Біографія

Алла Євгенівна Бобейко народилася 29 травня 1951 року в місті Харкові, є громадянкою України.

Сім’я

Бобейка Алла сімейна людина, у неї є чоловік і двоє дорослих доньок. Чоловік - Валерій Чередниченко, він є заступником генерального директора в ТОВ "Фармацевтична компанія" Здоров'я ".

Освіта

Бобейко Алла Євгенівна має вищу освіту, в 1974 році вона успішно закінчує Харківський медичний інститут з відзнакою.

Кар'єра і бізнес

Після завершення інтернатури Алла Євгенівна влаштувалася працювати в міську лікарню No17 в місті Харків, де займає посаду - головний лікар - невропатолог. На цій посаді Алла Євгенівна працює до 1986 року, а після її призначають на посаду завідуючої Комінтернівським районним відділом охорони здоров'я так само в рідному місті Харків.

В процесі роботи Аллу Євгенівну наздогнав ряд послідовних змін в системі управління, в зв'язку з чим їй довелося попрацювати: головним лікарем центральної районної лікарні Комінтернівського району, головним лікарем-директором територіально-медичного об'єднання Комінтернівського району.

Починаючи з 1995 року Бобейко Алла Євгенівна і донині є головним лікарем міської клінічної лікарні No13 в Харкові. Так само Алла Євгенівна має вищу кваліфікаційну категорію з організації охорони здоров'я.

Деякий час назад Аллі Євгенівні було присвоєно звання Заслуженого лікаря України, вона була нагороджена орденом Княгині Ольги 3 ступеня, і ще зазначена почесною нагородою Союзу Чорнобиль України "За гуманізм".

Бобейко Алла Євгенівна, city.kharkov
Бобейко Алла Євгенівна

Тривалий час Алла Євгенівна бере участь в розробці міських медико-соціальних програм, які займаються вирішенням питань забезпечення харків'ян дорогими медичними препаратами за життєвими показаннями. Крім цього вона працює над проектами соціального партнерства міської влади з громадськими та волонтерськими організаціями, а ще над підготовкою пропозицій щодо вдосконалення чинної законодавчої бази в сфері охорони здоров'я.

Після тривалої роботи в сфері медицини Алла Євгенівна вирішує спробувати себе в політиці. Таким чином її обирають депутатом Харківської міської ради II, III і IV скликань, крім цього ще вона була тричі обрано головою постійної комісії з охорони здоров'я і соціального захисту населення Харківської міської ради.

У 2006 році Бобейко Алла Євгенівна вступає до Партії Регіонів, ця політична фракція була обрана її не спроста, так як в період виборів в 2010 році вона є довіреною особою кандидата в Президенти Віктора Федоровича Януковича.

У 2015 році Бобейко Аллу обираю депутатом Харківської міської ради 7 скликання. Тут вона займає посаду голови постійної комісії Харьківрада, які займаються питаннями соціального захисту та охорони здоров'я.

Бобейко Алла Євгенівна стає членом депутатської фракції Харківської міської ради 7 скликання «Опозиційний блок« Довіряй справах ».

Компромат і чутки

Буквально в 2019 році стало відомо, що КНП «Міська клінічна лікарня No13» не беручи участі ні в яких тендерах яким - то чином укладає кілька угод з приватною фірмою «Ретос» на розробку кошторису і проведення ремонту. Загальна сума цих договорів склала 493 000 гривен. 

Крім цього літа 2019 року цією лікарнею вже було укладено два подібних договору з фірмою «Ретос», але через деякий час вже в жовтні договори були розірвані і укладені нові.

За період двох років з 2017 по 2019 року, між клінічною лікарнею No13 і приватною фірмою «Ретос» було укладено понад три десятки договорів на загальну суму в 3400000 гривень. Як стало відомо пізніше всі ці закупівлі були здійснені за неконкурентною процедурою, без проведення аукціонів. Фірма «Ретос» отримувала замовлення і підряди тільки від медичної установи, очолює яку чинний депутат міськради Алла Бобейко. Власником і керівником приватної фірми "Ретос" є Олександр Володимирович кулях. Крім цього він обіймає посаду помічника депутата Алли Бобейко в Харківській міській раді. 

Ще в списку придбань тринадцятої лікарні - автомобіль Suzuki SX4, вартість якого становить півмільйона гривень. 

Незважаючи на тривалий час роботи в медицині і політиці, Алла Євгенівна Бобейко не поспішала подавати будь-які відомості щодо прибутку її та її чоловіка, перша декларація про доходи була її подана за 2018 рік.

Бобейко Аллою Євгенівною була подана електронна декларація про доходи в березні 2019 роки за минулий рік. У ній повідомляється, що депутат Харківської міської ради володіє квартирою, площа якої 81,1 квадратний метр. Крім цього власністю Алли Бобейко є земельна ділянка площею 586 квадратних метрів, і нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі, його площа вказана - 150,6 квадратних метрів. Абсолютно вся наявна у головлікаря нерухомість знаходиться в місті Харків.

Чоловік Алли Євгенівни володіє земельною ділянкою, площа якого 15706 квадратних метрів, розташований він в селищі Борівське на Харківщині. Крім цього в числі власності Валерія Чередниченко є і автомобіль Nissan Qashqai Se 2013 року випуску, вартість якого становить 207000 гривень.

Так само у своїй декларації Алла Бобейко вказала, що на посаді головлікаря за 2018 рік нею було зароблено

196000 гривень. Так само нею було отримано 52500 гривень в якості пенсії, ще сім'я має дохід з майна, яке здає в оренду 36000 гривень.

Чоловік Алли Євгенівни за минулий рік отримав заробітну плату в сумі 350 000 гривень, працюючи у фармацевтичній компанії "Здоров'я", його сума пенсії склала 104000 гривень.

Так само серед особистих коштів депутата міськради Харкова є сім тисяч доларів, які зберігаються в банківському сейфовому ящику. У чоловіка з готівкових коштів є 20000 доларів. Крім цього ще сімдесят тисяч гривень було задекларованої Аллою Бобейко в числі особистих коштів, які зберігаються у неї готівкою.

Фотографії

Депутата міськради Харкова, my.ua
Депутатка міськради Харкова

Депутат міськради Харкова Бобейко Алла, my.ua
Депутатка міськради Харкова Бобейко Алла

Відео

Посилання

Фейсбук