Біографія

Владислав Савчено: джерело: фото з Facebook

Владислав Савченко народився 17 листопада 1991 року в Запоріжжі.

Знак Зодіаку: Скорпіон

Народився в рік Сталевої Кози

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: православний

Хобі: важка атлетика, біг, гонки.

Чим відомий один з найбільш перспективних українських IT-підприємців? Як, на його думку, інформаційні технології можуть змінити життя українців і які проекти Савченко, ви можете використовувати, не знаючи їх автора? - Відповіді на ці та багато інших питань - у цьому матеріалі.

Сім'я

Владислав Савчено: джерело: фото з Facebook

Владислав Савченко родом з простої сім'ї. Виріс і закінчив школу в рідному Запоріжжі. Одружений з Наталією Савченко. Подружжя виховує доньку Вікторію.

Освіта

Владислав Савчено: джерело: фото з Facebook

Має вищу освіту. Випускник Запорізького національного університету. Має ступінь магістра права.

Кар'єра і бізнес

Владислав Савчено: джерело: фото з Facebook

Починає власний бізнес в 2015 року - через деякий час після закінчення університету і роботи на кількох великих замовників IT-послуг.

Є засновником і керівником компанії PowerCode, яка в даний момент веде діяльність відразу ж у кількох країнах світу. Згідно з офіційною інформацією, офіси української IT-компанії, знаходяться в великих містах України, а також на території Англії, Німеччини, Сінгапуру, Польщі та Китаю.

Powercode представляє сегмент великих IT-компаній, що спеціалізуються на розробці сайтів і мобільних додатків для представників бізнес-спільноти та приватних замовників. Проект спеціалізується на впровадженні інновацій і автоматизації процесів в цифровому середовищі. Компанія також має підрозділ розробки програмного забезпечення в різних індустріях.

На офіційному сайті компанії вказано, що її головною метою є використання сучасних інформаційних технологій для допомоги іншим людям і спрощення їх життя. Зокрема, в портфелі проектів Савченко можна знайти такі кейси, як AppliedAI, що представляє порівняльні дані тарифів безлічі інтернет-провайдерів, платформа з продажу ліцензійних прав на музичний контент, сайт для допомоги жінкам-підприємцям Tech Ready Woman, а також безпечний менеджер для корпоративних потреб під назвою Ommnio.

Владислав Савченко також є засновником і керівником проекту з навчання інформаційних технологій під назвою PowerCodeAcademy.

Бізнесмен є партнером Міністерства цифрової трансформації України. Зокрема, проект PowerCodeAcademy надає партнерську підтримку в інтернеті і в оффлайн режимі для проекту Дія, що надає комплекс цифрових послуг, що надаються громадянам і бізнесу. Ініціатива представлена ​​на сайті і працює в якості мобільного додатку, що об'єднує на одній платформі всі існуючі послуги для фізичних та юридичних осіб.

Над реалізацією проекту працювали виключно українські фахівці, деякі з яких є уродженцями рідного міста Савченко - Запоріжжя.

У 2020 році Владислав Савченко отримує широку популярність як засновник Європейської асоціації програмної інженерії. Метою проекту є об'єднання фахівців з сфери IT, які проживають в Україні, так і поза нею, з метою захисту власних інтересів і підтримки галузі в країні.

За досягнення в якості бізнесмена, інноватора і менеджера Владиславу Савченко в 2019 році була вручена нагорода Людина року в номінації Менеджер року.

Компромат і чутки

Владислав Савчено: джерело: фото з Facebook

Владислав Савченко не є скандальною публічною фігурою. В якості бізнесмена і громадьского діяча жодного разу не потрапляв у спірні ситуації.

У мережі можна знайти лише кілька неприємних коментарів про деякі проекти Савченко, зокрема, про IT школу Powercode Academy. Деякі користувачі мережі незадоволені ціною вартості навчання в школі і обурюються тим фактом, що адміністрація не надає бартерні умови оплати або розстрочку.

Фотографії

Владислав Савчено: джерело: фото з Facebook

Владислав Савчено: джерело: фото з Facebook

Владислав Савчено: джерело: фото з Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку Владислава Савченко в соціальній мережі Facebook.