Поки політична еліта перетягує канати між собою, чинний президент української держави Петро Порошенко нещиро простягає руку допомоги переможцю президентських виборів 2019 Володимиру Зеленському. Про це повідомив 23 квітня на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук його політичний консультант Дмитро Разумков. Давайте дізнаємося все про «черпачки» від Петра Олексійовича. Що мав на увазі Дмитро Олександрович, коли казав: «Це нелегкий шлях, який нам із вами доведеться пройти»? Читайте біографію і досьє на політтехнолога. Тут представлена інформація про його сім'ю, освіту та найостанніші новини.

А 29 серпня 2019 року Дмитро Разумков був призначенн спискером Верховної Ради України. За нього проголосувало 382 народних депутата.

Біографія

Дата народження: 8 жовтня 1983 року.

Знак зодіаку: Терези. За східним гороскопом: рік Водяного Кабана.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 35 років.

Дмитро Разумков

Позиції Володимира Зеленського, переможця президентських виборів України 2019, якнайкраще характеризує його оточення. Як йдеться в одному крилатому вислові: «Скажи мені, хто твої друзі, і я скажу, хто ти».

Дмитро Разумков є одним із впливових людей у команді «Зе!». Українцям цікаво знати подробиці про представника штабу Володимира Зеленського. Ми зібрали всю відому громадськості інформацію про Дмитра Олександровича. Читайте його біографію та досьє, робіть свої висновки.

Сім'я

Дитинство пройшло в Бердичеві (Житомирська область) - тут він народився й виріс. Його батьки - люди відомі. Батька Олександра Васильовича Разумкова вже немає в живих. Він помер у 1999 році від важкої невиліковної хвороби.

У останні роки життя український політик обіймав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони України. У 1994 р., на дострокових виборах президента України, Олександр Васильович входив до команди кандидата на пост головнокомандуючого Леоніда Кучми.

Дмитро Разумков

Коли той переміг на виборах, став його першим помічником. Однак буквально за рік був відправлений у відставку. Причиною послужив конфлікт із Дмитром Табачником, який на той момент обіймав посаду Голови Адміністрації президента країни.

Мати Дмитра - Наталія Іванівна Кудря (21.07.1959 р.н.), народна артистка України, відома актриса театру та кіно. У фільмі-мюзиклі «За двома зайцями» вона зіграла подругу Тоні Коровяк. Інші ролі в кінофільмах: Люся («Індійське кіно»), Єлизавета Георгіївна Глинська («Шеф поліції») і т.д. Театральні роботи: «Уроки музики», «Ревнощі», «Гравець», «Криваве весілля» та багато інших.

У Дмитра є рідний брат по лінії батька Гліб (1998 р.н.) Він - син Юлії Мостової та Олександра Разумкова, народжений у їх цивільному шлюбі. Через 4 роки після смерті Олександра Васильовича Юлія Мостова, головний редактор відомого видання «Дзеркало тижня», вийшла заміж за Анатолія Гриценка, який тричі балотувався на пост президента країни. Він усиновив Гліба і очолив Центр Разумкова. У ті непрості часи Анатолій Степанович замінив Глібу батька.

Сімейний стан Дмитра Разумкова: одружений. Пара виховує двох дітей. Більш детальна інформація про його дружину та дітях у відкритих джерелах відсутня.

Освіта

До 2001 р. навчався в Київському ліцеї ім. В. М. Молчанова №38. Навчальний заклад характеризується як один із найкращих у столиці.

2001-2007 рр. - отримав першу вищу освіту, закінчивши Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю «міжнародні економічні відносини».

2007-2011 рр. - здобув другу вищу освіту, закінчивши Національний університет державної податкової служби за спеціальністю «правознавство».

Кар'єра і бізнес

З 2006 р. почав працювати в сфері політичного консалтингу. Із 2014 року по теперішній час - директор, керуючий партнер Ukrainian Politconsulting Group. Це об'єднання фахівців, які спеціалізуються на наданні повного спектру послуг у сфері політичного консалтингу.

Дмитро Разумков

Його бізнес-партнери - керуючий партнер Української політконсалтінгової групи Неллі Яковлєва та керуючий партнер Василь Мокан. Багаторічний досвід роботи на ринку виборчих технологій дозволяє організації успішно співпрацювати з політиками, партіями та громадським сектором.

Їх трудова діяльність пов'язана з розглядом та вирішенням політичних проблем, виборчих процесів у державі. Консультант Володимира Зеленського, Дмитро Разумков, спеціалізується на інформаційно-аналітичній роботі в сфері внутрішньої та зовнішньої політики України. Його компанія пропонує ефективні шляхи досягнення завдань, враховуючи специфіку українських реалій.

У своїй професійній діяльності фахівці компанії об'єднують вітчизняну та зарубіжну практику, застосовуючи новітні електоральні технології та креативні підходи. Ukrainian Politconsulting Group допомагає результативно вести публічну політичну діяльність.

2006-2010 рр. - член «Партії регіонів». Після перемоги Віктора Федоровича Януковича на президентських виборах 2010 вийшов із фракції. За словами Дмитра Олександровича, він ніколи не був політичним технологом «регіоналів». У 2006 році йому було лише 22 роки. І свій прихід у фракцію він пов'язував тоді з суперечливими поглядами щодо діяльності Віктора Ющенка. Політолог стверджує, що «молоді регіони» ніколи не підтримував.

Дмитро Разумков

Наступні 4 роки співпрацював із українським політиком-підприємцем Сергієм Тігіпком. За життя батько Дмитра, Олександр Разумков, запропонував кандидатуру банкіра Сергія Леонідовича Тігіпка на посаду віце-прем'єр-міністра з економічних питань в уряді Павла Лазаренка.

Сьогодні Дмитро Разумков виступає політичним консультантом Володимира Зеленського. Політтехнолог стверджує, що співпрацює з лідером президентської гонки 2019 на волонтерських засадах. Згідно заяв Дмитра Олександровича, в нього немає якихось певних домовленостей із Володимиром Олександровичем ні про яку-небудь посаду чи перспективи.

Компромат і чутки

Публічно Дмитро Разумков принципово розмовляє російською мовою. За даними відкритих джерел, головний політичний консультант Володимира Зеленського впевнений, що мовне питання політики піднімають перед виборами. Він пропонує винести цю проблему за дужки, поки не закінчиться війна.

Дмитро Разумков

Під час інтерв'ю та ефірів Дмитро Олександрович використовує тільки російську мову, вважаючи, що під час російської агресії ми повинні захищати російськомовне населення. Політтехнолог підкреслив 2 квітня 2019 року: «... не варто приїжджати на танках, приходити з кулеметами, автоматами та «зеленими чоловічками», захищаючи мене як російськомовне населення». Політолог упевнений, що поки Росія воює з нами, мовне питання не на часі.

Деякі медіа-видання вже повідомляли українцям про «черпаки» з боку чинного президента країни Петра Порошенка, про які Дмитро Разумков написав на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук. Він стверджує, що чинний президент Петро Порошенко з одного боку простягає Володимиру Зеленському руку, вітаючи з перемогою, а іншою «продовжує набирати в черпачок коричневу рідину й виливати її за комір Володимиру Олександровичу».

23 квітня 2019 року наш герой вирішив повідомити громадськості про той «унікальний випадок, коли при владі винні не «папередники», а «наступники», які ще навіть не приступили до виконання своїх обов'язків». Політтехнолог прямо розповів українцям про підступи з боку Петра Порошенка. І в кінці зробив висновок про те, що «черпачки» ще будуть. Однак команда «Зе!» їх не боїться.

Хоча Володимир Зеленський поки ще ніяких повноважень не має, ряд проблем, які загрожують Україні, вже почали пов'язувати з його особистістю. Першим «черпаком» Дмитро Разумков назвав ситуацію з« ПриватБанком», який, згідно з рішенням «реформованого» чинним президентом суду, раптом прийняв рішення, що націоналізація фінустанови була незаконною.

«Приват» знову повертається у приватну власність Ігоря Коломойського. Але ж Петро Порошенко публічно називав Володимира Зеленського «маріонеткою» медіамагната. Про те, що шоумена поливали добірним чорним піаром, повідомляли ряд ЗМІ. У результаті передача «ПриватБанку» олігархові відбулася без впливу Володимира Зеленського.

Дмитро Олександрович вбачає у цьому чотири варіанти: 1. «Хтось із «кураторів АП по судах» домовився з Коломойським». 2. «Так підклали свиню новому президенту». 3. «Ніхто систему не зміг до кінця реформувати, і вона така, як була». 4. «Націоналізація була здійснена з порушеннями процедур».

Семен Кабакаєв та Дмитро Разумков

«Черпачок» №2 стосується захисту європейського вибору України від реваншистів - пропозиція Петра Порошенка. Дмитро Олександрович вважає, що Володимир Зеленський конструкцію «фантастичної команди президента» поламав. І зазначає, що в подальшому необхідно захищати країну від корупції, схем, кумівства, мародерства в армії тощо.

Третій - «про рішення КС або «передбачення» Порошенко рішень КС». У Дмитра Разумкова тут кілька запитань до Петра Олексійовича, який прогнозував: суд скасує е-декларування, що призведе до втрати безвізу.

Четвертий - «для виправдання»: «Тут Петро Олексійович правий... Чекаємо. За Гладковських, за борди з Путіним, за образи 73% виборців країни, за скасування статті про незаконне збагачення й за багато іншого... Але чекати, мабуть, нам довго...»

Безсумнівно, засновнику і художньому керівникові студії «Квартал 95» Володимиру Зеленському, за якого проголосували 73,22% виборців, разом із його командою доведеться пройти нелегкий шлях. Представник його штабу Дмитро Разумков не виключає п'ятих та шостих «черпачків». Однак стверджує, що подолати перешкоди їм вдасться, «...які б палки нам в колеса не встромляли...»

В цьому році Разумков не подавав свою декларацію про доходи, так як він не мусив по закону. Але в інтернеті є чимало інформації про його майно. У недавньому інтерв'ю політик пояснив, що йому цілком вистачає зарплати в 50 тис. грн. тому як він встиг зробити собі "матеріальну подушку" завдяки бізнесу. Який, як Разумков сам зізнався, був переписаний на його дружину.

Юлія Чайка - дружина Дмитра Разумкова і особа вона абсолютно непублічна. Фото пари можна було знайти тільки на миколаївському сайті, де з'явилася новина про те, що Юлія народила сина. Пояснення тому, що інформації про дівчину зовсім небагато, досить просте. Вона дочка покійного нині Володимира Чайки, який 4 рази обирався на пост мера Миколаєва.

В інтернеті можна знайти дуже багато компромату на Володимира Чайку, майже весь він пов'язаний з земельно-майновими скандалами. Багато говорити про це не варто, але відразу можна зрозуміти, що дружина Дмитра Разумкова була з хорошим "приданим". Так можна згадати будинок з площею близько 500 кв.м в елітному мікрорайоні Миколаєва. До речі, ця земля раніше належала військовій частині, але в 2008 році була розділена між депутатами, бізнес-партнерами та їх родичами.

Всім відомо, що Дмитро Разумков був політтехнологом і членом Партії Регіонів з 2006 по 2010. Так само він є співзасновником компанії "Українська політконсалтінговая група". На сайті компанії відлік проектів починається з 2004 року. Там зазначено, що перший проект - це аналітичний супровід одного з кандидатів в президенти України. Його ім'я залишається загадкою. Але цікаво, що згідно з "Єдиним державним реєстром" ТОВ на цю компанію було зареєстровано лише в 2015 році.

Тому, коли Дмитро Разумков в 2015 році почав регулярно з'являтися на медіа-заходах і сайті російського "РІА Новини в Україні" (того самого, яким керував обвинувачений у державній зраді Кирило Вишинський), він уже мав звання керівника "Української політконсалтінгової групи". Крім нього керуючими партнерами компанії були Неллі Яковлєва та Василь Мокан (був також помічником на постійній основі нардепа Артура Палатного, МПП). А ось дружина Разумкова Юлія Чайка увійшла в засновники ТОВ тільки в червні цього року - Дмитро переписав на неї свою частку.

Цікаво, що в серпні Мокан і Яковлєва також стали народними депутатами від "Слуги народу", а їх активи в компанії перейшли до Дмитра Тележинського, який зайняв місце самого Разумкова в ній. Після цього він став партнером дружини Разумкова в ще одній компанії - "Інтерінвест ХХІ століття", основним видом діяльності якої є надання консультацій з питань комерційної діяльності. Її Дмитро Разумков придбав в тому ж 2015 році. І тоді ж Юлія Чайка стала власницею фірми «Бізнесінвестгруп» з такими ж видами діяльності.

Синхронність придбань не випадкова, тому що ці дві юрособи є засновниками третього ТОВ з довгою назвою «Повне товариство Ломбард Про100Кредіт ТОВ Інтерінвест XXI століття і компанія». Коротко кажучи, це мережа ломбардів Про100Кредіт, що складається, як повідомляє сайт, з семи відділень: п'ять ломбардів в Києві і два в Черкасах. Фінансовий звіт за 2018 показує, що зареєстрованими були чотири з них - всі в Києві. Зі звітів також випливає, що нинішній керівник і співзасновник «Української політконсалтінговоі групи» був бухгалтером Ломбарду Про100Кредіт. А пошуковик знаходить, що такі ж послуги він надавав і "Ломбарду Скриня", керівником якого був кілька років тому. Крім "Української політконсалтінговой групи" Тележинський є керівником ще двох ТОВ і двох кредитних спілок.

Тобто виходить, що сам Разумков недавно був власником ломбардів, а його дружина залишається і на даний момент.

І в 2015-2016 роках пара купує кілька елітних об'єктів нерухомості в Києві, загальний метраж об'єктів більше 600 кв.м.

Цікаво, що "матеріальна подушка Разумкова" не тільки дозволяє йому не особливо переживати про свою зарплату, але і дозволяє позичати досить великі суми іншим людям. Наприклад, в 2019 році він позичив 26.7 млн. Грн. Галушку Олегу.

Фотографії

Дмитро Разумков

Дмитро Разумков

Дмитро Разумков

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед його передплатників було 17 тис. 343 осіб.

Офіційний сайт Ukrainian Politconsulting Group

Сторінка в соцмережі Фейсбук

Телефон, контактні дані: 098 605 5959, m.me/upgroup.org.ua, info@upgroup.org.ua