Біографія

Жуковський Роман Сергійович народився 2 листопада 1978 року в Києві. 

Національність: українець.

Знак зодіаку: Скорпіон, народився в рік Земляного Коня за Східним календарем.

Сім'я

Роман Жуковський не розголошує інформацію про свій сімейний статус. 

Про його матір, Жуковську Вікторію, відомо, що вона була головою банку "Надра", президентом підприємства "Азот", яке належало Дмитру Фірташу. 

Не менш хороші відносини Вікторія підтримує з Валерієм Хорошковським, наближений Президента України Володимира Олександровича Зеленського.

Про батька Романа, Жуковського Сергія, нічого не відомо.

Освіта

Повну загальну середню освіту політик отримав у київській школі. 

Потім поступив у Київський національний університет імені Вадима Гетьмана. Отримав освіту за спеціальністю "Міжнародна економіка". Отримав академічну ступінь магістра.

Кар'єра і бізнес

Відразу після закінчення університету його кар'єра почала стрімко розвиватися. У перший же рік Роман отримав посаду аудитора в Укрсоцбанку.

Всього за рік домігся підвищення з посади аудитора до заступника керівника однієї з філій.

Ще через рік Роман Жуковський одержав посаду керівника Московської філії. А незабаром після цього став заступником керівника філії в Києві.

Вже в 2005 році став директором департаменту Міністерства економіки.

Через рік Роман Жуковський отримав пропозицію перейти в Секретаріат Президента. 

Також був керівником департаменту макроекономіки.

А в 2010 році отримав посаду керівника управління соц-экономичною діяльностю Адміністрації президента. Посаду керівника Роман Жуковський обіймав до травня 2011 року.

Пізніше став головою управління економічної політики Адміністрації Президента.

З 2012 року Роман Жуковський зробив паузу в політичній діяльності. І тільки в 2020 році отримав запрошення стати Міністром економіки. Чим він займався протягом 7 років - не відомо.

Компромат і чутки

ЗМІ порахували дивним, що через 7 років після закінчення політичної діяльності Романа Жуковського запросили обійняти посаду Міністра економіки. Багато пов'язують цю можливість, яка випала йому, з тим, що мати Романа знаходиться в теплих відносинах з Валерієм Хорошковським. А він у свою чергу близько спілкується з нинішнім Президентом України, Володимиром Зеленським. Існує й інша версія: Роман Жуковський отримав запрошення в новий уряд з подачею Єрмака. З ним він був знайомий ще з часів закінчення університету.

Не дивлячись на отриману пропозицію, Роман відмовився від посади Міністра економіки і не виходить на зв'язок. 

Українське видавництво зазначає, що Роман Жуковський не заповнював декларацію про доходи. Тому інформація про його заробіток залишається невідомою.

ЗМІ пишуть, що ще під час роботи в Адміністрації Президента, Роман мав конфлікт з Юлією Тимошенко. Він критикував її дії, спрямовані на приватизацію "Укртелекому". А також назвав цей процес "розбазарюванням".  

Фотографії

Роман Жуковський

Роман Жуковський

Відео