Пальчевський Андрій Іванович – корінний киянин, український шоумен, бізнесмен і політичний діяч.

У Андрія Івановича дуже насичена біографія. Він – успішний український бізнесмен, телеведучий. Вже точно відомо, що буде балотуватися в мери Києва на найближчих виборах. За результатами соцопитувань, у Андрія Івановича практично однакові шанси з чинним главою Володимиром Кличком.

Про досьє, компромат і сім'ю – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 16.07.1961 року

Вік – 58 років

Місце народження – Київ, Україна

Сім'я

30 років був одружений з Оленою Пальчевською. У 2012 році пара розлучилася, ініціатором виступила жінка: мовляв, вони давно не живуть разом, та й спілкуватися перестали.

Бізнесмен виховує чотирьох дітей.

Освіта

Вищу освіту Андрій Пальчевський отримав в Москві в Військовому інституті іноземних мов, якого в даний час вже не існує.

Андрій Пальчевський скріншот YouTube

Друге освіту здобув за фахом «економіка харчових виробництв». Бізнесмен захоплюється кулінарією. Розмовляє кількома мовами, включаючи іврит і тайську.

Кар'єра і бізнес

У 1983-1991 роках служив в радянській армії – в Сибіру, ​​Середньої Азії і за кордоном. Після працював викладачем англійської в Інституті міжнародних відносин в Москві.

Після демобілізації отримав освіту економіста і змінив сферу діяльності – подався в бізнес. Відкрив компанію «Квест ЮТС», що спеціалізується на технологіях пивоваріння. Деякий час входив до ради директорів організації «Челябінскпіво», а також був експертом з якості алкоголю на «Радіо Свободі».

Бізнес в Україні

 В одному в інтерв'ю Андрій Пальчевський обмовився, що повернення на батьківщину було пов'язано з тим, що його спробували отруїти конкуренти. Дев'ять разів бізнесмена госпіталізували, останній раз – вже в Києві. А після останнього випадку Пальчевському прийшла ідея заснувати клініку «Євролаб».

Крім клініки «Євролаб» Пальчевський відкрив ще кілька компаній – «Харчова ароматика», «Центр лабораторних досліджень», «Сіті Інвест Сервіс» і навіть дві авіакомпанії – «Нова авіація України» і «А.І. і В.К. ».

Кар'єра Держслужбовця

У 2010 році почалася політична кар'єра Пальчевського – він отримує місце заступника міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна в уряді Азарова. На своєму посту Андрій Іванович мав курирувати державними підприємствами, що належать до сфери Міністерства.

Бізнесмен безпосередньо був пов'язаний зі спортом - мав звання почесного президента Федерації біатлону, а також віце-президента Асоціації тхеквондо. Більш того, бізнесмен виступав за розвиток українського спорту та активно підтримає його фінансово.

Андрій Пальчевський скріншот YouTube

На міністерській посаді Пальчевський пробув близько трьох місяців, а після пішов за власним бажанням.

Кар'єра телеведучого

У 2011 році Андрій Іванович почав освоювати професію телеведучого. Тоді чоловік став ведучим програми «Глибинне буріння» на Першому національному каналі. Після вів передачі «Вказівний палець» і «Доросла гра» на «Прямому», а зараз раз в тиждень з'являється в «Вечірній прайм» на 112-му каналі, де оцінює політичне життя країни.

В Україні Пальчевський відомий своїми опозиційними поглядами. Здавалося б, з висоти свого успіху більшість бізнесменів не помічають проблем простих українців. Але Пальчевський запевняє, що розбиратися в них йому подобається. Бізнесмен і телеведучий зізнається: «Мої вороги вважають мене найнебезпечнішим суперником. Це найкраще звання для чоловіка».

Також Пальчевський виступає з різкою критикою політики Петра Порошенка і підтримує молодого кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Скандал з «Євролаб»

У 2009 році виник скандал між главою МДА Іреною Кільчицькою і Андрієм Івановичем. Якраз в самий розпал епідемії «свинячого грипу» H1N1 фонд «Євролаб» ініціював рух «Кияни проти грипу» – по місту розставили намети, де всі бажаючі могли здати аналіз на наявність грипу.

А сам Пальчевський звинувачував уряд в приховуванні реальних масштабів епідемії.

Під час одного з телевізійних шоу Кільчицька виступила зі звинуваченнями на адресу Пальчевського – зокрема, заявила, що його клініка робить неякісні аналізи. А через кілька днів філію «Євролаб», що займалася дослідженнями H1N1, закрила міська санітарна служба.

Зв'язки з Володимиром Зеленським

На початку квітня кандидати в президенти Володимир Зеленський і Петро Порошенко здали «переддебатні» аналізи. Порошенко це зробив в медпункті НСК «Олімпійський», а Зеленський здав кров в клініці «Євролаб», власником якої і є Андрій Пальчевський.

Зеленського і Пальчевського звинуватили у фальсифікації результатів аналізу, нібито чоловіки давно дружать, тому кандидат у президенти здавав кров саме в "Євролаб". Розберемося, чи так це насправді.

Андрій Пальчевський скріншот YouTube

Ще один телепроект Андрія Івановича – ток-шоу «Про життя» на телеканалі Інтер. Воно стартувало в 2012 році, коли генеральним продюсером телеканалу був тоді майбутній клієнт клініки «Євролаб» Володимир Зеленський. А виробництвом шоу займалася Студія «Квартал-95».

За словами Пальчевського, з Зеленським він зустрічався всього три рази в житті. І дійсно, реальних доказів, що Пальчевський – більше, ніж знайомий Зеленського, практично немає. 

Інтерв'ю з Андрієм Пальчевським

В одному з інтерв'ю Андрій Пальчевський розповів про себе трохи більше. Зокрема, про своїх бабусю і дідуся. Саме вони виховували його. Дідусь був родом з Донбасу, він був простий радянський інженер, який потім став міністром паливної промисловості України. Як сказав сам Пальчевський, багато хто вважає, що з віком він стає схожим саме на дідуся. Особливо це стосується того, що дідусь вмів переводити всі конфліктні ситуації в жарт.

Крім цього Пальчевський розповів, що він дуже багато бився в юному віці, за словами політика, його "виховала вулиця". Кожен раз, коли він бачив конфлікт чоловіки і жінки, який переростав у бійку, він втручався. Але, як іронізує Пальчевський, майже завжди отримував на горіхи відразу від обох.

У приклад про те, як треба себе поводити, він приводить Техас, де дозволено носіння вогнепальної зброї. Пальчевський вважає, що там "з машини не показують один одному непристойні жести і не кричать« ідіот »- у відповідь може пролунати постріл. Я за те, щоб наші чоловіки пам'ятали, на хамство і грубість можна отримати збройну відсіч".

Також, Андрій Іванович захоплювався спортом. Він все ще підтримує свого тренера з волейболу Віктора Клігерман, який вважає, що допоміг Пальчевському стати людиною, хоча сам бізнесмен згоден з цим не повністю, тому що є куди розвиватися.

У школі Пальчевський навчався добре і був відмінником. Він сказав, що на нього, як на "гуманітарія", вплинула одна книга, де було сказано, що якщо ти не знаєш, що таке ентропія, то не можеш вважати себе інтелігентом. Саме з цього і почалося знайомство Пальчевського з фізикою, хімією та іншими точними науками, які надалі допомогли йому вступити до престижного університету.

З приводу батьків Пальчевський згадує досить охоче. Каже, що краще, що вони зробили в його житті - навчили його ставитися до своїх дітей, як до чужих, а до чужих - як до своїх. Є індійське прислів'я: «Якщо ти хочеш виростити хорошу людину, то стався до своєї дитини, як до чужої ...».

Також за словами Пальчевського, він закінчив школу на Кубі, там тоді працював його батько, якого називали Іван Грозний, тому що той був знайомий з Фіделем Кастро.

У Росії після інституту Пальчевському запропонували посаду першого помічника керівника служби, аналогічної тій, що створив Володимир Путін в Петербурзі - він керував зовнішньоекономічними зв'язками. Але він вирішив піти працювати на західну компанію. Так він потрапив до Лондона, де швидко навчився хімії. Як розповідає Пальчевський, в навчанні йому там допомагало 2 людини: перша з них - неймовірної краси жінка, яку звали Кейт: в її присутності він міг думати про будь-яких зв'язках, крім валентних. Другим тьютором виявилася дочка керівника комуністичної партії Барбадосу - мулатка, типова представниця англійської жіночої еліти: кабріолет БМВ, груди п'ятого розміру, чоловік на 12 років молодше, викладач серфінгу.

Андрій Пальчевський скріншот YouTube

Саме в цій компанії він виріс, як професіонал своєї справи і став її представником на батьківщині.

Далі Пальчевський переріс свого начальника, який був з Мексики. За його словами, він з групою однодумців з 5 осіб, вирішили покинути компанію, але вдалося це з великим скандалом. Після цього Пальчевський потрапив на телебачення.

Сам бізнесмен вважає, що бути провідним йому допомагає те, що він багато бачив і через багато пройшов. Він розуміє, чого потрібно людям.

Журналіст і громадський діяч Андрій Пальчевський жорстко розкритикував нового керівника Інституту нацпам'яті за те, що він успадковує політику колишнього керівництва.

На думку Пальчавського, молоді нав'язують "огидні гасла". Про це він розповів у новому відео на своїй сторінці в Facebook.

"Ми чітко знаємо, коли був День перемоги. Я сьогодні послухав нового, вже "зеленого" керівника Інституту пам'яті. Зміст його промови зводився до двох божевільних слів, які, мені здається, придумали ще в епоху Порошенка, і продовжують успішно просувати. Називається це "пам'ятаємо, перемагаємо". Півлітри горілки треба випити, щоб розібратися, що ми "пам'ятаємо" і де ми "перемагаємо". Це огидні гасла, які нав'язуються молодим людям, ще більш огидні на тлі того, як цей Дробович каже, що СРСР і фашистська Німеччина були однаково погані для України. У всього є межа, в тому числі у дипломатичності", - азначив Пальчевський.

Вибори мера Києва: останні соцопитування

Уже давно говорять про те, що Андрій Пальчевський буде балотуватися в мери Києва на наступних виборах. І за словами багатьох експертів і за результатами опитувань у нього досить непогані шанси.

Нагадаємо, що вибори мера Києва повинні пройти вже в найближчу осінь і соціальні опитування показують, що Пальчевський вже практично зрівнявся з чинним главою Києва Володимиром Кличком.

Останнє опитування показало, що за чинного мера готові віддати свої голоси 23,9% жителів столиці, Андрій Пальчевський в свою чергу отримає підтримку від 22.6%. Третє місце займає Микола Томенко, який може отримати трохи більше 11% голосів. Як ми бачимо, відрив між 2 і 3 місцем досить великий, і виходячи з цього можна заявитися, що у киян є два головні кандидати.

Якщо подивитися на динамку зростання, то за останні кілька місяців Пальчевський лише наздоганяє Кличко. З такими темпами, ближче до виборів, він можливо стане головним фаворитом.

 

У той же час, Андрій Пальчевський не боїться критикувати діючу владу. Зовсім недавно він висловив свою думку щодо українських олігархів:

"Мабуть олігархічна система розвалиться і Україна більше не зможе існувати в олігархічному режимі, коли у 50 сімей все багатство України. Якраз стане питання про землю в тому вигляді, в якому воно стояло, хоча б повернення статусу кво, далі - референдум, далі - гідне перерозподіл народного багатства - землі кожній родині ".

До цього, Андрій Іванович висловився про Володимира Зеленського, який, на його думку, вже до осені втратить практично всю підтримку населення України. За його словами, передвиборна кампанія чинного президента - це приклад того, як можна наобіцяти безліч усього, а в наслідку нічого не зробити:

"Те що зробив Володимир Зеленський, це показник того, як можна отримати 75% підтримки, наобіцяти з три короби, потім набрати х*ін знає кого, х*ін знає звідки ... Не поміняти нічого в політиці ... Хтось правильно сказав - ми знаємо, як закінчить Зеленський - він закінчить Томосом. Точно, як Порошенко, 100%. він нарешті вийде і скаже: нам потрібен новий Томос. Адже у нього більше нічого не залишиться, як у Порошенка. Все ж уже буде вкрадено .. ".

Фотографії

Відео

Посилання

Сторінка Андрія Пальчевського в Фейсбук