Біографія

Леонид Глиняный: источник: latifundist.com

Глиняний Леонід Петрович народився 9 червня 1964 року в селищі Савинці, що знаходяться на території Київської області.

Знак зодіаку Близнюки

Національність: українець

Народився в рік Дерев'яного Дракона

Говорить російською та українською

Віросповідання: православний

Які темні плями є в біографії найбагатшого депутата Київської обласної ради? Яке прізвисько він має і чому приховує своє особисте життя? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Леонид Глиняной: источник: Политека

Леонід Глиняний є одним з найбільш відомих, впливових і багатих київських депутатів і бізнесменів, проте в відкритих джерелах відсутня якась-небудь інформація про його сімейний стан та особистому житті. У ЗМІ не зафіксовано жодного матеріалу про його сім'ї або сексуальні пристрасті, що дає грунт для численних плітках і припущеннях про особисте життя політика і бізнесмена.

Освіта

Леонид Глиняной: источник: Политека

Згідно з офіційними даними, Леонід Петрович Глиняний має диплом «техніка-механіка». Майбутній мільйонер закінчив Білоцерківський технікум м'ясної та молочної промисловості. Випускником малопрестижного навчального закладу він став в 1986 році.

Відомо, що за результатами проходження практики Глиняний став професійним фахівцем в області установки та експлуатації аміачних і холодильних установок другого розряду.

Вищу освіту депутат отримав будучи вже дорослим і успішним чоловіком. Так. у 2006 році Глиняний став дипломованим менеджером, випустившись з Білоцерківського державного аграрного університету.

Кар'єра і бізнес

Леонид Глиняной: источник: Политека

Трудовий шлях Глиняний почав відразу ж після того, як випустився з технікуму. У 1986 роки він отримав посаду слюсаря четвертого розряду в одному з перших трестів під назвою Білоцерків Хімбуд.

У тому ж році Леоднід Петрович отримав досвід роботи матросом на Ризькій базі рефрижераторного флоту. Також він був зайнятий в якості слюсаря і займався ремонтом землерийної техніки на базі об'єднання Забайкалзолото. У тому ж 1986 році він встиг попрацювати механіком, а також інженером енергомеханічної групи на ряді державних підприємств.

Період з кінця 80-х по кінець 90-х є одним з білих плям в кар'єрі Леоніда Петровича. Наступною офіційної главою в його біографії є ​​посада заступника глави ВАТ Білоцерківець, яку він отримав в 1997 році.

У період з 2002 року майбутній депутат працював на Білоцерківської ТЕЦ. У той період свого життя він очолював наглядову раду підприємства, а також займав пост радника дирекції та Наглядової ради.

На даному підприємстві Леонід Петрович дослужився до посади заступника генерального директора ТЕЦ, яку він отримав лише в 2015 році. У тому ж році Леонід Петрович займає місце заступника директора білоцерківського шинного заводу Росава.

У відкритих джерелах є дані, що Глиняний виявився кінцевим бенефіціаром і власником часткок у відразу ж декількох фірмах і компаніях. Згідно з даними журналістів, діяльність політика стосується таких сфер, як вирощування зернових культур. Крім того, Глиняни займається реалізацією бобових культур і насіння олійних культур, а також займається виробництвом цукру. Свої частки він має на підприємствах з виготовлення друкованих форм і надання інших поліграфічних послуг. Також ім'я політика фігурує в якості співвласника фірм по неспеціалізованій торгівлі.

У Києві та області Леонід Глиняний також відомий як голова спостережної ради і фактичного власника Сквирського комбінату хлібопродуктів.

У ЗМІ можна зустріти повідомлення, що хлібозавод депутата експортує за кордон близько чверті своєї продукції, що є одним з кращих показників серед всіх підприємств галузі в країні.

Нова глава в життя успішного бізнесмена починається в 2014 році. Саме тоді Леонід Глиняний вперше намагається стати народним депутатом України. Він виступає самовисуванцем в дев'яносто другому мажоритарному окрузі, який включає Білоцерківський, Володарський, Ставищенського, Таращанський, Тетіївський райони, а також частину Сквирського району Київської області.

Однак, потрапити в парламент видається безуспішною для видного бізнесмена, який приходить до фінішу виборчих перегонів лише третім, поступившись мандат представнику партії Петра Порошенка Віталію Гудзенко.

Однак, зазнавши першої поразки Леонід Петрович не залишає спроб увійти в політику і вирішує спробувати щастя в місцевих виборах. Не зумівши стати парламентарієм, Глиняної входить до складу Київської обласної ради в якості депутата від тієї ж Солідарності п'ятого президента Порошенко.

На державній службі Леонід Петрович займається питаннями капітального будівництва, архітектури, транспорту і зв'язку, розвитку інфраструктурних об'єктів, паливно-енергетичного забезпечення, займаючи місце члена відповідного комітету.

Відзначимо, що в 2019 році Леонід Глиняний знову спробував стати народним депутатом і зареєструвався як кандидат на позачергових парламентських виборах на дев'яносто другого окрузі, проте з незазначеної причини прийняв рішення зняти свою кандидатуру. знову збирався поборотися за крісло народного депутата на дев'яносто другому окрузі. Однак передумав і зняв свою кандидатуру з виборів.

Відзначимо, що біографія депутата має сторінку про благодійну діяльність. Глиняний є засновником і керівником благодійного фонду, який так і називається Фондом Леоніда Глиняного. Також він названий головою громадської організації Економічний розвиток Київської області.

Леонід Глиняний не приховує інформації про власні доходи. Так, в червні 2019 року він подав електронну декларацію про свої доходи за минулий рік.

В якості нерухомого майна він зареєстрував тринадцять земельних ділянок на території Київської області. Своя земля у депутата є в селі Шарівка, місті Біла Церква інших. Також на нього зареєстрований житловий будинок і кілька приміщень в місті Біла Церква. Депутат має квартиру, автостоянку і місце для парковки в столиці.

Леонід Глиняний не приховує того факту, що має колекцію зброї і наручні годинники від дорогих швейцарських брендів. Політик і бізнесмен любить дорогі авто і володіє автомобілем Land Rover 2014 року випуску і мотоциклом BMW R nineT Pure.

Також Глиняний офіційно визнає себе гривневим мультимільйонером. Так, за підсумками 2018 року його рахункуипоповнились на 27,8 мільйонів гривень.

Однак, банківські накопичення політика не настільки вражаючі: 282 тисяч гривень і 28 тисяч доларів. Є у нього солідні готівкові кошти:  600 тисяч євро і 554 тисячі доларів.

Згідно з офіційними даними. Леонід Глиняний зберігає статус найбагатшого депутата облради.

Компромат і чутки

Леонид Глиняной: источник: Киевская правда

Найзаможніша київський депутат також відомий в регіоні в якості одного з найбільших рейдерів  має призвисько король.

Він має славу людини, яка свого часу віджала у власників землі та підприємств на мільйони гривень.

У квітні 2019 року Глиняного звинуватили в тому, що він використовуючи підроблені документи і найнявши групу агресивно налаштованих молодих людей зробив спробу рейдерського захоплення селянського кооперативу на території Кіївської області. Дану інформацію особисто повідомив народний депутат Ігор Мосійчук, який нібито заступився за жителів е з Ольшанської-Новоселівки Васильківського району Київської області.

Скандальний парламентарій заявив, що місцеві жителі свого часу створили спільну організацію для обробки землі та реалізації вирощеної продукції. Але на вигідну справу нібито мав свої види Глиняний, який підробив документи на власність і спробував витіснити реальних власників із займаної землі.

Леонід Глиняний за деякими даними особисто хвалиться близькими стосунками з багатьма політиками і олігархами. Нібито він має стосунки з такими одіозними магнатами, як Костянтин Жеваго і численними керівниками правоохоронних органів. Також Леоніда Петровича називають одним з партнерів одіозного партнера президента Порошенко Ігоря Кононенко. Журналісти відкрито пишуть, що його впливові друзі допомагали робити бізнес і позбавляли від проблем з судами і правоохоронцями.

Зокрема, в списку афер Глиняного називають справу навколо компанії Аккорд-інвестментс, яка перерахувала йому понад 16 мільйонів гривень допомоги. У ЗМІ є інформація, що насправді Леонід Петрович отримав гроші від самого себе, оскільки він і є одним із засновників ЗНВКІФ Аккорд-фінанс. Дана маніпуляція дозволила депутату приховати кошти від податкових служб.

Фотографії

Леонид Глиняной: источник: Политека

Відео

Відсутнє

Посилання

Посилання на особисту сторінку депутата в Фейсбук.