Біографія

Володимир Миколайович Тесля народився у Вінницькій області в селищі міського типу Крижопль 10.01.78 року. Хоча деякі джерела стверджують, що Володимир народився в Києві. Знак зодіаку - Козеріг. Народився в рік земляного коня. 

Активно підтримує у мережі українських воїнів. Є засновником руху патріотичних сил «Гідність нації», підприємцем і громадським діячем. Як президент всесвітньої ліги World Warriors Fighting Championship (WWFC) популяризує розвиток спорту в Україні. Крім цього є президентом Федерації прихильників змішаних боїв UF MMA.

Деякий час Тесля жив у Франції та тримав зал для єдиноборств. На територію України повернувся вже після 2000 року, а в 2012 році очолив WWFC. За офіційними даними Ліга займається організацією підготовки професійних бійців та проводить різні змагання у цій області як на території України, так і Європи. Хоча багато джерел ЗМІ сумніваються в достовірності цієї інформації.

Сім'я

Своє особисте життя Володимир Миколайович ретельно приховує. З відкритих джерел відомо, що він одружений та разом з дружиною Олесею виховує трьох дітей. Іноді на особистій сторінці в Фейсбук Тесля публікує сімейні фото.

Освіта

Володимир родом зі звичайної радянської родини, тому середню освіту він отримав в простій загальноосвітній школі Крижополя № 1. Роки навчання 1985-1995.

Практично відразу після отримання диплома про повну загальну середню освіту Володимир потрапив до Франції, де пробував на собі різні професії. Щоб залишитися на плаву, Тесля працював таксистом і виконував різноманітні дрібні роботи.

Після повернення в Україну, громадський діяч вступив до Київської академії водного транспорту ім. Конашевича-Сагайдачного та у 2010 році отримав диплом про вищу юридичну освіту.

У 2013 році довчився до фахівця в Харківському інституті управління на факультеті міжнародного менеджменту.

Кар'єра і бізнес

Якщо не брати до уваги дрібних підробітків молодого Володимира у Франції, початком кар'єри можна вважати роботу в одній з охоронних організацій. На посаді директора Тесля отримав багатий арсенал знань, який допоміг йому створити власний бізнес. Володимир не став відходити від напрямку та відкрив в Парижі охоронну фірму. Згодом він відкрив ще кілька підрозділів у містах Болгарії та Африки.

З ростом ринку криптовалют Тесля розпродав охоронні фірми та інвестував кошти у новий напрямок, після чого остаточно оселився в Україні й почав розвивати культуру змішаних бойових мистецтв.

2013 рік став роком заснування WWFC та  саме Володимир Миколайович став співзасновником Ліги. На незалежному статистичному порталі Fight Matrix WWFC займає впевнене 20 місце, серед 500 інших ММА-організацій по всьому світу, що стосується країн СНД, тут Федерація знаходиться на 5 місці.

У період 2015-2016 рр. Володимир виступив головним спонсором великого благодійного проекту «Безкоштовний спорт дітям», головною метою якого стала пропаганда здорового способу життя серед дітей та підлітків.

У 2016 році Тесля організовував поїздки до Франції дітей, які постраждали у зоні АТО. У тому ж році у місті Страсбург засобами громадської організації було встановлено меморіальну дошку присвячену жертвам українського Голодомору.

Тільки у 2018 році під егідою Ліги в Києві було організовано 4 міжнародні турніри, які відвідали такі країни, як Бразилія, Греція, Франція, Білорусь та інші європейські країни. На турнірі, який проходив в стінах Київського палацу спорту, було присутне більше 8 тисяч глядачів.

Також у 2018 році Володимир отримав свідоцтво адвоката, що дозволило йому стати повноправним членом об'єднання адвокатів України «Український адвокат». В цей же час Теслою створено Всеукраїнське патріотичний рух «Гідність нації», який також наставляє молоде покоління на здоровий спосіб життя.

Варто відзначити, що у 2019 році Тесля увійшов в «ТОП-100: Гордість України. Чоловіки ». Ця нагорода стала для Володимира справжньою гордістю та великим життєвим досягненням.

Компромат і чутки

Тесля є частим відвідувачем елітного фітнес-клубу TSARSKY, куди він приїжджає на дорогому Toyota Land Cruiser. Дружина громадського діяча була неодноразово помічена за порушеннями правил на своєму Range Rover.

Як президент Федерації бойових мистецтв, Володимир часто влаштовує змагання та бої, де можна зробити ставку на свого фаворита. Знання законів тоталізатора, дозволило громадському діячеві влаштовувати підставні бої та за вечір піднімати величезні суми чорних грошей. Доказів такої діяльності знайти неможливо, тому бізнес продовжує успішно процвітати.

За даними деяких джерел, саме володіння WWFC дозволяє Володимиру Миколайовичу активно приховувати заняття рекетом в Україні. Щоб провернути незаконне ввезення російських бійців на територію країни, для них організовується дозволи на участь в боях, які й видає Ліга. Потім хлопців спортивної статури громадський діяч активно використовує для своїх кримінальних цілей.

Найбільш завидних бійців підприємець віддає в оренду охоронній фірмі «Global Ex-Forces», де хлопців використовують як елітних охоронців для заможних клієнтів. Та між іншим, фірма була зареєстрована в Україні у 2014 році та є підрозділом приватної військової компанії.

неодноразово у ЗМІ просочувалася інформація про те, що «спортсмени» Теслі були помічені у викраденні людей та вимаганні викупу у родичів. Неодноразово Володимир називав себе співробітником СБУ та натякав на робочі відносини з главою служби безпеки Грицаком Василем й його замом Демчиной Павлом. Крім цього президент Федерації часто називав себе офіційним представником авіазаводу «Антонов» .Це дозволяло йому провертати незаконні афери та оформляти підозрілі контракти. У цьому за чутками йому допомагало керівництво заводу.

Не може не викликати підозр й той факт, що Володимир Миколайович часто відвідує Російську Федерацію, а щоб відвести підозри, робить він це через білоруську територію.

Незважаючи на те що на своїй сторінці Тесля виставляє пости з підтримкою українських воїнів АТО, його підозрюють у тому, що отримані дані про бійців АТО він безпосередньо зливає представникам російського ФСБ.

Також кажуть, що частину власного капіталу Володимир отримує завдяки прибутку від незаконного обігу готівкових коштів за кордон.

Підозру викликає й оточення громадського діяча. Тут можна згадати хоча б про Віталія Фесюка, відомого у кримінальних колах під позивним «Лис». Дана особа відбувала термін у СІЗО Маріуполя за множинні пограбування квартир. Крім цього Фесюка звинувачували у крадіжці людей та вимогу викупу.

Аферистом називають Теслю й багато бійців АТО, тому що разом зі своєю дружиною вони часто акцентували увагу преси на те, що направляють до волонтерських центрів відсотки від продажу квитків за відвідування турнірів. Хоча ці слова ніколи не знаходили підтвердження.

Але самою цинічною та брудною аферою засновника WWFC вважається організація збору коштів на лікування власного сина від раку, який як виявилося був абсолютно здоровим. А на зібрані гроші горе-батько придбав собі новий автомобіль.

Серед останніх досягнень Володимира знаходиться декомунізація пам'ятника гарматі в Києві на метро «Арсенальна». Так, активістами руху «Гідність нації» була знята пам'ятна табличка, яка прославляла дії революціонерів під час Жовтневої революції. Замість неї бійці «президента» встановили табличку «Захисникам Української Державності». Ці дії Володимир Миколайович назвав справедливими і правильними. Всі подробиці події освячені самим Теслою у відео:

Деякі після перегляду відео називали громадського діяча вандалом і «неопетлюровцем». У коментарях глядачі також по-різному реагували на те, що відбувається: хтось хвалив, хтось, навпаки.

У цілому діяльність Теслі з вербуванням бійців порівнюють з минулими подіями які були за часів СРСР, коли в кримінал подалася велика кількість колишніх воїнів Афганської війни. Про нелюбов людей до роботи громадського діяча також можна судити за дивним банером, який невідомі встановили перед Палацом спорту напередодні проведення чергового турніру під егідою Федерації, з написом «Не ходите люди в клітку ФСБ».

Фотографії

Володимир Тесля, https://klymenko-time.com/

Володимир Тесля, https://24smi.org/

Володимир Тесля, https://everyday.in.ua/

Володимир Тесля, https://24smi.org/

Володимир Тесля, https://24smi.org/

Володимир Тесля, https://24smi.org/

Відео

Посилання

Фейсбук