Пальчевський Андрій Іванович – український шоумен, бізнесмен і політичний діяч.

У Андрія Івановича дуже насичена біографія. Він – успішний український бізнесмен, телеведучий і заступник міністра. Про досьє, компромат і сім'ю – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 16.07.1961 року

Вік – 58 років

Місце народження – Київ, Україна

Сім'я

30 років був одружений з Оленою Пальчевською. У 2012 році пара розлучилася, ініціатором виступила жінка: мовляв, вони давно не живуть разом, та й спілкуватися перестали.

Бізнесмен виховує чотирьох дітей.

Освіта

Вищу освіту Андрій Пальчевський отримав в Москві в Військовому інституті іноземних мов, якого в даний час вже не існує.

Друге освіту здобув за фахом «економіка харчових виробництв». Бізнесмен захоплюється кулінарією. Розмовляє кількома мовами, включаючи іврит і тайську.

Кар'єра і бізнес

У 1983-1991 роках служив в радянській армії – в Сибіру, ​​Середньої Азії і за кордоном. Після працював викладачем англійської в Інституті міжнародних відносин в Москві.

Після демобілізації отримав освіту економіста і змінив сферу діяльності – подався в бізнес. Відкрив компанію «Квест ЮТС», що спеціалізується на технологіях пивоваріння. Деякий час входив до ради директорів організації «Челябінскпіво», а також був експертом з якості алкоголю на «Радіо Свободі».

Бізнес в Україні

 В одному в інтерв'ю Андрій Пальчевський обмовився, що повернення на батьківщину було пов'язано з тим, що його спробували отруїти конкуренти. Дев'ять разів бізнесмена госпіталізували, останній раз – вже в Києві. А після останнього випадку Пальчевському прийшла ідея заснувати клініку «Євролаб».

Крім клініки «Євролаб» Пальчевський відкрив ще кілька компаній – «Харчова ароматика», «Центр лабораторних досліджень», «Сіті Інвест Сервіс» і навіть дві авіакомпанії – «Нова авіація України» і «А.І. і В.К. ».

Кар'єра Держслужбовця

У 2010 році почалася політична кар'єра Пальчевського – він отримує місце заступника міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна в уряді Азарова. На своєму посту Андрій Іванович мав курирувати державними підприємствами, що належать до сфери Міністерства.

Бізнесмен безпосередньо був пов'язаний зі спортом - мав звання почесного президента Федерації біатлону, а також віце-президента Асоціації тхеквондо. Більш того, бізнесмен виступав за розвиток українського спорту та активно підтримає його фінансово.

На міністерській посаді Пальчевський пробув близько трьох місяців, а після пішов за власним бажанням.

Кар'єра телеведучого

У 2011 році Андрій Іванович почав освоювати професію телеведучого. Тоді чоловік став ведучим програми «Глибинне буріння» на Першому національному каналі. Після вів передачі «Вказівний палець» і «Доросла гра» на «Прямому», а зараз раз в тиждень з'являється в «Вечірній прайм» на 112-му каналі, де оцінює політичне життя країни.

В Україні Пальчевський відомий своїми опозиційними поглядами. Здавалося б, з висоти свого успіху більшість бізнесменів не помічають проблем простих українців. Але Пальчевський запевняє, що розбиратися в них йому подобається. Бізнесмен і телеведучий зізнається: «Мої вороги вважають мене найнебезпечнішим суперником. Це найкраще звання для чоловіка».

Також Пальчевський виступає з різкою критикою політики Петра Порошенка і підтримує молодого кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Скандал з «Євролаб»

У 2009 році виник скандал між главою МДА Іреною Кільчицькою і Андрієм Івановичем. Якраз в самий розпал епідемії «свинячого грипу» H1N1 фонд «Євролаб» ініціював рух «Кияни проти грипу» – по місту розставили намети, де всі бажаючі могли здати аналіз на наявність грипу.

А сам Пальчевський звинувачував уряд в приховуванні реальних масштабів епідемії.

Під час одного з телевізійних шоу Кільчицька виступила зі звинуваченнями на адресу Пальчевського – зокрема, заявила, що його клініка робить неякісні аналізи. А через кілька днів філію «Євролаб», що займалася дослідженнями H1N1, закрила міська санітарна служба.

Зв'язки з Володимиром Зеленським

На початку квітня кандидати в президенти Володимир Зеленський і Петро Порошенко здали «переддебатні» аналізи. Порошенко це зробив в медпункті НСК «Олімпійський», а Зеленський здав кров в клініці «Євролаб», власником якої і є Андрій Пальчевський.

Зеленського і Пальчевського звинуватили у фальсифікації результатів аналізу, нібито чоловіки давно дружать, тому кандидат у президенти здавав кров саме в "Євролаб". Розберемося, чи так це насправді.

Ще один телепроект Андрія Івановича – ток-шоу «Про життя» на телеканалі Інтер. Воно стартувало в 2012 році, коли генеральним продюсером телеканалу був тоді майбутній клієнт клініки «Євролаб» Володимир Зеленський. А виробництвом шоу займалася Студія «Квартал-95».

За словами Пальчевського, з Зеленським він зустрічався всього три рази в житті. І дійсно, реальних доказів, що Пальчевський – більше, ніж знайомий Зеленського, практично немає. 

Фотографії

Відео

Посилання

Сторінка Андрія Пальчевського в Фейсбук