Віталій Романович Нестор – український політичний діяч, адвокат, голова "Центру захисту киян", глава київського відділення партії "Батьківщина". Про кар'єру, компромат, скандали і доходи – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 6 квітня 1989 року

Вік – 31 рік

Місце народження – Київ, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – Овен

Сім'я

Віталій Романович одружений, його дружину звуть Яна Нестор. Станом на 2016 рік жінка працювала помічником судді у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Освіта

Середню освіту Нестор отримав в одній із київських шкіл. Потім вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де в 2012 році отримав диплом магістра за спеціальністю "Правознавство".

З 2006 по 2011 роки проходив навчання на економічному факультеті Національного університету харчових технологій. У 2011 році отримав диплом магістра за спеціальністю "Економіка підприємства".

У 2010-2012 роках отримував ступінь магістра права за програмою LL.M. ( «Міжнародне право і право ЄС») на юридичному факультеті Вільнюського Університету (Литва).

У жовтні 2016 отримав ступінь кандидата юридичних наук.

Кар'єра і бізнес

З 2008 року по 2012 рік Нестор був головою Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2008 році вступив до Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина". На травневих дострокових виборах Київського міського голови був членом виборчої комісії від ВО "Батьківщина".

З листопада 2012 по жовтень 2015 навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, аспірант кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З квітня 2018 – голова громадської організації "Центр захисту киян".

З 8 лютого 2019 – довірена особа кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко в територіальному виборчому окрузі № 212.

Працював юристом в ПАТ "Український процесинговий центр", з червня 2012 року – по теперішній час – самозайнята особа, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор).

З квітня 2017 по даний час веде індивідуальну адвокатську діяльність. Представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в судових і правоохоронних органах, надання юридичних консультацій.

Також з 2017 року викладає правові дисципліни в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2019 брав участь в парламентських виборах, однак безуспішно – не зміг набрати достатньої кількості голосів виборців.

Компромат і чутки

Російський слід в біографії Нестора

Як пишуть ЗМІ, Віталій Нестор пов'язаний з колишнім керівником Головного територіального управління юстиції в Криму (по суті – міністром юстиції Криму) Сергієм Коровченко.

Згідно з інформацією видання, на квітень 2017 компанія «Київміськбуд-1», співвласником якої був пан Нестор, входила в сотню найбільших боржників по податках країни (сімдесят третє місце) і була винна державі 116,71 мільйона гривень. Набагато більш цікавий інший бізнес Нестора - ТОВ "Арт-Систем", в якому керівником виступає Віталій Нестор, а співзасновником – Сергій Коровченко.

Сергій Коровченко став відомий завдяки так званим «плівкам Глазьєва» – записів розмов між радником президента РФ Володимира Путіна з політичних питань Сергія Глазьєва і рупором «русского мира», одіозним Констатніном Затуліним. Згідно з виданням «Деловая столица», на записах Глазьєв називає тодішнього начальника Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Криму Сергія Коровченко людиною Віктора Медведчука (український політик і кум Володимира Путіна), і радить зберегти його «міністром юстиції» окупованого Криму. Зараз по «кримському» епізоду Сергія Коровченко ведуть розслідування Служба безпеки України і прокуратура АРК.

Міністром юстиції Криму Коровченко так і не став - він опинився на українській території і невдовзі почав робити політичну кар'єру в рядах ВО «Батьківщина».

Віталій Нестор також виступає керівником ТОВ «Голден Але» (кінцевий бенефіціар - Сергій Коровченко) і Благодійного Фонду «Сергія Коровченко». Така близькість не випадкова. Дружина Віталія Нестора - Яна Володимирівна - рідна сестра Сергія Коровченко і теж колишня помічниця екс-нардепа Андрія Портнова.

З такою ріднею і такими зв'язками не дивно, що в 2015 році палкий патріот України Віталій Нестор без проблем перереєстрував за російськими законами свій бізнес в окупованому Криму, зокрема, ТОВ «Ігарка». За цією адресою знаходиться тризірковий готель «Південна Ніч».

декларація

Офіційною декларації політика у вільному доступі немає, бо він не займає державну посаду. Однак згідно з документом про доходи та майно його дружини Яни, Нестор владеет автомобілем TOYOTA LAND CRUISER 200 2011 року випуску (вартість - 793 тисяч), MERCEDES-BENZ GL 320 CDI 2008 року випуску (вартість - 690 тисяч).

Також державний діяч має корпоративні права в декількох компаніях, а також є бенефіціаром "ВІМ-ІНВЕСТ", "ІГАРКА", "КМБ ЛАЙТ ГРУП", "КМБ КОРП СОЛЮШНЗ", "ОБОЛОНЬДЕВЕЛОПСТАНДАРТ", "ТРЕСТ КИЇВМІСЬКБУД-1", "КИЇВМІСЬКБУД -1".

За 2016 рік Віталій Нестор заробив 992 тисяч гривень.

Фотографії

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Віталія Нестора в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт партії "Батьківщина".