Бізнес-схеми В'ячеслава Бродського стосуються отриманню максимальної вигоди від оренди торгових площ у підземних переходах Києва. Дізнайтеся, як депутат успішно заробляє мільйони на тіньовому бізнесі. І чому В'ячеслав Якович виявився у числі таємних депутатів.
Біографія
Дата народження: 9 травня 1975 року.
Знак Зодіаку: Телець. За східним гороскопом: рік Дерев'яного Кролика.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Вік: 44 роки.
В'ячеслав Якович Бродський - депутат-бізнесмен, який спритно заробляє мільйони на оренді торгових площ підземних переходів столиці. Крім отримання максимальної вигоди від цього, разом із іншими депутатами Київської міськради він прославився також приховуванням свого бізнесу.
Читайте його досьє - тут представлені подробиці того, що відбувається. Ми також заглянемо д декларації бізнесмена. Якщо підсумувати усі його грошові активи, сума вийде досить пристойною - понад 5 млн. грн.
Його брат також відомий громадськості. У 2014 р. він засвітився перед ЗМІ дорогим мобільним телефоном Vertu Signature. Журналісти звернули увагу на його гаджет на черговому засіданні Київської ради. Вартість такого телефону на той момент складала 200 тис. грн.
Дізнайтеся також про нестандартний підхід його брата Олександра у підготовці до виборів до Київської міської ради. І про те, як В'ячеслав Якович разом із своїм братом та іншими депутатами Київради спритно приховали свій бізнес.
Сім'я
Дитинство та юність В'ячеслава Бродського пройшли у місті Ірпінь. Тут він народився та виріс. Його батьки: батько - шахтар, мати працювала робітницею на заводі. Старший на 2 роки брат нашого героя, Олександр, - депутат Київської ради 8-го скликання, партія «Єдність».
У відкритих джерелах відзначається, що Олександр Бродський - протеже Віктора Пилипишина, скандального народного депутата 8-го скликання і екс-голови Шевченківської районної державної адміністрації столиці.
Засоби масової інформації приписують йому близькість до екс-регіонала, Юрія Іванющенка, який відомий як Юра Єнакіївський. Брат нашого героя Олекандр прославився на всю країну своїм нестандартним підходом у підготовці до виборів до Київської міської ради.
У його агітнаметах виборцям продавали картоплю по 10 грн. за 10 кг. Зважаючи на це, Олександр Аронець, екс-депутат Київської обласної ради від партії «Свобода» охрестив його «Маршалом картоплі». Про це повідомляють відкриті джерела.
Крім цього, засоби масової інформації звинуватили його у кришуванні мереж малих архітектурних форм (МАФів). СМІ згадують про причетність Олександра Яковича до викрадення активістів Євромайдану та організації тітушок.
Сімейний стан В'ячеслава Бродського: одружений. Діти: троє. У своїх деклараціях В'ячеслав Якович не вказує членів сім'ї. У відкритих джерелах інформація про його особисте та сімейне життя відсутня.
Освіта
1982-1992 рр. - навчався у Ірпінській середній школі №3.
1992-1994 рр. - навчався у Ірпінському економічним коледжі. Освоїв спеціальність «організація комерційної діяльності в АПК».
Кар'єра і бізнес
Із 1997 року по теперішній час - приватний підприємець. Під контролем його брата Олександра знаходяться компанії «Макс-Торг 2011», «Містер Клін», «Торгова Рада».
У 2012 р. «Містер Клін» отримала право на облаштування тридцяти семи підземних переходів столиці. Загалом компанії Олександра Яковича контролювали понад шістдесят київських переходів.
Однак у підсумку вони так і не виконали свої зобов'язання. І столична влада вирішила розірвати інвестиційні договори. У 2015 р. Київська міська адміністрація розпорядилася передати їх на баланс комунальному підприємству «Київблагоустрій». Тільки дані щодо виконання даного рішення по сьогоднішній день відсутні.
У 2003 р. В'ячеслав Якович зайняв посаду директора ТОВ «Лексус Україна».
Свою політичну діяльність почав у 2014 р.: депутат Київської міськради 7-го скликання. Через рік - депутат 8-го скликання. Член депутатської фракції «Єдність». Балотувався від неї по 117-му виборчому округу Шевченківського району.
У 2007 р. - зайняв пост глави асоціації підприємців Шевченківського району столиці під назвою «Сузір'я».
2008 р. - відкрив громадську приймальню на Сирці, що веде прийом громадян кожен день.
Компромат і чутки
Згідно розслідуванням ЗМІ у 2016 році, В'ячеслав Якович поряд із іншими депутатами Київської міськради та нардепами приховали свій бізнес. Всього на той момент із 120 депутатів не задекларували свій або сімейний бізнес, або не повністю задекларували, 22 особи.
До речі, лідирувала ув цьому плані тоді партія «Блок Петра Порошенка». А ось другу позицію зайняла фракція «Єдність». До числа таємних бізнесменів увійшла п'ятірка депутатів від цієї політсили. Серед них - і брати Бродські. Про тіньовомий бізнес київських депутатів докладно писали «Наші гроші».
В'ячеслав Якович вирішив не вказувати, що надавав у оренду та експлуатацію нерухоме майно. У числі його фірм у відкритому джерелі вказані наступні: ТОВ «Лексус Україна» (частка у 100% належить депутату із 2008 р., розмір внеску - 870 тис. грн.), ТОВ «Аванта-груп» (частка - 50%, співвласник із 2010 р.), ТОВ «Торгова Рада».
Його брат Олександр Бродський приховав ТОВ «Чабани-Інвест» - частка 100%, належить депутату із 2008 р., співвласник - із 2004 р. Він також приховав послугу консультування із питань комерційної діяльності та управління.
В'ячеслав Бродський був замішаний у земельному скандалі. Відкриті джерела повідомляють про те, що конфлікт стосувався наділу, який знаходиться у прибережній зоні Дніпра. Його площа - 0,03 га. Про те, що ця ділянка землі використовують незаконно, писали ряд ЗМІ.
Як виявилося, ділянка, яка є зоною прибережних захисних смуг, було огороджена парканом. Зважаючи на це, у В'ячеслава Бродського і виник скандал із директором Департаменту міського благоустрою Київської міської адміністрації Андрієм Фіщуком.
Депутат з'ясував, що у даній зоні знаходиться River Port Kyiv, яка здає у оренду приміщення. Однак, згідно із документами, земля належить ПАТ «Київський річковий порт». Та Київська міська рада не приймала рішення щодо передачі ділянки, розташованої за адресою: вулиця Нижній Вал, 67, у власність або користування.
Окрема історія - оренда столичних підземок. Засоби масової інформації заговорили про те, що київська влада заробляє гроші на торговцях у столичних підземках. Згідно із даними відкритих джерел, істотний обсяг грошей не доходить до бюджету. Ці кошти просто осідають у кишенях «потрібних людей». До їх числа входять і брати Бродські.
Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація передала безкоштовно 228 підземних об'єкти у користування терміном на 5 років 5 приватним фірмам. Серед них - ТОВ «Торгова Рада», директор і власник якого - В'ячеслав Якович.
Його брат Олександр також не поспішають згортати незаконну торгівлю у київських підземних переходах. Про те, що він разом із Віталієм Кличком «кришує» незаконну торгівлю в підземках столиці, повідомляють ряд ЗМІ. А Київрада тим часом успішно покриває протизаконну експлуатацію комунальної власності.
У декларації В'ячеслав Бродського за 2018 рік вказані лише 740 тис. грн. прибутку від зайняття підприємницькою діяльністю. У той час як готівкою він зберігає 55 тис. доларів, 57 тис. євро та 10 тис. грн.
Третім особам він позичив 93 тис. доларів. А на його банківських рахунках 31 тис. 700 євро, 20 грн., 57 тис. 276 грн. та 344 грн. Їздить депутат на Hyndai ix55 (Veracruz), 2008 р.в. Вартість машини у декларації депутат не вказав. Сьогодні на вторинному ринку авто такого року випуску коштує у середньому від 290 тис. грн. до 360 тис. грн.
Із нерухомості у власності В'ячеслава Бродського - 4 нежитлових приміщення у столиці наступних площ: 15,9 м², 133 м², 151,8 м², 149,1 м². Квартира на 67 квадратів у столиці - власність Ганни Степанівни Бродської. Нерухомість у Вишневому Києво-Святошинського району Київської області (фактичне місце проживання депутат) на 100,8 кв. м - власність декларанта.
Фотографії
Відео
Посилання
Електронна адреса: brodskyy.vyacheslav@kmr.gov.ua