Біографія

Євген Черняк: фото з Facebook

Євген Олександрович Черняк народився 12 квітня 1969 року в Запоріжжі.

Знак Зодіаку: Овен

Народився в рік Земляного Півня

Хобі: теніс, футбол, подорожі

Віросповідання: православний

Розмовляє російською, українською, англійською

Сім'я

Євген Черняк: фото з Facebook

Батько і мати мільйонера, згідно з деякими даними, деякий час назад активно займалися бізнесом в Запоріжжі. Батьки Черняка сьогодні нібито знаходяться на пенсіі. Евгеній Черняк протягом більшої частини дорослого життя перебуває у шлюбі з Ольгою Анатоліївною Павловою. Дружина мільйонера не є публічною особою. Подружжя має трьох синів: Олександра (1992 р.н..), Івана (2000 р.н..) І Євгена (2006 р.н..). Старший син Черняка відомий в якості власника сервісу Carprice.ru і американського проекту Allset. 

Освіта

Євген Черняк: фото з Facebook

Згідно з даними офіційної біографії, Євген Черняк закінчив просту запорізьку школу №8. У 1995 році отримав диплом Запорізького технічного університету за спеціальністю Машини та технологія плавильного виробництва. Здобуває другу вищу освіту в 2004 році. Випускник Міжрегіональної академії управління персоналом. Випускник спеціальності Спеціаліст права. У 2006 році Євген Черняк отримує третій диплом про вищу освіту. Стає професійним фінансистом на базі Запорізького національного університету.

Кар'єра і бізнес

Євген Черняк: фото з Facebook

В офіційній біографії Євгена Черняка зазначено, що кар'єру він починає лише в 1998 році. Стає генеральним директором підприємства Мегаполіс. У 2002 році стає постійним головою ради засновників того ж підприємства. У 2004 році розширює бізнес і відкриває філію Мегаполіса на території Росії.

Євген Черняк в першу чергу відомий як власник горілчаного заводу Хортиця і як член наглядової ради Одеського коньячного заводу. У 2011 році купує частку львівського лікеро-горілчаного заводу Гетьман.

У 2010 році все той же Мегаполіс починає роботу в Сполучених Штатах. Крім того, в тому ж році Черняк стає главою наглядової ради холдингу Global Spirits.

У 2013 році Черняк знову розширює бізнес, купивши Полтавський лікеро-горілчаний завод, на базі якого проводилася горілка під торговою маркою Первак.

Євген Черняк вважається активним громадським діячем. Названий засновником і президентом благодійного фонду Патріот Запоріжжя. У 2009 році нібито увійшов в ТОП-5 найбільших меценатів України. Крім того, є членом ради директорів тенісного клубу.

Мільйонер, Instagram якого є одним з найпопулярніших в Україні, намагався будувати політичну кар'єру і навіть деякий час був депутатом Запорізької міської ради. Був головою тимчасової депутатської комісії з питань Національного заповідника Хортиця і членом комісії з питань екології.

На даний момент Євген Черняк також відомий як блогер і ведучий. Автор освітньо-просвітницького проекту Big Money, канал якого на Ютуб має майже півмільйона підписників і більше 30 мільйонів переглядів. Відео мільйонера користуються великою популярністю серед різноманітної аудиторії. Активно виступає перед живими глядачами на різних семінарах. 

Популярний також в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, фото і пости Черняка набирають тисячі лайків.

Автор книги Big Money, в якій розповідає про принципи успішності в житті і бізнесі, а також основи менеджменту і підприємництва.

Згідно з рейтингами численних ділових видань, Євген Черняк є одним з найбагатших людей України. За оцінкою журналу Форбс, статки горілчаного магната коливається в розмірах від 300 до 500 мільйонів доларів.

Фотографії

Євген Черняк: фото з Facebook

Євген Черняк: фото з Facebook

Євген Черняк: фото з Facebook

Відео