Павло Петрович Костенко – український політичний діяч, екс-член партії "Самопоміч", заступник начальника Національного комітету, забезпечує діяльність органів правоохорони. Про кар'єру, компромат, скандали і доходи – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 9 жовтня 1976 року

Вік – 43 роки

Місце народження – місто Дрогобич, Львівська область, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – ваги

Сім'я

Павло Петрович одружений, його дружину звуть Наталя Миколаївна Костенко. Сім'я виховує двох дітей – сина Данила і доньку Діану.

Освіта

Середню освіту політик отримав у рідному місті. Потім вступив до місцевого педагогічного університету імені Івана Франка. Там він до 2000 року вивчав менеджмент.

Кар'єра і бізнес

Після випуску з вузу Костенко отримав посаду глави відділу маркетингу в компанії «Трускавецінвест». Через рік перейшов в організацію «Інжиніринг», де очолив напрямок збуту.

У 2003 році Костенко почав працювати в компанії «Юко Україна» – протягом шести років займав пост заступника директора фірми.

З 2009 року керує організацією «Інструментальний центр». А в 2012 став директором главою «Профікс Україна».

У 2013 році Костенко засновує громадський рух «Воля – Ініціатива вільних і відповідальних».

2014 році – Павло Петрович бере участь в парламентських виборах і стає народним депутатом України восьмого скликання від партії «Самопоміч».

У 2016 році організація з назвою «Інвестиційний капітал Україна» (ICU) подала судовий позов проти Костенко про захист ділової репутації. Однак Павло Петрович так і не з'явився на судове засідання щодо поширення недостовірної інформації про професійну діяльність ICU і нанесення шкоди її репутації.

Політик опублікував у себе в соціальних мережах звернення до Міністерства фінансів і Національному банку України і зажадав надати точну інформацію про контракти ICU. За словами Костенка, ця організація зробила спекулятивні операції, що призвели до незаконного отримання доходів. У своєму зверненні він навів кілька прикладів спекулятивних, на його погляд, операцій з ОВДП, які нібито приводили до отримання значного спекулятивного доходу учасниками торгів.

Пізніше три судові інстанції прийшли до висновку, що корпорація ICU не проводила угод, згаданих народним депутатом Павлом Костенком.

У підсумок в лютому 2017 року Апеляційний суд столиці зобов'язав Павла Петровича Костенка – народного депутата фракції «Самопоміч» – спростувати заявлену інформацію спекуляціях компанії ICU. Інформація визнана не відповідною дійсності і порочить репутацію компанії.

Павло Петрович назвав провокацією збільшення зарплати народним депутатам. Підвищення отримає великого розголосу на тривалий період. На його думку, ця дія відволікає увагу від бюджетного процесу.

Під час роботи у Верховній Раді політик був співавтором кількох законопроектів, зокрема, про національної поліції, про захист громадян, які потрапили під варту, і про діяльність Генеральної прокуратури.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи, Павло Костенко володіє квартирою в Дрогобичах, її площа складає 67 квадратних метрів. Також в праві власності значиться житлоплощу в Києві, яку у чоловіка орендує Наталя Костенко.

Згідно з документом, сім'я Костенко не має автомобіля.

За рік політик заробив 847 тисяч гривень. Його дружина – 112 тисяч гривень.

Банківський рахунків Павло Петрович не має. Однак зберігає 41 тисячу доларів готівкою.

Фотографії

Павел Костенко – Facebook

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Павла Костенка в соціальній мережі Фейсбук