Біографія

Майбутній український депутат, адвокат, політик і вчений Гошовський Володимир Сергійович народився 7 жовтня 1973 року у Львівській області, місті Стрий. Трохи пізніше сім'я переїхала в Харківську область в Балаклійський район, де він навчався і почав свою політичну діяльність. Більш докладно про українського політика читайте в нашому досьє.

Сім'я

У Володимира Сергійовича досить імениті батьки: мати - засновник політичної партії «Солідарність жінок України», а батько - глава компанії «Надра України». Завдяки Валентині Андріївні, його матері, Володимир потрапив в політику і міцно там вчепився.

Валентина Гошовська справа. Скріншот з відео.

Сергій Гошовський прищепив любов сина до геології та природних ресурсів. Він був держсекретарем Міністерства, що займається питаннями природних ресурсів, розробляв родовища, в тому числі в Харківській області.

Освіта

Шкільну освіта отримав в харківській загальноосвітній школі. З 13 років підробляв на фермі в селі Червоний Донець. Школу він закінчив з відзнакою і приступив до роботи санітара в районній лікарні міста Балаклія Харківської області.

У 1990 році став студентом Харківського державного медінституту, через п'ять років отримав червоний диплом про закінчення. Далі послідувала аспірантура ХДМУ та заочне навчання правознавства в Національній юридичній академії Я.Мудрого. В цей же час підробляв в харківському медико-генетичному центрі.

Кар'єра і бізнес

До 1997 року був ведучим юрисконсультом ТОВ «Фармація» Харкова, після цього став віце-прем'єром «Укрнадрапромінвест». В цей час Гошовського обрали головою молодіжної громадської української організації «ДОМ» (демократичне об'єднання молоді). Через рік він ініціював створення Молодіжного парламенту, робота якого полягала в підготовці нових молодих людей до політичного життя.

Володимир Гошовський. Фото з Фейсбуку

А в 1998 році він перемістився з «молодіжного» депутатського крісла Харківщини у «доросле» - став депутатом міськради. З 2002 по 2005 рік був уже народним депутатом України 4-го скликання. Наступні два роки він займався питаннями розвитку нових технологій, екологічної політики, використання природних ресурсів та ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС.

Також приблизно в цей час Володимир Сергійович став членом комітету з питань співробітництва Європейського союзу та України. З 2007 по 2010 рік був головою адвокатської спільноти «Національна правова палата».

Починаючи з 2010 року був першим заступником голови Держслужби України з контролю за наркотиками.

Разом з політичною діяльністю Гошовський Володимир активно публікує наукові роботи, статті, підручники та методичні видання, створює проекти винаходів.

Володимир Гошовський. Фото з Фейсбуку

Він має нагороди за заслуги в молодіжній політиці, перед народом України, а також є володарем медалі «За доблесть» і «За заслуги» III ступеня. Має ранг держслужбовця I рангу 1 категорії (що відповідно до закону є найвищим рангом для державних цивільних службовців).

Компромат і чутки

У далекому 1993 році стався інцидент з автомобілями ГАЗ. Районне Балаклійське підприємство матеріально-технічного постачання уклало договір з «Воронежшина» з обміну тракторів на легкові авто. Власником одного з отриманих автомобілів ГАЗ 31029 в деяких документах значився Гошовський Володимир. Після, цей обмін визнали незаконним і Гошовському загрожувала судова справа. Однак його мама підметушилась і випросила у тодішнього гепрокурора не вплутувати в це сина, і останнього виключили через нестачу складу злочину.

У 2001 році було скоєно замах на главу приватного підприємства «Сіріус» в столиці. Підозрюваний виявився найманцем, його затримали і замовника також. Однак співробітники підприємства склали лист до депутатів Ради Григорію Омельченку і Анатолію Єрмаку з припущенням того, що на їх директора можливо було скоєно замах через конфлікт керівництва «Сіріуса» з батьком Володимира Сергієм Гошовським. Це цілком можливо, адже після підписання деякого контракту з «Надра України» останні перестали слідувати договору і «Сіріус» виходить, що даремно вклали близько 2 мільйонів гривень після злиття. Також повідомлялося, що після переговорів був суд, який виграли бізнесмени з «Сіріуса», що, зрозуміло, могло не сподобатися Гошовським.

Конфлікт в Соціалістичній партії України в Харкові між Володимиром Гошовським і Олександром Морозом в 2005 році закінчився розпуском СПУ в області. З чим Гошовський був явно не згоден, так як сам частенько дозволяв собі призначати потрібних людей на посади. В результаті він звинуватив вище керівництво в тому, що їм плювати на долю українців, адже харківське відділення одне з найбільш дієвих в Україні. Пан Гошовський і його прихильники зібрали близько 16 000 підписів. І тоді була створена нова партія «Соціалістична партія України», але успіху не мала.

У 2010 році Володимира Сергійовича призначили заступником голови Державної служби України по контролю за наркотиками. До 2014 року він перебував на цій посаді, однак потрапив під люстрацію і закон «Про очищення влади», був звільнений з високого поста. Сам Гошовський заявляв про те, що підтримує закон, але не підтримує методи його виконання і вважає своє звільнення не законним, і подавав заяву в Європейський суд з прав людини. Чому саме і за що його звільнили з посади заступника голови не розголошується. Але деякі ЗМІ писали, що в той час, як він повинен був боротися проти наркотиків, сам і сприяв їх продажу. Однак вагомих доказів з цього приводу немає, а сам політик стверджує, що його зняли з посади за активну політичну діяльність, чітку позицію і за те, що він «добре працював».

Фотографії

Володимир Гошовський. Фото з Фейсбуку

Володимир Гошовський. Фото з Фейсбуку

Відео