Біографія

Владислав Іванович Одинець - уродженець Київської області села Варовичі. Народився 24 лютого 1977 року. Знак зодіаку Риби. Владислав Іванович є депутатом київської обласної ради, деякі відкриті джерела підозрювався в різних махінаціях, які пов'язані з бюджетними коштами.

Сім'я

Владислав Іванович одружений, разом з дружиною Юлією виховали двох дітей Івана та Ангеліну. Старший син Іван займається підприємницькою діяльністю. Дружина Владислава - Юлія також була пов'язана з політичною діяльністю, вона була помічницею народного депутата восьмого скликання Геннадія Бобова. Нині Юлія є в.о начальника Васильківського міськрайонного управління юстиції.

Владислав Одинець, фейсбук

Освіта

Владислава Івановича можна вважати освіченою людиною, який має дві вищі освіти. Першу вищу освіту Одинець отримав ще в 2000 році, в Київському національному торговельно-економічному університеті, де отримав диплом маркетолога.

Другий диплом був отриманий вже в 2013 році в Київському національному університеті будівництва і архітектури, де Одинець отримав диплом за спеціальністю організація будівництва.

Кар'єра і бізнес

В період своєї трудової, професійної діяльності Владислав Іванович обіймав керівні посади. Більше 10-ти років тому, а саме в 2008 році Одинець керував приватним підприємством під назвою «ОІС». За таким на перший погляд не зрозумілим назвою криється орендна діяльність. Основна локація підприємства була в селі Калинівка, де проводилась оренда або ж управління як своєї, так і орендованої нерухомістю. Одиниця досить довго керував цим підприємством - протягом восьми років, після чого він став директорувати в компанії «Укркотеджбуд Плюс». Виходячи з назви вже стає зрозуміло, що дане підприємство займалося будівництвом житлових, а також нежитлових будівель. Це підприємство і пов'язане з ним діяльністю також базувалися в Калинівці. На цій посаді Одинець перебував до 2014 року.

Політична діяльність Владислава Івановича почалася ще в 2006 році. Тоді Одинець балотувався і пройшов до Васильківської районної ради від популярної тоді політичної партії «Український народний блок Костенка і Плюща».

У 2010 році Одинець став депутатом Київської обласної ради, діяв в інтересах партії «Фронт змін». Далі Владислав Іванович стає помічником народного депутата сьомого скликання - Володимира Полочанінова, який балотувався і діяв від партії «Батьківщина». Одиниця був помічником на громадських засадах, тобто на безкоштовній основі і було це в період з 2012-2013 рр.

У 2014 році завершивши керувати будівельною компанією Одинець знову пробує себе на політичній арені, але в цей раз намагається увійти до складу народних обранців. Він балотувався від «Батьківщини» під номером 150. Але так як його номер виявився не прохідним, то Одинець не пройшов до Верховної Ради.

У 2015 році Одинець вдруге став депутатом Київської обласної ради, але в цей раз від президентської на той момент партії «Солідарність».

У 2014 році Одинець був призначений головою Васильківської районної держадміністрації, але керував нею всього пів року, потім тимчасово залишив посаду, так як необхідно було заново затверджувати його кандидатуру через зміну президента країни. У 2015 році після президентських виборів, на яких виграв Петро Порошенко кандидатура Одинця була знову затверджена, і він продовжив займати пост голови районної держадміністрації. На посаді керівника Владислав Іванович залишався до 1 липня 2019 року, звільнений був за розпорядженням нині діючого президента України Володимира Зеленського.

Але і на цьому політична діяльність Одинця не була завершена. Так, в 2019 році він став керівником штабу в народні депутати Ігоря Каноненко, який балотувався на одному окрузі з Олександром Дубинським від партії «Слуга народу».

Владислав Одинець, фейсбук

Компромат і чутки

Чим конкретно на сьогоднішній день займаються батьки Владислава Івановича невідомо, але у відкритих джерелах повідомляють, що підприємство «Укркотеджбуд Плюс», яким керував Владислав пов'язано і з його батьком Іваном Семеновичем, так як він є одним із засновників цього підприємства.

Перебуваючи на посаді помічника народного депутата Володимира Полочанінова від партії «Батьківщина» свої обов'язки виконував на безкоштовній основі, а ось його дружина Юлія, коли була помічницею народного депутата від «Відродження» - Геннадія Бобова - працювала на платній домовленості. 

Владислав Одинець потрапив в топ-100 найвпливовіших людей Києва київської області. У цьому топі він знаходиться на 61 позиції. Але разом з тим, що він потрапив в такий рейтинг, він ще й заробив собі звання «несамостійного діяча». Таке звання йому дісталося за те, що в процесі своєї політичної діяльності він змінив ряд політичних партій. Так, на крайні вибори в які Одинець став депутатом він балотувався від партії Порошенко «Солідарність», в колегіальний орган Київщини увійшов в складі «Фронту змін», а на главу Районною державною адміністрації був рекомендований від партії «Батьківщина».

Перебуваючи на посаді Васильківського міськрайонного адміністрації, Одинець зумів привнести кілька корисних проектів для району. Зокрема, в районі були створені кілька опорних закладів. Один з таких проектів - Путрівскій НВК став пілотним проектом, завдяки якому не тільки в столиці, а й по всій Україні почався новий освітній етап. Також за його каденції був відкритий сучасний інклюзивної-ресурсний центр, який спрямований на навчання та на поглиблене розвиток дітей з особливими потребами.

Владислав Одинець, фейсбук

З ініціативи Владислава Івановича був здійснений глобальний і дорогий ремонт в терапевтичному корпусі Васильківського центральної ради.  На сьогоднішній день центр і терапевтичний корпус продовжують функціонувати і зараз там розміщені два стаціонарних відділення - одне неврологічне, а друге терапевтичне. Обидва стаціонари мають все необхідне сучасне медичне обладнання. Втім, відкриті джерела приходять до думки, що обраний напрям в медицині було вірним і справді затребуваним, так як в лікарні була обладнана сучасна реєстратура, створили електронний облік пацієнтів і інші медичні приємності, завдяки яким Васильківський район став лідером серед підписання декларацій з лікарями Києва і району. Показник підписання декларацій був більше 70%.

Владислава Одинця тісно пов'язують з сім'єю Анатолія і Тетяни Засух. Ця сім'я також є політичними діячами, які керували підприємствами і разом з цим були в числі груп впливу в Васильківському районі.

Також Одинця пов'язують з іншою не менш впливовою родиною Анатолія Присяжнюка.

За той факт з політичною діяльності, що Одинець балотувався від партії «Народний фронт» в деяких публікаціях у вільних джерелах його називали «вчорашнім соратником» Арсенія Яценюка.

Активістами міста Васильків Одинцову були висунуті підозри в махінаціях, пов'язаних з бюджетними коштами міста.

Владислав Одинець, фейсбук

Активісти навіть закликали городян взяти участь в пікетуванні сесії. Відкритті джерела повідомляють, що на одній з позачергових сесій повинно бути перерозподіл бюджетних коштів, що викликало у активістів підозра в наявності ознак корупції. Підозри активістів базувалися на тому, що ні в одному офіційному джерелі не було ніякої інформації щодо проведення позачергової сесії міської ради, за те «всі свої» знали, де і коли буде проходити позачергові збори депутатського корпусу. На ім'я Одинця активісти направляли лист в прокуратуру з інформацією про те, що частина коштів, які він виділяє на місто потрапляє на рахунок керованої ним компанії. З цими ж підозрами активісти зверталися до Національного агентства з питань запобігання корупції, але ніяких перевірки з цього приводу не здійснювалися. Сам же Одинець, посилаючись на свою зайнятість відмовлявся давати коментарі щодо звинувачень, які сипалися на його адресу.

Будучи головою Васильківської РДА Одинець для своєї реклами і піару використовував 5 канал, що належить екс президенту Петру Порошенко. Рекламний сюжет про ремонт дитячого садка в одному з сіл Васильківського району як «джинса» поширювався по соціальним мережам з неприхований позначкою «реклама». За попередніми підрахунками такий півторахвилинний ролик міг би коштувати Одинцову 4-5 тисяч доларів. Розгін платної реклами по сторінках в Фейсбук і Інстаграм теж не дешеве задоволення. В такому моменті дуже чітко і простежувалася корупційно-президентська вертикаль, коли за велику суму коштів будь-який бажаючий може створити собі позитивний імідж в очах широкої публіки. Вельми успішна схема і каналу гроші капають і в Одинця позитивний імідж і просування.

Розуміючи, що перебувати на посаді глави Васильківської РДА Одинець розумів, що вічно не буде на посаді, то він вирішив протягнути туди свого помічника Євгена Червенко. Одинець усіма силами намагався знайти спосіб домовитися з чиновниками про призначення Червенко. В результаті Одинцю не вдалося провести туди свою людину.

Одинцю закидали звинувачення щодо звинувачень в привласненні близько 70 млн грн, які були виділені на ремонти в навчальних закладах. Сам же Одинець на звий сторінці в соціальних мережах давав відповідь цими звинуваченнями і стверджував, що всі виділені кошти на реалізацію різних проектів в повній мірі були використані виключно свого цільового призначення. Всі заплановані роботи були виконані, в чому можна було переконатися як документально, так і в реальному часі.

Одинець також стверджує, що йому не соромно і він відкритий для всіх вертикалей влади.

У своїй декларації за 2019 рік Одинець в графі об'єкти нерухомості вказав наявність житлового будинку, земельної ділянки. У графі незавершеного будівництва немає зазначених об'єктів. У сім'ї є два задекларованих автомобіля, один з яких належить Владиславу Івановичу, а другий належить його синові.

Також задекларовано великий кредит в розмірі 2335759 грн. Свою декларацію Владислав Одинець заповнював і декларував щорічно, як і належить державним діячам і чиновникам.

Фотографії

Владислав Одинець, фейсбук

Владислав Одинець, фейсбук

Відео

Посилання

Фейсбук