Геннадій Гадзовскій - член аграрної партії України, гендиректор ТОВ «Бєлінське» і ТОВ «Васюти». Дізнайтеся, хто й навіщо просуває його на хлібну посаду в «Держспоживслужбу»?

Біографія

Дата народження, вік: у відкритих джерелах дана інформація відсутня.

До 2010 року Геннадій Гадзовскій, кандидат на хлібну посаду глави «Держспоживслужби», працював у аграрного барона Юрія Косюка. Видання Антикор докладно розповідає про його горе-діяльність: відмиванні коштів та підкуп «Слуг народу», а також окупації «Держспоживслужби».

У новому парламенті Юрій Косюк, між іншим, давній друг Петра Порошенка, успішно лобіює інтереси свого бізнесу. І також успішно просуває Геннадія Гадзовського на посаду глави «Держспоживслужби».

Як і раніше, аграрний олігарх продовжує так само успішно процвітати. Ненаситний мільйонер поповнює свої кишені за рахунок легалізації кримінальних грошей. Нагадаємо, у першому півріччі 2019 року у діяльності ПрАТ «Миронівський Хлібопродукт», що є власністю Юрія Косюка, було виявлено ознаки фіктивності на суму 733 млн. грн.

Незважаючи на те, що кримінальне розслідування ведеться, зупинити злодіяння та корупцію Юрія Косюка кримінальні справи поки не в силах. Крім цього, надприбуткові компанії аграрного олігарха будуть отримувати дотації з держбюджету, оскільки законопроект 1209-1 дозволяє це робити.

Пост Дар'ї Володіної, який вона пізніше видалила

Про це повідомляють ряд відкритих джерел, посилаючись на публікацію народного депутата від політсили «Слуга народу» Дар'ї Володиної у соцмережі Фейсбук. Але що найцікавіше: незабаром від обурення нардепа й сліду простиг. А згадка, що стосується дотацій прибуткового підприємництва аграрного барона була просто видалена.

Другий пост Дар'ї Володіної

ЗМІ припускають, що скандальний олігарх Юрій Косюк підкупив настільки стурбованого політика від «Слуг народу». І навіть радять Дарині Володіною після отримання «заспокійливих ліків» від мільйонера сходити на поліграф, а рукописи не видаляти, тому що вони не горять.

Давайте більш детально поговоримо про кандидатуру Геннадія Гадзовського на посаду глави «Держспоживслужби». Адже його просування не обходиться без втручання аграрного барона. Безумовно, це відомство дуже важливе для мільйонера. Швидше за все, припускають ЗМІ, він вирішив просунути туди свою людину.

Нагадаємо, Геннадій Леонардович колись очолював ТОВ «Катеринопільський елеватор», кінцевий бенефіціар якого - олігарх Юрій Косюк. Читайте подробиці про конкурс «на замовлення» прямо зараз.

Сім'я

На своїй сторінці у соцмережі Фейбук Геннадій Гадзовскій вказав Київ рідним містом і місцем проживання. Тут він також відзначив, що переїхав до столиці з Гатне (село, що входить у Києво-Святошинський район Київської області, Україна) 30 листопада 2011 р.

Батьки: у декларації за 2018 рік вказано мати - Ольга Іванівна Бондаренко. Сімейний стан: одружений. Дружина: Тамара Леонідівна. Діти: дочка Лілія і син Євген.

Освіта

1998 р. - випуск НУБіП (провідний вищий аграрний навчальний заклад України, Національний університет біоресурсів і природокористування).

Навчався також у МАУП (Міжрегіональна академія управління персоналом).

Кар'єра і бізнес

2001-2010 рр. - MHP.

2010-2016 рр. - UkrLandFarming.

З 2016 року по теперішній час - ТОВ «Національна Аграрна Компанія».

Геннадій Гадзовскій пробував свої сили у політиці від «Аграрної партії». У списку політичної ради він значився під №39. На президентських виборах 2019 року представляв інтереси самовисуванця Віталія Скоцика, які встиг засвітити не в одному скандалі. Про це докладно розповідають відкриті джерела.

Компромат і чутки

Згідно із даними Fbi.media, не так давно на каналі «1+1» вийшла програма «Гроші», де розслідувалися найбільші господарі українського чорнозему. 4-те місце у рейтингу зайняв аграрний барон Юрій Косюк.

Він - екс-радник Петра Порошенка, матеріальний стан якого - понад 900 млн. доларів. Під контролем великого власника агрохолдингу - 400 тис. га землі. До речі, всього за 2 роки управління землею за президентства Петра Порошенка аграрний олігарх отримав із держбюджету велику суму дотацій - майже 5 млрд. грн.

Маючи за допомогою одного-президента мільярдні дотації, Юрій Косюк купив яхту за 180 млн. доларів, а також побудував собі будинок, який представляє собою справжні хороми. А тепер всемогутній барон лобіює через продажних депутатів нового парламенту свою потрібну людину.

Нагадаємо, Кабінет міністрів запустив конкурс на хлібну посаду глави і заступника голови Державної служби України із питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів у кінці осені 2019 року. Однак Кабмін порушив власні терміни.

Екс-глава відомства Володимир Лапа пішов у відставку разом зі своїм 1-м заступником Андрієм Жуком. Видання «Обозреватель» передбачає, що організатори припізнилися із прийняттям рішення заради кандидатури Геннадія Гадзовського.

Крайнім терміном подачі заявок у рамках конкурсу було встановлено 18 листопада. Але раптом депутати збільшили терміни подачі заявок на 4 дні. Крім Геннадія Гадзовського, поряд зі скандальним екс-главою цього відомства Сергієм Глущенко, свої кандидатури запропонували також Олег Рубан, начальник Головного управління розглянутого відомства у Києві; Сергій Мельничук, екс-перший заступник голови «Держспоживслужби», Олександр Вержиховський, керівник департаменту агропромислового комплексу в секретаріаті Кабінету міністрів; а також Віталій Башинський, колишній заступник голови ветеринарної фітослужби, який керував відомством до Володимира Лапи.

Потім до переліку цих 5-ти кандидатів додалися ще 7. Причому, заявили вони про свою участь у конкурсі у його останній день, 18.11.2019 р. І буквально тут же Кабінет міністрів продовжує терміни двох інших конкурсів: на крісло державного секретаря Міністерства Екоенерго і Мінрегіону.

До 22 листопада були також продовжені терміни на пост топ-держчиновників космічного агентства, Державної екоінспеціі, Державного водоагенства та Державної продпотребслужби. Тут важливо відзначити: таке рішення суперечить законодавчим нормам.

У декларації за 2018 рік, яку кандидат на посаду в «Держспоживслужбі» подав вранці 21 листопада, фактично на наступний день після пролонгації терміну подачі документів, у власності дружини вказав житловий будинок площею 320,2 кв. м, який знаходиться у селі Гатне Києво-Святошинського району Київської області. Їй також належить столична квартира на 70,50 квадратів.

У її власності - дві земельні ділянки у Гатному площею 1517 і 339 кв. м. І ще один на 1000 кв. м - у Звенигородці Черкаської області. У власності Геннадія Леонардовича в е-документі вказано житловий будинок площею 120,4 кв. м, який знаходиться у П'ятихатках Миронівського району Київської області.

У гаражі у сімейства 5 автомобілів. У власності декларанта - «Рено Кенго», 2006 р.в. вартістю 125 тис. грн. і «Рено Кенго», 2004 р.в. такої ж вартості. Причому обидві машини були куплені у 2016 р. із різницею у 12 днів.

Тамара Леонідівна - власниця двох Volkswagen Caddy, 2006 і 2008 р.в. вартістю по 130 тис. грн. Один із них був куплений 5 червня 2016 року, другий - 25 березня 2015 року. 21 січня 2016 року вона стаж також власницею Nissan X-Trail, 2014 р.в. Його вартість, зазначена у декларації, - 850 тис. грн.

Корпоративні права Геннадія газовской - ТОВ «Національна Аграрна компанія» (100% від загального каптала), сільськогосподарське ТОВ «Бєлінське» (1% від загального капіталу). Він є бенефіціаром «Національної Аграрної компанії».

Щоправда, відповідно до інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Геннадій Гадзовській одночасно очолює 4-ри підприємства: ТОВ «Васюти», ТОВ «Бєлінське», «Агроуніверслал ЛТД» і «Національну аграрну компанію». До речі, Геннадій Леонардович - засновник 3-х останніх організацій.

Заробітна плата декларанта, отримана за основним місцем роботи, - 1 млн. 274 тис. 916 грн. Грошові активи сімейства: готівкою у декларанта 12 тис. доларів, на його банківському рахунку - 65 тис. 150 доларів. У ддружини Тамари Леонідівни 35 тис. євро готівкою. Третім особам Геннадій Леонардович позичив 22 тис. 400 доларів.

Фотографії

Геннадій Гадзовський - конкурс «на замовлення», kapalrain.wordpress.com

Геннадій Гадзовський, скрін із Фейсбуку

Відео

Посилання

Фейсбук