Біографія

Максим Шкуро: Источник: СтройОбзор

Максим Юрійович Шкуро народився 6 жовтня 1978 року. Є корінним жителям Києва. Народився і виріс в столиці.

Знак зодіаку: Терези

Народився в рік Земляного Коня

Говорить російською та українською

Віросповідання: православний

Ставлеником якого скандального нардепа називають одіозного екс-главу Солом'янського району? Які прізвиська він має в пресі і в яких корупційних порушеннях він зізнавався під запис? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Максим Шкуро: Источник: знай.юа

Про сім'ю Шкуро в відкритих джерелах немає інформації так ож, як і про його особисте життя, а численні джерела бояться говорити на цю тему.

Освіта

Максим Шкуро: источник: газета 2000

Майбутній депутат є випускником Київського національного університету будівництва і архітектури. Зі стін ВНЗ він вийшов в 2000 році.

Другу вищу освіта Максим Шкуро отримав в 2011 році, ставши випускником Національної академії державного управління при президенті України. Має ступінь магістра в сфері державного управління.

Кар'єра і бізнес

Максим Шкуро: источник:Антикор

Досьє депутата говорить, що кар'єру він почав в 1998 році. Він отримав посаду помічника-консультанта у одного з народних депутатів України.

У період з 1998 по 2006 роки Максим Шкуро був депутатом Солом'янської районної ради міста Києва.

У 2000 році одіозний депутат почав кар'єру в бізнесі, отримавши місце заступника директора підприємства Гала.

Уже в 2001 році він отримує місце заступника начальника відділу енергетики, а потім і начальника при Жовтневій районній адміністрації.

У 2001 - 2002 року Шкуро працює начальником відділу енергетики та транспорту в Солом'янській райраді.

З 2002 по 2004 роки він займає місце начальника відділу енергозбереження при Солом'янській районній адміністрації.

Уже в 2006 році він стає першим заступником голови Солом'янської районної адміністрації столиці.

Була в біографії Шкуро сторінка роботи в Головному управлінні містобудування та архітектури Києва. У столичній міській державній адміністрації він з 2011 по 2012 року обіймав місце заступника начальника адміністрації.

У період з 2006 по 2014 року Максим Шкуро був депутатом Київської міської ради.

Як член Київської ради він був членом постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, а з 15 серпня 2014 року стало головою державної районної адміністрації в Солом'янському районі Києва.

За результатами місцевих виборів в Києві в 2015 році Шкуро стає депутатом місцевої ради від політичної сили п'ятого президента України Петра Порошенка.

З 2016 року Максим Юрійович Шкуро призначить заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в Україні.

Шкуро є досить забезпеченою людиною і в своїй декларації про доходи вказував наявність чотирьох земельних ділянок в Київській області, заміського будинку, квартири ії нежитлового приміщення. Однак, у депутата було погано з готівковими коштами: жив на одну зарплату  і тримав у банку не більше 5 тисяч гривень в якості заощаджень.

Компромат і чутки

Максим Шкуро: источник: газета.юа

Максима Шкуро називають ставлеником одіозного народного депутата від партії Батьківщина Дмитро Андріївського, якого також називають смотрящим за Солом'янський районом Києва.

Свого Час Максим Юрійович був його помічником, а також керував його компаніями. Саме в той момент на нього і відбувся напад. У 2012 році його порізали ножем і навіть намагалися облити запальною сумішшю і ймовірно підпалити. Інцидент стався біля будинку депутата, коли на нього напали четверо чоловіків, побили і спробували бутити. Сам Шкуро і його водій отримав важкі поранення, але зуміли вижити.

У ЗМІ з'являлася інформація, що Віталій Кличко після свого обрання в мери віддав Андрієвському і Шкуро Солом'янський район на відкуп і навіть пробачив їм той факт, що в 2010 році під час мерської компанії вони кинули ряди партії Удар і перейшли до лав прихильників Олександра Попова. Домовленості між Кличком і Дмітрієвським нібито гарантували останньому успіх на виборах в Солом'янському районі і позбавлення від можливих конкурентів.

Ходять чутки, що потрапляння Шкуро і Андрієвського в органи влади забезпечило їм успіх в зачистці Солом'янки від інших смотрящих і гарантувало заробітки від кришування різних схем.

У числі однієї зі схем, виконаних парою, називають продаж державного басейну Первомайський, установку незаконних МАФів та інших об'єктів, які масово появялілісь на вулицях столиці в роки роботи Шкуро заступником керівника головного столичного архітектора.

Також Шкуро дорікають кумівство з видатним столичним бізнесменом і депутатом Максимом Конобасом, який володів стриптиз-клубом Зоряний носоріг.

Шкуро обвнялі в отриманні коштів від підприємців за вирішення їхніх проблем з владою, а журналісти навіть наводили приклади розмови рішали, якого якого в окремих статтях називають феодаллм і князем Солом'янки.

Максим Шкуро нібито багаторазово публічно хвалився своїми зв'язками і можливостями в Києві і заявляв, що у нього скрізь є зв'язки і що він може отримати все, що хоче і при цьому абсолютно безкоштовно.

https://znaj.ua/kompromat/248759-maksim-shkuro-smotryashchiy-ot-dmitriya-andrievskogo-po-solomenskomu-rayonu-vozomnil-sebya-mestnym-knyazem

Також його звинувачували в незаконному суміщенні депутатських обов'язків з іншими видами діяльності, але Шкуро так і не поніс покарання за дане порушення.

Свого часу роботою Шкуро були незадоволені і київські депутати, які публічно про це говорили. Публікувалися заяви про те, що Максим Юрійович не обтяжує себе роботою на благо ввіреного йому Солом'янського району і не виконує план благоустрою району і публічно бреше своїм колегам і виборцям.

У величезний скандал Максим Шкуро в потрапив в лютому 2016 року, коли його висказванія в нетверезому стані в одному з київських ресторанів були записані на диктофон активістом Сергієм Прокопенко і викладені в соцмережі.

Тодішній глава Солом'янської РДА заявив, що всі послуги в його рідному районі - від медичних до обідів в ресторані - йому надають безкоштовно, у зв'язку з чим він не хоче покидати місце і переходити на запропоноване йому місце в Кабміні Арсенія Яценюка. Шкуро також заявив, що у нього є зв'язки у Верховній Раді і Одеській обласній раді.

У тому ж році глава району знову потрапив в скандал і нагадав виділив на зарплату педколективу вечірньої школи № 20, що складається з 13 чоловік, 38 мільйонів гривень, що становило 65,6% всіх бюджетних витрат Солом'янського району з початку року. Даний інцидент так і виявився не розслідуваною.

Фотографії

Максим Шкуро: источник: Киеввласть

Максим Шкуро: источник: Издато

Максим Шкуро: источник: Мой Киев

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата на сайті Київської міської ради.