За час суспільно-політичної діяльності Андрій Парубій був фігурантом декількох кримінальних справ. Проте, людині з судимостями довірили посаду глави ВР України. Читайте про те, яким було сходження екс-спікера до влади. І що входить в число «досягнень» політика.

Біографія

Дата народження: 31 cічня 1971 року.

Знак Зодіаку: Водолій. За східним гороскопом: рік Металевого Кабана.

Національність: українець. Твердження щодо того, що він - єврей, безпідставні й підтверджень у відкритих джерелах не мають.

Віросповідання: православний.

Вік: 49 років.

Захоплення: скелелазіння, лижі, веслування на каное. Займався каное професійно. Почав захоплюватися із 12 років. Сплавлявся переважно по Дністру. Дружина й дочка іноді сплавляються разом із ним. Політик займався також багато років єдиноборствами.

Уподобання: любить біле вино, канапе із сиром або шинкою, відпочинок на природі, смажені ковбаски на вогнищі, шашлик.

За роки депутатства палкого й емоційного Андрія Володимировича як тільки не називали: «гаркавим», «катом Одеси», «нацистом із відхиленнями». Особливо багато шуму наробила у мережі інтернет його скандальна заява про Гітлера.

У соціальних мережах довго обговорювали заяву від соціал-націоналіста, який назвав фюрера «найбільшим демократом». Саме ця фраза прозвучала із його вуст у телеефірі.  Відкриті джерела повідомляли про реакції блогерів та користувачів мережі на скандальні слова спікера.

Андрій Парубій: біографія і досьє, компромат, LIGA.net

Дізнайтеся: хто такий Андрій Парубій у дійсності? Як він живе за межами свого кабінету і які його матеріальні статки? Чим захоплюється і про що говорить не з високої трибуни? Читайте біографію і досьє на українського політика. Тут представлена уся правда без глянцевого лиску й гриму.

Сім'я

Дитинство та юність пройшли ву Червонограді Львівської області. Тут він народився та виріс. Протягом 10 років депутатства проживав у двокімнатному номері готелю в Києві.

Батьки: батько Володимир Іванович (1943 р.н.), екс-заступник голови Львівської обласної ради. У Андрія Володимировича є сестра Олена. Вона працює у системі оподаткування.

Свого часу Олена Володимирівна була викрита у хабарництві: у жіночому туалеті отримувала хабар у розмірі 2 тис. доларів. Було відкрито кримінальну справу. Однак у ході розслідування якимось загадковим чином зникли речові докази й навіть сам хабар.

До речі, двоюрідний брат Андрія Парубія, Ярослав, - лідер злочинного угруповання «Морди», що вважалася однією цз найбільш великих у Львівській області.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Уляна Юріївна. Вони почали зустрічатися лише 3 роки після знайомства, яке відбулося у горах. Андрій Парубій був на той момент досвідченим скелелазом. А одружилася пара ще через 5 років.

Не втрачає Андрій Парубій вправність і зараз: тренується і захоплюється скелелазінням, як і у молодості, досі. Уляна Юріївна працює на кафедрі фольклористики (Львівський національний університет).

Вона вже кілька років пише дисертацію. До спікерства чоловіка дружина завжди ставилася як до чогось тимчасового. Те, якими бувають короткочасні зустрічі подружжя, демонструють ексклюзивні зйомки та інтерв'ю «Фактів ICTV».

Діти: пара виховує доньку Ярину (2001 р.н.) Уляна Юріївна разом із дочкою мешкає у Львові. Дівчинка займається сноубордом.

Андрій Парубій: біографія і досьє, компромат, Ivona

Всю інформацію, що стосується дитинства політика, його сім'я ретельно приховує. Та й особисте життя екс-спікера оповита таємницею. Відомо тільки, що з дружиною чоловік бачиться вкрай рідко.

Із огляду на його активну політичну діяльность у Києві пара змушена жити окремо. Андрій Парубій лише двічі на місяць буває на батьківщині. Часом він на вихідні приїжджає до них або дружина із донькою до нього у столицю. У планах дружина ніколи не передбачила переїзд до Києва.

Незважаючи на всю прихованість, журналістам все одно вдалося з'ясувати, що у дитинстві Андрій Парубій був психічно хворим. Ряд відкритих джерел повідомляють про те, що він - розумово відсталий, докладаючи у якості доказу довідку із діагнозом із центральної міської лікарні Червонограда, де він народився.

Андрій Парубій: біографія і досьє, компромат, skelet-info

Насправді Андрію у шестирічному віці видавалася довідка із діагнозом про легкий ступінь розумової відсталості. У ній була приписка про те, що хвороба супроводжується нападами афазії, тобто порушена мова.

Афазія може проявлятися при найрізноманітніших захворюваннях. Однак нечленороздільна мова не впливала на його поведінковий фактор при спілкуванні з іншими дітьми, тому що лікар, який обстежував, довідкою підтвердив, що дитина «спеціального навчання не вимагає» і «може відвідувати загальноосвітні установи».

До речі, при народженні у Андрія була ущелина неба, як кажуть у народі - «заяча губа», тому в дитинстві йому довелося перенести операцію. Як повідомляють відкриті джерела, за словами сусідів та вчителів у дитинстві Андрій був агресивним і замкнутим.

Про те, що він вів себе більш, ніж дивно, пишуть ЗМІ. Він міг вийти у двір, сісти під деревом і цілий день займатися тим, що ловити, тиснути й навіть їсти жучків, черв'ячків і різних комашок. Із дітьми поводився відокремлено. Ні з ким не грався. Розмовляти почав лише у п'ять років.

Проте в довідці, виданій у психоневрологічному відділенні Червоноградської ЦРЛ, було відзначено, що у нього «емоційні порушення незначні». Школа, згідно із даними відкритих джерел, не змінила його – друзів, як і раніше, не було.

Освіта

1989-1994 рр. - Львівський держуніверситет ім. Івана Франка. Освоєна спеціальність - «історик, викладач історії».

У 2001 році закінчив аспірантуру держуніверситету «Львівська політехніка». Освоєна спеціальність - «політологія і соціологія».

Кар'єра і бізнес

Його автобіографія являє собою сходження кар'єрними сходинками, починаючи із занять громадською діяльністю у молодості. У 17 років він очолив «Спадщину». Це націоналістична молодіжна організація, яка брала участь у національно-визвольному русі. Члени об'єднання організовували в Україні перші пікети.

У 18 років Андрія Парубія заарештували за організацію несанкціонованого мітингу.

У 19 років він уже стає депутатом Львівської облради, секретарем постійної депутатської комісії із питань молоді та спорту.

У 25 років очолив товариство сприяння ЗСУ і ВМФУ «Патріот України».

У 28 років починає трудову діяльність у журналі «Орієнтири». Займає посаду редактора науково-політичного видання.

За роки депутатства встиг змінити кілька партій. У 1991 році приєднався до політичної партії СНПУ. У 2004 році став на бік «Нашої України». Через 8 років приєднався до політфракціі «Фронт змін». А через рік став членом «Батьківщини».

Буквально ще за рік стає прихильником поглядів «Народного фронту». Через 5 років, із 2019 року, підтримує «Європейську солідарність», яка раніше іменувалася «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

2007-2012 рр. - був народним депутатом України 6-го скликання від «Нашої України».

2012 р. - народний депутат України 7-го скликання від політпартії «Батьківщина».

2014 р. - секретар Ради нацбезпеки та оборони України, із грудня цього ж року - перший віце-спікер парламенту.

2016-2019 рр. - голова ВРУ 8-го скликання.

Із 2019 року - народний депутат України 9-го скликання від фракції Петра Порошенка «Європейська солідарність».

Компромат і чутки

Цікаво, що фігурантом кримінальної справи Андрій Володимирович ставав неодноразово. Він звинувачувався у проведенні незаконного мітингу. У другому звинуваченні був учасником масових зіткнень. Про це розповідає докладно Антикор.

Незважаючи на те, що справу розглядали 7 років: Андрія Володимировича та інших учасників бійки звинувачували в умисному насильстві, нанесенні тяжких тілесних ушкоджень тощо, у результаті ніхто покараний не був.

Третя кримінальна справа мало місце у 2010 р. за втручання у діяльність голови Верховної Ради. Депутати ВРУ побилися. Опозиціонери підпалювали димові шашки, кидали яйця у тодішнього спікера Володимира Литвина. Але РК відмовив у розгляді питання про зняття із Андрія Парубія депутатської недоторканності.

Через 3 роки щодо його двоюрідного брата, Ярослава, було порушено кримінальне провадження. Злочинному угрупованню інкримінували застосування сили, вимагання і розправу стосовно одного бізнесмена. Були викрадені члени його сім'ї та два авта. У результаті Ярослав погрожував правоохоронцям своїм владним братом, заарештований так і не був.

Не так давно Андрій Володимирович давав свідчення щодо справи про перешкоджання виборчому праву на парламентських виборах 2019. Про це повідомляють відкриті джерела.

Під час допиту в Старобільському районному суді Луганської області на слуханні справи про держзраду Олександра Єфремова і пособництва бойовикам Андрій Володимирович розповідав, як їздив до Луганська, коли бойовики захопили будівлю місцевої СБУ і просив загарбників скласти зброю.

Згідно з даними ЗМІ, допит відбувався шляхом відеоконференцзв'язку із Подільського районного суду Києва. За словами спікера, під час візиту велися переговори з бойовиками.

Андрій Парубій: біографія і досьє, компромат, YouTube

Як повідомляє TSN, при розгляді справи колишнього нардепа Олександра Єфремова Андрій Парубій стверджував, що до тодішніх дій бойовиків причетний Віктор Медведчук. За словами Андрія Володимировича, весь сценарій був розіграний російськими спецслужбами. Місцева влада їм тільки підігравала.

Але найбільший ажіотаж і обурення користувачів у мережі інтернет викликало висловлювання спікера про Гітлера, про що ми коротко вже розповідали на самому початку статті. Андрій Парубій ставив фашистського диктатора українцям у приклад.

І говорив, що не варто забувати про заслуги фюрера, який, будучи демократом, практикував розвиток цього політичного режиму. І найбільшим внеском у демократію ми, за його словами, зобов'язані саме Адольфу Алоїзовичу. Про це розповідають відкриті джерела.

Нагадування про те, що демократія від нацистського диктатора має вагоме значення і що про це не варто забувати, підірвала мережу. За пропаганду фашизму Вадим Рабинович, партія «За життя», вирішив подати на Андрія Парубія до суду.

Він звинуватив його у нацизмі, вважаючи таку заяву та його пропаганду життя за заповітами Адольфа Гітлера неприйнятною. Вадим Рабинович зазначив, що Андрій Володимирович повинен вибачитися перед народом і піти у відставку.

Згідно із декларацією Андрія Парубія за 2018 рік, у власності декларанта значиться львівська квартира площею 92,1 кв. м. Його дружина - власниця невеликого будиночка на 32 кв. м в Уричі Сколівського району Львівської області та земельного наділу тут же площею 1130 кв. м. У її власності - квартира у Львові площею 21,60 кв. м.

Із транспортних засобів зазначено автомобіль «Пежо 508», 2014 р.в., куплений у автосалоні 20 жовтня 2014 роки за 445 тис. грн. Машина - власність Уляни Юріївни.

Андрій Володимирович - бенефіціар Львівської ТОВ «Тустань». Зарплата декларанта за основним місцем роботи (Управління справами Апарату ВРУ) склала майже 500 тис. грн. У дружини - 55 тис. 357 грн.

Прибуток Андрія Володимировича від відчуження рухомого майна - трохи менше 300 тис. грн. Із грошових активів декларант вказав 550 тис. грн. та 42 тис. 220 доларів.

Фотографії

Андрій Парубій: біографія і досьє, компромат, rbc

Андрій Парубій: біографія і досьє, компромат, Zik.ua

Андрій Парубій: біографія і досьє, компромат, aif

Андрій Парубій: біографія і досьє, компромат, NewsOne

Андрій Парубій: біографія і досьє, компромат, скрін із Фейсбук

Відео

Посилання

Фейсбук

Твіттер