Біографія

Ігор Львович Райнін народився 6 серпня 1973 році в місті Харків. Є заслуженим економістом України на період 2014 року.

Сім’я

Сімейний стан Ігоря Львовича - одружений, його дружина займається малим бізнесом. У сім'ї є спільна дитина - син, 1999 року народження.

Освіта

Після закінчення школи Ігор Львович вступає до Харківського авіаційного інституту імені Жуковського, і закінчує його освоївши спеціальність інженер-механік з напрямку - двигуни та енергетичні установки літальних апаратів. У 2000 році Райніну Ігорю вдається з відзнакою закінчити Харківську філію Української академії державного управління при президенті України, освоївши спеціальність магістр держуправління.

У 2003 році Райнін Ігор стає кандидатом наук з державного управління, і автором семи монографій і понад 50 наукових праць з питань державного управління, розвитку економічної і бюджетної сфер.

Кар'єра і бізнес

Протягом усієї своєї трудової діяльності до 2001 року Райнін Ігор Львович займає виключно керівні посади на підприємствах реального сектора економіки Харківської області.

У період з березня 2001 по квітень 2002 року він стає начальником управління координації програми Харківська ініціатива і інших проектів міжнародної технічної допомоги головного управління економіки Харківської обласної держадміністрації.

Далі в період з квітня 2002 по грудень 2005 року Райнін Ігор працює на посаді заступника начальника головного управління економіки Харківської ОДА.

Далі протягом п'яти років до 2010 року Райнін Ігор працює на посаді першого заступника начальника головного управління економіки Харківської ОДА.

У 2010 році три місяці своєї трудової діяльності Ігор Львович проводить на посаді генерального директора національного наукового центру Інститут метрології в місті Харкові.

Політик Райнин Ігор, gordonua
Політик Райнін Ігор

З літа 2010 і до березня 2014 Райнін займає посаду заступника директора ТОВ Синтофлекс, також у місті Харкові.

У 2014 році протягом восьми місяців Райнін Ігор працює на посаді заступника голови Харківської ОДА.

І вже в листопада 2014, трохи змінивши напрямок діяльності, стає заступником глави Адміністрації президента України, тут він працює до лютого 2015 року.

Наступний рік стає важливим в кар'єрі Райніна Ігоря Львовича, так як тепер він стає головою Харківської обласної державної адміністрації та працює на цій посаді до серпня 2016 року.

Подальша професійна діяльність Ігоря Львовича стосується виключно політики, так він стає депутатом Харківської обласної ради VI скликання, членом постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

29 серпня в 2016 році, за указом президента України Петра Порошенка, Райнін Ігор Львович був призначений главою Адміністрації президента, змінивши при цьому працює раніше на цій посаді Бориса Ложкіна. На цій посаді він пропрацював до травня 2019 і був з неї звільнений.

В кінці 2019 року Ігор Райнін був обраний на посаду голови обласної організації Опозиційною платформи «За життя» в місті Харків.

Компромат і чутки

Після отримання посади губернатора Харківської області, стала відома інформація про те, що компанія "Турбоатом", яка виробляє гідравлічні і парові турбіни, має стратегічне значення для регіону, почала робити закупівлі в пов'язаної з родичами глави ОДА компанії, до того ж за досить завищеними цінами .

Як стало відомо, компанія "Навчально-науковий виробничий центр" Охорона праці ", яка є власністю батька і дружини Ігоря Львовича, в той період часу, коли він обіймав посаду губернатора в період з 2015 - 2016 роки, здійснило ряд нелегальних поставок в кілька великих держпідприємств міста.

Протягом усього року компанією було закуплено товару на суму 654000 гривень. Після певних перевірок стало відомо, що ціни на деякі товари набагато вище тих цін, які були розміщені у відкритих джерелах. Точно за такою ж схемою працювала компанія "Харківобленерго" — було придбано товару на суму 200000 гривень, а ціни за товар зовсім не оприлюднювалися.

До того ж журналісти з'ясували, що генеральним директором і одним із засновників підприємства "Охорона праці" в той період часу був батько Ігоря - Лев Райнін. Крім цього, деякий час також в числі співзасновників був і сам Ігор Львович, а на підприємстві працювали мама чиновника і Юлія Світлична.

Досить часто Ігор Львович розповідав про те, що її сім'я живе небагато, про що завжди свідчила декларація, яку він справно подавав. Але згідно з інформацією, з мережі про його сина, він не знає, що таке жити скромно, він живе в своє задоволення, не шкодуючи на це коштів батьків.

Крім цього, єдиний син Харківського губернатора вказав в Фейсбуці місцем навчання Вищий інститут управління. Варто зауважити, що вище назване навчальний заклад знаходиться в Москві, а деякий час назад в мережі була інформація, що син Ігоря Львовича став студентом Харківського національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Але при цьому його ім'я не було в списках абітурієнтів і надійшли до вузу студентах.

Наступні скандальні новини торкнулися службового роману між Райнін Ігорем і Юлією Світличною.

Колеги та знайомі давно помітили, що цих двох людей давно пов'язують не ділові відносини і навіть не дружні, і, звичайно ж, вони дуже старалися приховувати свою інтимний зв'язок. Але після того, як була зламана особиста переписка цих двох людей і вона потрапила в мережу, то всі переконалися в тому, що відносини людей мають інтимний зв'язок.

Ще однією новиною, в якій звучало ім'я Райнін Ігор Львович, стала раптова зміна партії. Згідно з даними за 2019 рік, Ігор Райнін, глава Адміністрації Президента часів Петра Порошенко, виявився членом проросійської партії «Опозиційна платформа - За життя» і навіть очолював її відділення в Харкові. 

Дані по декларації, яку Ігор Львович подав за 2019 рік була така інформація: у сім'ї є дві квартири в Харкові, заробітну плату за 2019 рік у Адміністрації Президента політик вказав в розмірі 360 000 гривень та ще деякі заощадження в валюті на особистому рахунку.

Дружина чиновника через цей же період часу заробила 60 000 гривен, а з готівкових коштів мала 70 000 гривень та 12 000 доларів.

Варто так само повідомити, що за весь період часу, коли Ігор Райнін перебував на державній службі, його компанією було виграно кілька десятків різних державних тендерів на кілька сотень тисяч гривень.

Фотографії

Ігор Львович Райнин, strana
Ігор Львович Райнін

Ігор Львович, politeka.
Ігор Львович

Відео

Посилання

Особистої сторінки Ігора Львовича Райніна в мережі не було знайдено.