Депутат-бізнесмен Руслан Кузьменко відомий на Київщині своєю діяльністю. Зокрема, у Ржищеві, де очолював завод. Читайте про те, як депутат Київської обласної ради «підгодовував» щороку електорат. Дізнайтеся, яким був його шлях становлення як депутата-бізнесмена.
Біографія
Дата народження: 23 червня1972 року.
Знак Зодіаку: Рак. За східним гороскопом: рік Водяного Щура.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Вік: 47 років.
Руслан Кузьменко відомий жителям Ржищева, що на Київщині, своєю «щедрістю». Виявляється, депутат Київської обласної ради прославився тут тим, що систематично «годує» електорат. Про це повідомляють відкриті джерела.
У минулому власник заводу «Радіатор» - помічник нардепа Петра Мельника, якому ЗМІ приписують розтрати із державного бюджету, та й не тільки. 8 років тому Петро Володимирович очолював Національний університет податкової служби.
Він отримав тоді з держбюджету безпрецедентне фінансування. Протягом року із держскарбниці в університет надійшли близько 250 млн. грн. Про це повідомляло видання «Діло». Зазначалося, що такі витрати свідчать про корупцію.
У 2013 році ряд відкритих джерел писали про те, що Петра Мельника посадили під домашній арешт. Нагадаємо, його затримали при отриманні двох хабарів (сорок тисяч гривень і вісімдесят тисяч). Хабар йому повинні були передати за вступ до університету, очолюваний ним.
До речі, під час обшуку в його кабінеті зловмисники вилучили ще 30 тис. доларів. На рахунку скандального депутата-ректора не тільки хабарництво й корупція. Про його горе-діяльність повідомляли багато ЗМІ.
Бізнесмен Руслан Олександрович Кузьменко був помічником Петра Володимировича Мельника на громадських засадах (Верховна Рада 6-го скликання). А у 2019 році депутат виступав на президентських виборах 2019 року довіреною особою кандидата Петра Порошенка.
Давайте дізнаємося, де народився та виріс екс-глава фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність»? Яким був його трудовий шлях? Як він прийшов до депутатської діяльності? Читайте також про те, як він використовує свій депутатський фонд.
Сім'я
Дитинство та юність пройшли у місті Борзна (Чернігівська область, Україна).
Сімейний стан: у графі «члени сім'ї» в його декларації за 2017 рік зазначено «Людмила Олександрівна Мельник - особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі».
Діти: дочка Анастасія та Софія, син Андрій.
Освіта
1995-2000 рр. – вступив до Київського політехінституту. Закінчив навчальний заклад із червоним дипломом. Освоєна спеціальність - «інженер-механік».
2006-2011 рр. - роки навчання у Ірпінському національному університеті державної податкової служби України. За освітою - юрист.
Кар'єра і бізнес
Свою кар'єру Руслан Олександрович почав у 1994 році. Ще, не маючи вищої освіти, йому вдалося зайняти керівну посаду. Він зайняв пост директора ТОВ «АКОС». Очолював дане підприємство протягом року. Після чого у 1995 р. став комерційним директором у компанії «СТАБ Інтернешнл».
Але й на цій посаді Руслан Олександрович довго не затримався. Через рік до 2014 р. займався підприємництвом. Збував товари для туризму й відпочинку, реалізовував побутову техніку, а також різні товари для саду й городу.
2006-2014 рр. - директор ТОВ «Кемпленд» (завод «Радіатор», м. Ржищів). Область діяльності - виробництво кухонних витяжок (бренд Pyramida), обробка листового металу.
Громадською діяльністю почав займатися у 2014 р. З жовтня 2014-го по теперішній час є президентом «БО «Фонд Руслана Кузьменко» (м. Ржищів).
З жовтня 2014 по даний час - співзасновник ГО «Заради миру в Україні» (м. Ржищів).
З грудня 2014 по даний час - директор ТОВ «Юркомпанії ЕС ЕНД ПІ» (S&P LAW OFFICE, м. Київ). Руслану Олександровичу належить частина частки у цій компанії. Він також має половину прав на ТОВ «Глобал Проджектс Україна», яка займається неспеціалізованою оптовою торгівлею.
Депутатська фракція - «Солідарність».
2006-2007 рр. - 6-те скликання ВРУ, був помічником скандально відомого нардепа, про якого ми розповідали на самому початку статті, екс-члена «Партії регіонів», Петра Володимировича Мельника. До речі, у цій же податковій академії в Ірпені, яку очолював народний депутат, Руслан Кузьменко навчався свого часу.
2015 р. - депутат від «Блоку Петра Порошенка» у Київській обласній раді. Тут же за округом №81 бізнесмен представляв місто Ржищів.
У кінці 2016 року - глава політичної сили «Солідарність» у Києві. Обійняв цю посаду в облраді після того, як екс-заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе пішов із займаної посади керівника фракції.
Майже через 2 роки на зміну Руслана Олександровича прийшов двоюрідний брат Льва Ревазовича. А він, у свою чергу, стає секретарем комісії з питань бюджету та фінансів.
На виборах, у яких здобув перемогу Володимир Зеленський, наш герой представляв кандидата на пост головнокомандуючого Петра Порошенка.
Компромат і чутки
Як повідомляє Mykyivregion.com.ua, зараз Руслан Олександрович представляє у Київській обласній раді Ржищів. І використовує на своєму виборчому окрузі депутатський фонд не цілеспрямовано.
За даними ЗМІ, п'ятсот тисяч гривень на рік направляються для сприяння із пенсіонерами. Тобто щороку депутат систематично «підгодовує» електорат, виділяючи по чотириста гривень кожному.
Про те, що депутат-бізнесмен - відома особистість у Ржищеві на Київщині, пише також Рoliteka.net. Видання повідомляє, що тут він - «впливова персона». Згідно із даними інших відкритих джерел, депутат-бізнесмен - один із основних ідеологів заснування Ржищівської об'єднаної територіальної громади, куди зобов'язали увійти навколишні села.
Зроблено це було не добровільно. Без будь-яких обговорень громадськості. І прийняття людьми одностайного рішення. Ходять чутки, що вплив Руслана Олександровича пов'язаний із його близькими зв'язками із екс-головою Київської обласної державної адміністрації Київської області Олександром Горганом, якого підозрювали у корупції.
У декларації за 2018 рік Руслан Кузьменко вказав зареєстроване місце проживання - місто Київ. Інформація про цивільну дружину відсутня. Зазначені тільки діти.
Із об'єктів нерухомості вказано земельну ділянку площею 4166 кв. м, що знаходиться у Халеп'ях Обухівського району Київської області. Причому, декларанту належить 50% ділянки. Решта 50% - у власності Олександра Григоровича Тригубенко.
Із цінного майна зазначені золотий годинник «Християн Гюйгенс» вартістю на дату придбання (03.04.2010 р.) 23 тис. 775 грн. У декларації вказано також американський Iphone 7 Plus, вартість якого на 7 січня 2017 року становила 25 тис. 235 грн. Ціна Apple Iphone Х, купленого 20 жовтня 2018 року - 29 тис. грн.
Із транспортних засобів у декларації проходять два велосипеди: Kellys Jane 15 і TREK MT-220 Girl. Автомобіль Toyota Land Cruiser, 2006 р.в., куплений, швидше за все, у автосалоні, оскільки дата його придбання - 24 жовтня 2006 року.
Вартість авта у декларації не вказана. На вторинному ринку машина такого класу й року випуску коштує сьогодні у середньому від 447 тис. грн. до 611 тис. грн. 15 жовтня 2016 року Руслан Кузьменко придбав гіроскутер ninebot mini вартістю 13 тис. грн.
У декларації зазначено корпоративні права на ТОВ «Юркомпанії «Ес енд Пі». Вартість у грошовому вираженні - 9999. Відсоток від загального капіталу - 33,33%. ТОВ «Глобал Проджектс України» - 50%.
Руслан Олександрович є бенефіціаром благодійної організації «Благодійний фонд Руслана Кузьменко». Згідно із даними Youcontrol.com.ua, дата реєстрації - 16 жовтня 2014 року.
Основний вид діяльності - надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання. Інші види діяльності - надання інших послуг догляду із забезпеченням проживання, діяльність із підтримки театральних та концертних заходів, діяльність спортивних клубів. У е-документі вказані також 15 патентів на промислові зразки й корисні моделі.
Зарплата декларанта за основним місцем роботи (ТОВ «Юркомпанія «Ес енд Пі ») склала 56 тис. 550 грн. Зарплата за сумісництвом («Благодійний фонд Руслана Кузьменко») - 30 тис. 416 грн. Із грошових активів вказана сума трохи менше мільйона - 970 тис. грн.
Фотографії
Відео
Посилання
Фейсбук - на момент виходу публікації у числі його друзів значилися 2 тис. 354 людини.