Антон Едуардович Поляков - громадський діяч, волонтер, народний депутат 9-го скликання. Антон Едуардович разом з громадськими діячами працював над створенням молодіжного бізнес-клубу, який базується в Чернігові. Головне завдання цього клубу об'єднання і підтримка малого і середнього бізнесу.

Біографія

Антон Едуардович Поляков, народився 11 листопада 1987 року в м. Чернігів. Безпартійний, судимість відсутня. Підприємництвом займається з 2010 року. Поляков є керівником організації «Центр протидії злочинності і корупції». У Зе-команду вступив відразу після новорічного звернення Володимира Зеленського, на момент вступу Полякова в команду Зеленського всього від Чернігові було 3-4 людини, які теж приєдналися до команди. У 2019 році став народним депутатом від партії «Слуга народу», балотувався в рідному Чернігові, де набрав 33% від усіх голосів. У листопаді 2019 року його було виключено з фракції, на даний момент є позафракційним депутатом.

Антон Поляков, facebook

Сім'я

Підприємець і політик одружений на Галині Поляковій, разом з дружиною займаються вихованням дочки. Сам виріс у багатодітній родині.

Освіта

Загальну середню освіту підприємець отримав в Чернігівській школі, після закінчення якої, освіту здобував у Чернігівському колегіумі №1. Службу в армії проходив в Одесі, у військах МВС.

Кар'єра і бізнес

Антон Едуардович починає займатися підприємництвом, в 2010 році він зареєстрував торгову марку «Підрахуй». Магазин Полякова спеціалізувався на продажу ремонтних елементів, зокрема він продавав покриття для підлоги. Через деякий час Поляков розширив свою діяльність і відкрив магазин LaminateExpert. Цей магазин був продовженням початкового бізнесу. Захопившись антикорупційними питаннями, Антон Поляков очолив громадську організацію, спрямовану на протидію злочинності та корупції. Багато часу приділяв бізнесу, разом з активістами створив молодіжний бізнес-клуб, який працює над просуванням малого і середнього бізнесу, а також збільшення робочих місць на Чернігівщині.

На парламентських виборах балотувався від партії «Слуга народна», по Чернігівському округу. Здобув перемогу, тим самим став народним обранцем 9-го скликання, вступив до комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

Антон Поляков з дружиною Галиною Поляковою, facebook

Компромат і чутки

Політик виріс у багатодітній родині, вважає, що всі звички беруться з раннього дитинства. Дотримується християнських цінностей, максимально проявляє повагу до людей, а також піклується про безпеку країни. 

Всього кілька місяців Антон Едуардович перебував в депутатському кріслі від партії «Слуга народу». На засіданні фракції було прийнято рішення про виключення з фракції Антона Поляков, а також Ганну Скороход. Мотивом виключення з команди Полякова, була названа причина - відсутність командності, так як Поляков не голосував за законопроекти, за якими є спільне рішення всієї фракції. Ще одна причина виключення з фракції - пропуски засідань. 

Виходячи зі слів голови партії Олександра Корнієнко відомо, що він особисто неодноразово розмовляв з Поляковим щодо глобально важливих законопроектів і про необхідність їх прийняття. Зокрема, це були питання щодо землі, по ФОПам а також питання щодо діяльності суддівського самоврядування. За словами Корнієнка, якщо Поляков систематично не погоджується з думками партії, то який сенс їм бути разом. На момент голосування за виключення Полякова з партії були присутні 115 осіб, 70 з яких проголосували за. 

Антон Поляков розповів про інтриги, пов'язанні з Андрієм Богданом і про технічну партії Порошенко, яка різними способами намагається впливати на дії нинішньої влади. Також Поляков вважає, що його вигнали зовсім не через відсутність колективних голосувань.

З відкритих джерел стало відомо, що Поляков оприлюднив інформацію про те, що партійне керівництво «Слуги народу» буквально продали округи Чернігівської області включаючи і той округ від якого балотувався Поляков.

Антон Поляков, facebook

Поляков повідомляв, що екс-нардеп Максим Микитась завіз позафракційному депутату від БПП, бізнесменові Валерію Давиденко 1,5 доларів , що б інший мажоритарник від «Слуги народу» програв, таким чином продали і кілька інших округів, де свідомо ставили слабких технічних кандидатів. Давиденко, який отримав кошти від Микитась є позафракційним депутатом, який раніше був у фракції БПП, а також був неформальним куратором партії «Наш край». Так само відкриті джерела повідомляють, що саме Давиденко і привів в Слугу народу Олександра Корнієнка. Поляков вважає, що за знання цієї інформації його і виключили з фракції. Але залишати все як є Антон Едуардович не збирається і вважає, що йому вдасться стати опозиціонером і бути в тісній співпраці з Олександром Дубинським, який є депутатом від Слуги народу. Сам Поляков стверджує, що він ніколи не співпрацював з партією «Наш край», навіть на початку своєї політичної кар'єри, що він просто брав участь в їх безкоштовних тренінгах, як і в ряді інших. Перебуваючи на тренінгу від «Нашого краю» Поляков потрапив на одну, з фотографій яка і обговорювалася як доказ приналежності Полякова до «нашого краю». На питання про те, чому Поляков тільки зараз почав звинувачувати керівництво партії, а не зробив цього раніше він відповів, що спочатку сповістив про це керівника офісу Президента Андрія Богдана, який і обіцяв розібратися в ситуації, а також запевнив, що він про все вже знає, при цьому пообіцявши, що все це він розповість президенту Володимиру Зеленському. Але коли обговорювалося питання партійного будівництва, то Поляков підійшов до Президента Володимира Олександровича і розповів, про свої побоювання, що боїться, щоб на місцевих виборах не повторилося, то що відбувалося на парламентських. Але по здивованої реакції Зеленського він зрозумів, що ніхто нічого не передавав Президенту і він не в курсі того, що на парламентських виборах продавалися округа і свої ж «мочили» один одного. Реакція Зеленського була дуже здивованою, а ось Богдана від цієї розмови аж перекосило. Поляков неодноразово піднімав цю тему на засіданнях фракції і публічно.

Антон Поляков, facebook

Те, що Полякова виключили з фракції і пред'являють ряд звинувачень, відкриті інтернет-джерела повідомляють, що він зовсім не згоден з цими звинуваченнями і вважає їх безпідставними, так як молодий політик вважає, що він нічого не порушував, зокрема не знімав повій, не займався кнопкодавством і не вів жодних скандальних листувань.

Відкриті джерела повідомляють, що Антон Поляков збирав підписи за відставку генерального прокурора України Руслана Рябошапко. Серед ряду підписів за відставку є підписи і Олександра Дубинського, а також ще одного депутата від «Слуги народу» Максима Бужанського. У Полякова в багатьох моментах перетинаються позиції з цими депутатами, але як стверджує Поляков, то він з ними не радиться і не обговорює який контент розміщувати на своєму телеграм-каналі. Поляков виявився одним з найскандальніших слуг народу, який заявляв, що один з депутатів, який фігурує в справі Приходько, нібито «замовив» його кримінальному авторитету так як генеральний прокурор Рябошапка відчуває якийсь тиск від Полякова.  Сам же Поляков затверджувати, що він дізнався цю інформацію з Міністерства внутрішніх справ, від одного чиновника наближеного до цієї структури. Цей чиновник порекомендував Полякову написати заяву, щоб йому надали державну охорону. І цим замовником на думку Полякова є ніхто інший як Валерій Давиденко, який був позафракційним депутатом на Чернігівщині. Втім, скарги народного депутата на генерального прокурора не мали ніякої сили, то нардеп і вирішив самостійно збирати підписи за його відставку. Разом з цим Поляков відзначився і в тому, що постійно критикував чиновників, а також своїх колег по фракції. Зокрема, під його критику потрапив глава фінансового комітету Данило Гетманцев, який нібито проводив засідання комітету «непрозоро» і різними способами підштовхував учасників комітету на «деструктивні рішення».

Антон Поляков не упускає можливості поговорити з пресою і висловлювати свою думку щодо різних питань. Зокрема, про це він розповідає в соціальних мережах через свою сторінку. Одна з крайніх зустрічей була з виданням «Вести» і на телеканалі «Прямий», де під час зустрічі піднімалися різні питання з журналістом Тарасом Козубом, також був ведучий Микола Вересень та Світлана Орловська. Ця зустріч стосувалася майбутньої нормандської зустрічі. 

Фотографії

Антон Поляков, facebook

Антон Поляков з послом Вірменіїї, facebook

Відео

Посилання

Фейсбук

Інстаграм