Біографія

Вадим Пишняк народився 12 вересня 1975 року в Житомирській області.

Сім'я

Вадим Пишняк сімейна людина, його дружина Баленка Катерина Геннадіївна, у сім'ї троє спільних дітей: дочка - Баленко Анастасія і сини - Пишняк Данило і Пишняк Микита.

Освіта

Пишняк Вадим Петрович відучившись в школі, всупив в Тернівський Індустріальний технікум, отримав спеціальність "технік-механік з експлуатації машин і устаткування", закінчує його в 1995 році.

Після цього Вадим Петрович відправляється здобувати вищу освіту в Київський Економічний інститут менеджменту, диплом якого отримує в 2011 році, освоївши спеціальність «менеджмент організацій».

Кар'єра і бізнес

Трудова діяльність Вадима Пишняк почалася на підприємстві, яке займалося іноземними інвестиціями "AХХON UKRAINE", йому він присвятив багато років і успішно просувався по кар'єрній драбині, займаючи з року в рік більш високі посади. Протягом одного року з 1995 Вадим Петрович обіймає посаду комерційного представника в місті Київ. Через рік стає менеджером і працює з ключовими клієнтами так само в столиці. У період з 1997 - 1998 рік працює на посаді керівника відділу дистрибуції в тому ж місті. Після того як зарекомендував себе, зміг стати керівником підприємства в Києві, на цій посаді пропрацював до 2001 року.

Після такого досвіду Вадим Пишняк влаштовується на роботу в компанію «Фокстрот», тут він успішно трудиться на протязі семи років до 2008 року. У період з 2001 по 2004 рік Вадим є керівником відділу дистрибуції, відмінно зарекомендував себе в цій сфері йде далі. А з 2004 по 2008 рік він працює на посаді керівника управління дистрибуції, за документами займає посаду комерційного директора ТОВ "Ай-Тодор". У цей же рік його призначають на посаду виконавчого директора ТОВ "Спортер України" (власником підприємства на той час вже була Пишняк Олена Василівна).

Депутат Київської міської ради, kievvlast
Депутат Київської міської ради

Після такої різноманітної трудової діяльності Вадим Пишняк вирішив присвятити себе політичній діяльності і вже в листопаді 2010 року його обирають на посаду депутата Іванківської районної ради Київської області, де він виступає від партії "Фронт змін", на той час він був затятим представником даної політичної сили. Так само відомо, що Вадим Петрович деякий час був заступником голови постійної комісії райради, яка займалася питаннями агропромислового комплексу, земельних відносин та соціального розвитку.

Далі протягом трьох років до 2013 року, Вадим Петрович очолює Святошинської районної організації "Фронт змін". Вже влітку наступного року Пишняка Вадима Петровича обирають на пост депутата Київської міської ради 7 скликання, де він балотувався і був обраний у мажоритарному окрузі No 45 Святошинського району, він пройшов як представник від партії "УДАР". Тривалий час був членом постійної комісії Київради, яка займалася питаннями бюджету та соціально-економічного розвитку.

Уже в 2015 році Вадим Петрович вирішує балотуватися до Київради по округу No 92 Святошинського району столиці на цей раз про партію "Блок Петра Порошенка" Солідарність ", але на жаль вибори йому виграти не вдалося. Так само в цьому році він стає співзасновником і керівником громадської організації "Реформи Києва".

Через рік в 2016 Вадим Пишняк стає депутатом Київської міської ради 8 скликання. Йому пощастило зайняти місце Дмитра Гордона, який досить несподівано склав з себе депутатські повноваження, будучи членом партії "Солідарність".

Компромат і чутки

Як стало відомо Вадима Пишняк називають людиною Ігоря Баленко - депутата Київради IV, V, VI, VII і VIII скликань (від фракції "Солідарність"). Стазать, що це насправді правда поки складно, але можна як мінімум підтвердити це тим, що дружина Вадима Пишняк - Катерина Баленко, яке - то час назад була одружена з сином Ігоря Баленко - Артуром Баленко, екс-депутатом Київради VII скликання (від фракції "Удар - Солідарність"). Крім цього, так само є інформація, що ще в 2016 році, коли Катерина вже була дружиною Вадима Пишняк, отримувала заробітну плату в ТОВ "Рітейл-тренд", бенефіціарним власником якої, на той момент, був її колишній свекор.

Пишняк Вадим, facebook
Пишняк Вадим

Скандал навколо імені Вадима Пишняк розгорівся ще в декількох історіях, таким чином в період виборів до Київради в 2014 році. Вадим Петрович був звинувачений у підкупі виборців, в той період часу від його імені було роздано велику кількість різних «подарункових сертифікатів», відбувалося це біля станції метро "Академмістечко". Дані сертифікати надалі можна було обміняти на 200 гривень, сам же Пишняк із цього приводу стверджував, що це все робота його конкурентів, а він до цього не має ніякого відношення і звинувачення на його адресу необгрунтовані. 

Наступним серйозним скандалом щодо депутата стало питання про будівництво житлового комплексу на території, яка належить Головному управлінню розвідки Міноборони, що знаходиться по вулиці Львівській, 15 у Святошинському районі, відбувалося це в 2015 році. Вадим Пишняк в той період часу виступав за створення на цій землі парку відпочинку "Садиба Мировичів". Він це пояснював тим, що ця земля має рекреаційне призначення і її яке - той час назад виділили Міністерству оборони для забудови незаконно. Зрозуміло, що у його опонентів було інше бачення даного питання, і стверджували, що з - за Вадими Пишняк велика кількість сімей військових залишаться без житла.

В електронній декларації за 2017 рік Вадим Петрович Пишняк подав такі дані про свої фінанси. Як стверджував депутат, його дохід складався виключно з його заробітної плати, яку він отримував в ТОВ "Спортер Україна", вона становила - 39200 гривень, його дружина за той же рік заробила 33100 гривень, працюючи в яке - то іноземної компанії.

Так само Вадимом було внесено в декларацію власність: дві квартири в Києві, одна, яка за документами належить йому має площу 92,9 квадратних метрів. І друга, яка належить дружині, має площу - 60,7 квадратних метрів. Так само сім'я має площу 15,3 квадратних метрів, задекларованих як машиномісце, всім майном сім'я користується спільно.

У декларації ще є інформація про володіння сім'єю Пишняк земельною ділянкою, що знаходиться в селі Запрудка Іванківського району Київської області його площа складає 9998 квадратних метрів.

З нематеріальних активів у Вадима Петровича є торгова марка.

На сьогоднішній день сім'я їздить на автомобілі Mazda CX-7 2009 року випуску, за документами він є власністю дружини Вадима Пишняк. З особистих накопичень у сім'ї Пишняк нічого не було внесено в декларацію.

Фотографії

Пишняк Вадим Петрович, 112.ua
Пишняк Вадим Петрович

Пишняк Вадим з синами, politeka
Пишняк Вадим з синами

Відео

Посилання

Фейсбук