Супіханов Геннадій Борисович - національний політичний діяч України. Також він відомий в країні тим, що був директором безлічі підприємств. Одним з найвідоміших було ГС "Мурафський кар'єр" з 2015 по 2019 роки. Але це далеко не єдине велике підприємство, яке очолював Супіханов.

Біографія

Народився в місті 15 жовтня 1976 року в місті Старобільськ Луганської області. Там же і закінчив початкову школу, після чого вступив до вищого навчального закладу в місті Київ. Геннадій Супіханов встиг отримати 2 вищі освіти і вивчити кілька іноземних мов, включаючи англійську та арабську на початковому рівні.

Саме наполеглива робота над собою, вдосконалення необхідних навичок і допомогли йому побудувати дуже успішну кар'єру, про яку ми розповімо вам далі.

Сім'я

Геннадій Супіханов одружений і має трьох дітей. Дружину звуть Валентина. Діти: 2 сина - Борис і Геннадій, а дочку звуть Марія.

До речі, батько Супіханов Борис Карабайович був міністром агропромислової політики України з 23 квітня 1998 по 15 липня 1999 року.

Освіта

Першу вищу освіту Геннадій Супіханов отримав в 1998 році в Національному аграрному університеті міста Київ, за фахом "Менеджмент зовнішньоекономічної промисловості" - там він отримав диплом з відзнакою.

Після цього він отримав ще одну вищу освіту вже в Національному технічному університету України (КПІ), сталося це вже в 2010 році. Спеціальність - "Розробка родовищ корисних копалин".

Має науковий ступінь кандидата економічних наук.

Кар'єра і бізнес

Геннадій Супіханов має дуже велику і цікаву кар'єру.

Почав працювати він звичайним менеджером відділу маркетингу "Інтерагро".

1999 рік - економіст першої категорії відділу проектів і обслуговування заборгованості юридичних осіб Управління міжнародних кредитів Державного експортно-імпортного банку України.

У тому ж році став директором ТОВ "Агро Нова".

З 12.1999 року по 04.2001 значиться головою правління непублічного акціонерного товариства "Корпорація Інтерагро".

З 04.2001 по 05.2007 - Геннадій Супіханов Генеральний Директор непублічного акціонерного товариства "Зерно України", за сумісництвом також працював директором ТОВ "Нафтова компанія"

З 05.2007 по 11.2008 заступник Голови Правління розвитку виробничих баз відкритого акціонерного товариства трест "Київміськбуд-ресурси".

11.2008 - 10.2009 був директором ТОВ "Київміськбуд-ресурси", також був заступником глави правління розвитку виробничих баз ТОВ "Київміськбуд-1".

З 2009 по 2010 роки був заступником Голови Правління з розвитку публічного акціонерного товариства "Київміськбуд-1".

Після цього Геннадій Супіханов вирішив використовувати свою другу освіту, яка було отримано в КПІ - "Розробка родовища корисних копалин".

З 2010 по 2011 рік був заступником директора держпідприємства "Нігинській кар'єр".

Далі до 2012 року був радником директора ТОВ "Агрос нафта".

З 2012 року по 2015 був заступником директора в тому самому підприємстві. Крім цього, встигав за сумісництвом працювати заступником директора ТОВ "Каменяр".

І в 2015 році Геннадію Супіхановим запропонували посаду виконуючого директора "Мурафський кар'єр". Всього лише через кілька місяців він був затверджений в своє посади і до 2019 працював директором підприємства.

У 2016 р. заснував ТОВ «Голден ленд», що займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин, а також ТОВ «Айдар актив». яке займається консультуванням з питань комерційної діяльності.

Фотографії

Геннадій Супіханов

Геннадій Супіханов agropolit.com

Відео

Посилання

Фейсбук