Войтович Станіслав Андрійович — український мільярдер, засновник і власник групи компаній «Терра Фуд». У 2009 році підприємцю дали почесне звання «Герой України». Однак при глибокому вивченні фактів з життя бізнесмена стає ясно, що його біографія — це яскравий приклад того, як міфи викриваються життєвими реаліями. Про те, хто такий Станіслав Войтович і в чому полягає діяльність його компаній, ви дізнаєтеся з матеріалів даної статті.

Біографія

Станіслав Войтович народився в 1965 році в Республіці Казахстан. Роками пізніше сім'я переїхала на постійне місце проживання в Україну. Варто відзначити, що батьки майбутнього бізнесмена були простими робітниками.

Дата народження: 18 вересня 1965 року

Знак зодіаку Діва

Народився в рік Дерев'яної Змії

Місце народження: радгосп П'ятигорський, Казахська РСР, СРСР

Віросповідання: православний

Вік: 54 роки

Станіслав Войтович

Незважаючи на досить яскраву громадську роботу і бізнес значних масштабів, про Войтовича відомо небагатьом українцям. Іншими словами, його ім'я не «на слуху». Якщо ж говорити про вузькі професійні кола, то цю людину знають не тільки в нашій країні, а й за її межами.

Сім'я

Станіслав Войтович є сімейною людиною. У нього є офіційна дружина, з якою вони виховали двох синів і дочку. Більш докладної інформації про особисте життя та родину засновника «Терра Фуд» відкриті джерела не надають.

Однак відомо, що його кум Геннадій Борисович Бобов був депутатом Верховної Ради у складі фракції «Партія регіонів». Варто нагадати, що ця фракція 16 січня 2014 року голосувала за «Закони про диктатуру». У числі тих, хто голосував був також кум Станіслава Андрійовича.

Освіта

Середню школу Войтович закінчив в 1982 році в Василькові (місто обласного значення в Київській області). А ось вищий навчальний заклад майбутній Герой України закінчив лише через 15 років. На жаль, про цю прогалину в його біографії немає відкритої інформації.

Отже, диплом про вищу освіту він отримав тільки в 1997 році, закінчивши Національний університет харчових технологій (НУХТ) за фахом «Технології м'яса та м'ясних продуктів». Після закінчення навчання отримав диплом інженера-технолога.

Кар'єра і бізнес

Безпосередньо комерційну діяльність Войтович почав ще в 20-річному віці, коли зайнявся реалізацією сільгосппродукції.

Але сходження до успіху для Войтовича почалося в 1999 році, з Тульчинського виробничих потужностей. Саме тоді почав створювати свій холдинг, взявши за основу стратегію вертикальної інтеграції. Станіслав Андрійович став акціонером Тульчинського маслосирзаводу, який знаходився в той час в занепаді.

У 2001 році до списку приєднався ВАТ «Вапнярський молокозавод», а через два роки, в 2003, — ВАТ «Решетилівський маслозавод».

У період з 2003 по 2005 роки він набуває Крижопільський сирзавод та Тульчинський м'ясокомбінат.

У 2006 році Войтович заснував і встав біля керма Керуючої компанії «ТЕРРА ФУД».

Станіслав Войтович

У жовтні того ж року на базі Відкритого Акціонерного Товариства «Красногвардійський молочний завод» підприємець створив ТОВ «Тульчінка.RU». Головним напрямком діяльності заводу був випуск спредів (продукції, основу якої складають жири рослинного і молочного походження). Навесні 2007 року фабрика випустила перші тонни спредів під брендом «Тульчинка».

Паралельно в Москві відкрилося ТОВ «Торговий Дім Тульчинка». Організація сприяла успішному розвитку фірми в цілому, допомагала повсюдно поширювати продукцію заводу, спрощувала процес зміцнення ділових зв'язків з дилерами, постачальниками і простими покупцями.

З 2006 по 2009 роки Група долучила до своїх лав «Новоодеський сирзавод», «Білоцерківський молочний комбінат», «Могилів-Подільський молокозавод» та підприємство «Корнінсир».

У 2013 році Войтович починає активну діяльність на російських ринках.

Сьогодні Група компаній «Терра Фуд» під керівництвом Войтовича є одним з провідних гравців українського ринку продовольчих товарів. Вже кілька років заводи Войтовича лідирують у сфері виробництва молочної продукції. Підприємства успішно експортують рослинно-вершкові суміші і реалізують сири різних сортів. У Європі компанія займає четверте місце по виготовленню спредів.

«Терра Фуд» поширює свою продукцію під такими брендами, як «Premialle», «Тульчинка», «Ферма», «Щедра долина», «Вапнярка», «Лауреат», «Золотий резерв», «Сорочинське», «Біла лінія» , «Любий Край».

Станіслав Войтович, торгові марки

Відомий підприємець пов'язаний з 18 українськими заводами, що займаються переробкою молока. По всій країні у нього є центри прийому молока. Крім усього іншого, Станіслав Войтович володіє цукровим заводом, а також підприємствами в Туреччині та Литві.

Поза тим, що Станіслав Войтович досяг успіху в аграрному бізнесі, він може похвалитися і іншими досягненнями і званнями:

  • Як ми вже відзначали, він отримав звання Героя України;
  • Звання «Заслуженого працівника сільського господарства України»;
  • Медаль «За жертовність і любов до України»;
  • Орден УПЦ (Князя Володимира ІІ ступеня).

Станіслав Войтович

Але все не так просто! Є великі сумніви з приводу того, що фірми Войтовича стали «лідерами» і сам він отримав стільки звань завдяки професіоналізму, важкій праці і стратегічному мисленню. Про те, що ж допомогло українському мільярдерові отримати численні нагороди і звання, читайте далі у тексті.

Фотографії

Станіслав Войтович

Станіслав Войтович

Станіслав Войтович

Відео

Посилання

Інформація про Президента «ТЕРРА ФУД» на офіційному сайті Групи компаній.

Офіційний сайт Групи Компаній ТЕРРА ФУД

Сторінка Групи Компаній ТЕРРА ФУД у Фейсбук