Сьогодні Верховна Рада України - це не тільки нові законопроекти, але й молоді жінки-новобранці, які ретельно підбирають собі вбрання. Наталія Приходько входить до ТОП-10 народних депутаток, які ходять на роботу, як на свято. У новий парламеннт вона прийшла у компанії проросійських політиків. Але не так давно у неї були інші політичні соратники. Читайте про це докладніше.

Біографія

Дата народження: 29 жовтня 1981 року.

Знак Зодіаку: Скорпіон. За східним гороскопом: рік Металевого Півня.

Національність: українка.

Віросповідання: православна.

Вік: 38 років.

Захоплення: велосипед, лижі, відпочинок на природі.

У минулому Наталія Приходько підтримувала політику екс-президента України Петра Порошенка. Була депутатом Київської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Потім зминила свою політичну позицію.

ЗМІ пов'язують діяльність Наталії Приходько зі скандальним бізнесменом, екс-регіоналом Вадимом Столаром. Про це розповідають відкриті джерела. Із 2019 р. жінка-політик перейшла до «Опозиційної платформи - За життя».

Вадим Столар значиться у списку ОПЗЖ під номером 11. Раніше Наталія Ігорівна працювала його помічницею. Коли у лютому 2014 року він очолив патронатну службу глави Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимира Макеєнка, вона стала його заступником. Давайте дізнаємося подробиці її становлення, як політика. Тут представлена її біографія, історія життєвого шляху та компромат.

Сім'я

Дитинство пройшло у місті Львів (Україна). Тут Наталка Приходько народилася.

Наталія Приходько з родиною, фото з Facebook

Сімейний стан: одружена. Чоловік: Володимир Іванович. Дружина: Діти: син Тимофій, дочка Меланія.

Наталія Приходько з родиною, фото з Facebook

Більш детальна інформація про її особисте та сімейне життя у відкритих джерелах відсутня.

Наталія Приходько з родиною, фото з Facebook

Освіта

1999 р. - закінчила загальноосвітню школу із золотою медаллю.

1999-2004 рр. - навчалася у Національній академії державної податкової служби України. Отримала тут вищу освіту, червоний диплом та звання магістра. Освоєна спеціальність - «правознавство».

Кар'єра і бізнес

Свою трудову діяльність розпочала у 2004 році з посади спеціаліста юрисконсульта. Працювала на цій посаді в одному із приватних підприємств (ТОВ «Туристична фірма «Яна») протягом чотирьох років.

2008-2010 рр. - наступні 2 роки була головним спеціалістом відділу правового аналізу та експертизи виконавчого органу КМДА.

2010-2012 рр. - працювала у апараті Верховної Ради України.

2014-2015 рр. - заступник начальника управління - начальник відділу організаційно-документального забезпечення діяльності Київського міського голови.

У 2015 році пройшла до Київради як депутат від «Блоку Петра Порошенка». Помічниця депутата Верховної Ради 7-го скликання Віталія Журавського на громадських засадах. Помічниця депутата Верховної Ради 6-го скликання Вадима Столара на платній основі.

Як відомо громадськості, Вадим Столар – екс-регіонал, «смотрящий» Віталія Кличка. Український бізнесмен-політик, не маючи ніякої офіційної посади ні в мерії Києва, ні в Київраді, є тим, хто вирішує кадрові питання у столичній владі. Про це повідомляють ряд ЗМІ. Наталія Приходько тісно пов'язана зі «смотрящим» бізнесменом.

Із квітня 2016 року вона - заступник начальника управління, начальниця відділу координації діяльності управління аналітичного забезпечення Київського міського голови апарату (патронатної служби) виконавчого органу Київської міської ради.

На час виборів - безробітна.

Із 29 серпня 2019 року - «Опозиційна платформа - За життя». Народний депутат 9-го скликання від партії. Член списку фракції під №26.

Компромат і чутки

ОПЗЖ прийшла до нового парламенту в компанії пропросійських політиків: Юрія Бойка, Вадима Рабіновича та Віктора Медведчука. Вітм, не так давно у неї були інші соратники.

На сайті громадського руху Chesno.org із негативних характеристик нашої героїні зазначено «гречкосійство». Під цим терміном варто розуміти подарунки виборцям. Це можуть бути крупи, цукор, консерви та інші продукти харчування, квитки на різні розважальні заходи, концерти та інші послуги, які можуть впливати на остаточне рішення виборців.

Наталія Приходько, фото з Facebook

Не так давно для України вирішувалося дуже важливе питання, що стосується ринку землі. Незважаючи на вуличні пікети націоналістів, блокування трибуни проросійської фракцією ОПЗЖ і представниками «Батьківщини», «Слугам народу» вдалося придушити противників ринку землі всередині команди, витримати шантаж опозиції та підстрахуватися голосами Ріната Ахметова.

І поки фракція «Опозиційна платформа - За життя» реагувала на події криками: «Ганьба!», депутати із жіночого кола ОПЗЖ Наталія Приходько та Наталія Королевська красувалися у брендовому одягу на тлі плаката «Не дамо розікрасти землю». Про це повідомляли відкриті джерела.

Депутати із ОПЗЖ трімають агітаційну розтяжку в парламенті, скріншот із відео

Про те, що депутатка ходить на роботу, як на свято, підбираючи найкращі вбрання, писали й інші ЗМІ. Так, наприклад, Depo.ua відзначав, що Наталя Приходько входить до ТОП-10 народних депутаток, які ретельно підбирають собі вбрання.

У іншій публікаціїDepo.ua назвав Верховну Раду сексуальною. Тут видання зазначає ТОП-10 найвродливіших народних депутаток, у число яких також увійшла Наталія Приходько.

Наталія Приходько, фото з Facebook

Про те, що Наталія Приходько має пряме відношення до скандального бізнесмена-політика Вадима Столара, свідчить і той факт, що свого часу він також працював у приватній туристичній компанії «Яна».

Що ж, «орбіти» Вадими Столара торкнулися і Наталії Ігорівни. Так званий «сірий кардинал» Києва збирає навколо себе потрібних людей. У їх числі опинилася й екс-представниця партії Петра Порошенка.

Громадськість пов'язує бізнесмена із аферою на початку 2000-х. Йдеться про «Еліт-Центр» та скандальне будівництво торгово-офісного центру на вулиці Богдана Хмельницького, 7.

У 2017 р. журналісти помітили Вадима Столара на приватному літаку. Він летів із Неаполя разом із мером Віталієм Кличко. Разом із ними був і народний депутат Максим Микитась. А за рік до цього, у липні 2016- го, журналістам вдалося зафіксувати, як Вадим Столар прилетів чартером із іншим відомим столичним забудовником - Ігорем Кушніром.

Поступово таємна діяльність Вадима Столара стає публічною. І про нього пишуть багато ЗМІ. У числі його людей відкриті джерела називають кількох депутатів від «Опозиційної платформи - За життя»: Тетяну Плачкову (в списку партії - №31), Дмитра Ісаєнка (№15), Михайла Наконечного (№34), Ігоря Кисельова (№18) і Наталію Приходько (№ 26 у списку).

Про те, що хабар - важлива ланка. І без неї у Києві нічого не можна оформити,  розповідають журналісти. Але сам мер продовжує заперечувати роль «тіньового господаря». І учергове розповідає, що всі рішення приймає самостійно.

У своєму інтерв'ю Kafedra-press.kiev.ua Наталія Ігорівна зазначила, що свій шлях розвитку в політиці почала, зважаючи на боротьбу за краще майбутнє для своїх дітей. З її слів, найбільшої підтримки сьогодні потребують саме дитячі навчальні заклади. Політик зазначає, що основна проблема, із якою до неї, як до депутата, звертаються люди, - це питання житлово-комунального господарства.

Як член комісії Київської міської ради з регламенту і депутатської етики, розповіла, що фіксуються порушення більше стосуються депутатської етики. За її словами, є політичні сили, які зривають засідання, блокують трибуну, виривають у мера мікрофон.

Наталія Приходько зазначила у інтерв'ю, що в середньому розглядаються десять порушень приблизно раз на два тижні. І наголосила: «У нас виключно юридичний підхід до розгляду справ».

Жінка-політик вважає, що депутат - це одночасно й психолог, тому що потрібно кожну людини вислухати та почути. За її словами, кожен п'ятий, хто приходить на прийом, - це самотня людина. І серед них, зазначає вона, є дуже дивні люди.

У приклад щодо самого найдивнішого питання, із яким до неї приходили раніше на прийом, привела прохання жінки, яка хотіла, щоб на половині території школи, що знаходиться неподалік, побудували новий будинок. Таке бажання обумовлено сполученням по радіо: вона почула, що живе у радіаційному будинку, який не придатний для життя на більше ніж 3 роки.

У своєму інтерв'ю політик зазначила, що намагатиметься допомагати людям у тому, що вони не зможуть зробити самі. На момент виходу даної публікації рівень відповідальності депутатки на сайті Slovoidilo.ua - нульовий. Кількість обіцянок: 0 - у процесі, 0 - виконано, 0 - не виконано, 0 - всього.

Рівень відповідальності Наталії Приходько, скрін із Slovoidilo.ua

Згідно із декларацією Наталії Приходько за 2019 рік, її фактичне місце проживання збігається із зареєстрованим - місто Київ. У власності жінки-політика - земельна ділянка у Світильні Броварського району Київської області площею 1200 м².

Її чоловікові належить магазин-кафетерій, який знаходиться у Боровій Фастівського району Київської області. Площа приміщення - 114,4 м². І невеличка земельна ділянка на 50 кв. м.

У власності Володимира Івановича - київська квартира на 36,7 кв. м. І ще одна, тут же, у столиці, площею 84,7 кв. м. Цю нерухомість чоловік жінки-політика придбав із різницею у рік. 12 липня 2017 року було куплено квартиру меншої площі. 20 листопада 2018 року він придбав ще одну, більшу за розміром.

Із транспортних засобів у декларації у власності чоловіка зазначено Hyundai Tucson, 2008 р.в. Його прибуток від заняття підприємницькою діяльністю склав 104 тис. грн. Прибуток Наталії Ігорівни від відчуження цінних паперів і корпоративних прав - 200 тис. грн.

Щоправда, у графі «цінні папери» декларант їх чомусь не вказала. Із грошових активів у її власності - 4 тис. доларів готівкою та 400 тис. грн. на банківському рахунку. До речі, всього рік тому, в декларації за 2018 рік, політик вказувала тільки 4 тис. доларів готівкою. Через рік на її банківському рахунку раптом з'являються 400 тис. грн.

Тут же Наталія Ігорівна вказала свої корпоративні права на ТОВ «Київоблжитлобуд» і «ТОВ «Леда-Імпекс» - по 100% від загального капіталу. Вартість у грошовому вираженні: 37500 і 35000 відповідно. Вона також є їх кінцевим бенефіціарним власником.

У декларації за 2016 рік Наталія Приходько вказувала 8 тис. доларів готівкою ув своїй власності. І 14 тис. доларів, які належали чоловіку.

Фотографії

Наталія Приходько, фото з Facebook

Наталія Приходько, фото з Facebook

Наталія Приходько, фото з Facebook

Наталія Приходько, фото з Facebook

Наталія Приходько, фото з Facebook

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед її передплатників було 748 осіб.