Анатолій Петрович Денисенко - український політичний діяч, колишній депутата Харківської міськради, якого звинувачують у мільйонних аферах, відмиванні бюджетних грошей і інших махінаціях. Про кар'єру, компромат, скандали і доходи - читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження - 10 березень 1971 року

Вік - 49 років

Місце народження - місто Харків, Україна

Національність - українець

Знак зодіака риби

Сім'я

Анатолій Петрович одружений, його дружину звуть Вікторія Денисенко. Сім'я виховує трьох дітей - синів Антона, Марка, Матвія.

Освіта

Середню освіту Денисенко отримав в рідному місті. Потім вступив до Харківського зооветеринарний інститут, де отримав диплом менеджера.

Кар'єра і бізнес

Свою кар'єру Анатолій Петрович почав відразу ж після закінчення школи - протягом року працював на посаді токаря на Харківському приладобудівному заводі.

Потім отримав пост підсобного робітника в місцевій будівельній компанії.

У 23-річному віці Денисенко несподівано перетворюється із звичайного робочого в главу ділянки організації "Прогрес" - компанії, яка також займається будівництвом.

У 28 років фахівець отримує посаду директора компанії «Спецбудмонтаж». А через чотири роки стає генеральним директором цієї організації.

До 36 років Денисенко стає президентом великої будівельної фірми "Авантаж".

Через три роки проходить У Харківську міську раду в складі Партії регіонів.

Як пишуть ЗМІ, Денисенко, надівши маску побожною чесноти (маються на увазі оригінальні вчинки олігарха, який, як справжній депутат, роздавав щось людям, наприклад, паски напередодні Великодня), він продовжує свою корупційну діяльність, купаючись в мільйонах.

На його рахунках - дерибан харківської землі, в тому числі парків, скверів, відмивання просто колосально величезних сум бюджетних коштів, не один скандал.

При всіх своїх багатствах депутат-мільйонер поряд з іншими народними обранцями просить державну допомогу на знімання номерів в готелі або оплату житла.

Декларація

У своїй декларації за 2019 рік Денисенко зазначив, що володіє двома земельними ділянками в Харкові - площа 834 і 915 квадратних метрів, житловим будинком площею 732 квадратних метра і квартирою площею 168 квадратних метрів (вартість - 497 тисяч).

Дружина політика декларує земельну ділянку в селі Коротичі, житловий будинок площею 312 квадратних метрів там же, квартиру в Харкові площею 44 квадратних метрів, нежитлове приміщення площею 240 квадратних метрів і вартістю 286 тисяч.

Також сім'я харківського депутата має цілу колекцію наручних годинників і прикрас люксових брендів, серед яких Franck Muller, Rolex, Breguet, Vacheron Constantin, Girard Perregaux, lysse Nardin. Цікаво, що служитель народу не став вказувати вартість всіх коштовностей. Мабуть, щоб не шокувати своїх виборців.

В автопарку Денисенко є чотири автомобілі - AUDI Q3 2014 року випуску, PORSCHE CAYENNE V6 2012 випуску, TOYOTA LEXUS 2003 року випуску, MERCEDES-BENZ S 350 4 MATIC 2013 року випуску.

При цьому офіційна зарплата депутата за рік склав 397 тисяч гривень. У той же час дружина Анатолія Петровича заробила 1,4 мільйона гривень.

Окремохї уваги заслуговують заощадження політика. Готівкою Денисенко зберігає 350 тисяч доларів, 2,4 мільйона гривень, 350 тисяч євро. На банківських рахунках сімейство зберігає - понад мільйон доларів, 550 тисяч євро.

Компромат і чутки

Як пишуть ЗМІ, харків’ян грабують і обманюють у такий спосіб не вперше. Але були випадки, коли і він залишався з носом. Приміром, іще тринадцять років тому, придивляючись до державної організації «Авіалінії Харкова», яка була на межі банкрутства, у нього вже визрів свій план.

Незабаром підприємство було передано під санацію. Продуманий Денисенко взяв участь у проекті.

Обіцяючи погасити якусь частку боргу фірми, натомість отримує частину її території.

Коли стало відомо про майбутню реконструкцію аеропорту бюджетним коштом, він одразу ж засновує організацію «Харківський міжнародний аеропорт».

Але в цей момент на його шляху виник сильний суперник – бізнесмен-олігарх Олександр Владиленович Ярославський зі своєю бригадою будівельників. Анатолій Петрович вирішив ретируватися і перейшов до «обробки» іншого авіаційного підприємства.

Фотографії

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Анатолія Денисенко в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт політика