Ігор Сало - досить одіозна непублічна особа. Із російсько-українським бізнесменом дейкі ЗМІ пов'язують рейдерські атаки, корупційні «вугільні схеми», «будівельне кидалово». 6 листопада авто директора фармкомпанії підірвали у Києві. Дізнайтеся подробиці його негативної біографії та гучної події.

Біографія

Дата народження: 25 cічня 1969 року.

Знак Зодіаку: Водолій. За східним гороскопом: рік Земляного Півня.

Вік: 50 років.

Інформація про дату його народження зазначена на сайті Myrotvorets. Як повідомляє Dsnews, московському бізнесменові 57 років.

Ігор Миколайович Сало - бізнесмен, особистість не публічна. ЗМІ більше відомо про його рейдерські захоплення, тіньову торгівлю, корупційні «вугільні схеми», «будівельне кидалово» та іншу негативну бізнес-діяльність.

На підставі ряду публікацій у ЗМІ  можна судити про те, що біографія російсько-українського бізнесмена негативна. На рахунку директора великої фармацевтичної компанії - близько десятка «віджатих» підприємств, замовні вбивства, різні фінансові махінації.

6 листопада 2019 року авто директора фармкомпанії підірвали у Києві. Про цю подію пишуть багато відкритих джерел. Громадськості стало відомо, що у результаті потужного вибуху Ігор Сало постраждав, але залишився живий. А ось його охоронець загинув.

Як пишуть ряд відкритих джерел, у числі друзів бізнесмена, авто якого підірвали у столиці, - російські та українські політики, депутати й міністри, яким приписують участь у ряді незаконних схем. Ігор Сало був також близький із представниками «Партії регіонів». І, обзавівшись корисними знайомими, успішно вів свій темний бізнес.

ЗМІ відзначають: за роки діяльності у російсько-українському бізнесі Ігор Сало завів тісні зв'язки у вищих кабінетах. І завдяки своїм зв'язкам у Верховній Раді України та Міністерстві Агропромислового комплексу України, московський бізнесмен вів активну бізнес-діяльність, щоб приватизувати ДП «Артемсіль».

Відкриті джерела розповідають про його добрі стосунки із сином екс-генерального прокурора України Артемом Пшонкою, міністром МВС Миколою Білоконем. У нього також тісні зв'язки із екс-главою держуправління справами Ігорем Бакаєм та народним депутатом України 8-го скликання Сергієм Тригубенко.

Досить широке й коло бізнес-інтересів Ігоря Сало: московський фармацевтичний бізнес і енергетика, харківська фармгрупа «Здоров'я», куди входили 3 заводи, а також столичний завод «Фармекс». Московський бізнесмен був викритий у спробі рейдерського захоплення заводу «Індар», що займається виробництвом препаратів інсуліну.

Ряд ЗМІ розповідають про його спроби рейдерського захоплення Межиріцького вітамінного заводу, Ладижинського спиртзаводу «Екстра», агрохолдингу «Агрейн». Читайте докладніше про його темну бізнес-діяльність та корупційні схеми.

Сім'я

Як повідомляють одні відкриті джжерела, Ігор Сало народився й виріс у Росії. За даними інших ЗМІ, його дитинство та юність пройшли у Балаклії Харківської області. На сайті Myrotvorets відзначається: країна - Росія.

Сімейний стан: дружина, діти - у відкритих джерелах інформація відсутня.

Освіта

Згідно з даними відкритих джерел, Ігор Сало - випускник фармацевтичного ВНЗ у Російській Федерації. За даними інших ЗМІ, він навчався у Харківському фармацевтичному інституті.

У 18 років був призваний до армії. Проходячи службу в Німеччині, Ігорю Сало вдалося заробити в армії пристойний капітал, щоб негайно відразу після демобілізації зайнятися бізнесом. Про те, що Ігорю Сало підсобив потрапити на службу в армію до НДР його дядько, розповідає докадно Антикор.

Видання відзначає, що у юності нашому героєві «були відкриті багато дверей» із огляду на те, що його рідний дядько - ректор фармацевтичного інституту, у який він йому також допоміг вступити. Племінник навчався спочатку на фармацевтичному факультеті. Згодом дядько допоміг йому в переведенні на факультет військової фармації.

Заробляв Ігор Сало за допомогою крадіжки армійського спирту й медикаментів із подальшим перепродажем їх за стінами військової частини. На отримані кошти бізнесмен купував одяг та посуд, які були на той момент великим дефіцитом у Радянському Союзі. Тут він їх успішно продава. Ось так і сколотив свій початковий капітал наш герой.

Кар'єра і бізнес

Ігоря Сало вважають московським бізнесменом, тому що свою бізнес-кар'єру він починав у Російській Федерації. Про це повідомляють багато відкритих джерел. Він займався бізнесом у сфері фармацевтики, енергетики. Пізніше - будівельним бізнесом. Але згодом знову повернувся до фармацевтичного бізнесу.

Компромат і чутки

Як відзначає Unian, російсько-український бізнесмен привертав увагу співробітників СБУ і НАБУ. Тільки справа так і не дійшла до кримінального переслідування. Стосовно Ігоря Сало були заведені справи із приводу «тіньової» торгівлі вугіллям на Донбасі, який закуповувався на окупованих районах. Потім вітчизняний антрацит успішно доставлявся через митні пункти Росії на територію України.

Як відомо, вугілля, що поставляє окупована зона, коштує Україні величезних грошей. А сепаратисти купують за них потім зброю та стріляють по українським військовим. Про це повідомляють відкриті джерела.

Перевірка Національним антикорупційним бюро України показала, що помічники нашого героя підтримували «тіньовий кабінет» нардепа від «Блоку Петра Порошенка» («Європейська солідарність») Сергія Тригубенка. У ході розслідування правоохоронці з'ясували: помічники російського-українського бізнесмена дозволяли наживатися на торгівлі з сепаратистами.

Багатомільйонне шахрайство із вугіллям за участі Російської Федерації та окупованих територій підтверджують документи, які були знайдені під час обшуку в офісах Сергія Тригубенка. Вугільні угоди Ігоря Сало бездоганно здійснювалися за допомогою сприяння із боку Росії.

Можливо, вчинена нею вугільна афера із відпрацьованими тіньовими схемами та розподілом надприбутків між собою у вищих колах, стане причиною пред'явлення Ігорю Сало звинувачення у скоєнні корупційних дій. Skeletinfo повідомляє, що вилучені з офісів Сергія Тригубенка документи та інші докази можуть нарешті стати приводом для пред'явлення йому звинувачень.

На сайті Миротворець відзначається, що Ігор Миколайович Сало свідомо порушив державний кордон України. Центр звертається до правоохоронців із проханням розглянути його проникнення на окуповану російсько-терористичними бандитськими формуваннями територію України на Донбасі як заяву про скоєння ним цілеспрямованих дій проти нацбезпеки України, миру і т.д.

У корупційних схемах Ігорю Сало допомагали багато чиновників. Деякі відкриті джерела повідомляють, що у підприємця, який певний час проживе за кордоном, є вісім паспортів. Вони йому нібито потрібні для того, щоб ховатися від переслідувань бізнесменів у інших країнах.

Ігор Сало, 24tv.ua
Ігор Сало

Ігор Сало, 24tv.ua
Ігор Сало

ЗМІ пишуть, що студент-фармацевт став рейдером і замовником убивств. Він не гребує чинити замахи на життя керівників різних український підприємств, які намагалися протистояти рейдерським атакам бізнесмена. А тепер ось сам ледь не позбувся життя.

Щодо скоєного 6 листопада 2019 року замаху відомо, що ввечері у столиці на Брест-Литовському шосе невідомий на спортивному мотоциклі залишив вибухівку на даху машини Ігоря Сало. Через кілька секунд стався сильний вибух.

Вибух був такої сили, що постраждали п'ять автомобілів, які стояли на світлофорі на червоне світло, а також маршрутка із пасажирами. Поліцейські прибули на місце події о 21:40. З'ясувалося, що, крім Ігоря Миколайовича, у «Мерседесі S600» перебував також його охоронець, який миттєво загинув. Потужною вибуховою хвилею йому відірвало голову.

Директор фармацевтичної компанії живий. Разом із водієм він знаходиться у лікарні у важкому стані. Медики констатували у потерпілого бізнесмена закриту черепно-мозкову травму, закриту травму живота та грудної клітки, струс головного мозку. У водія - закрита черепно-мозкова, травма живота, а також мінно-вибухова травма.

Поліцейським вдалося встановити, що мотоцикліст, підклавший вибухівку, був на мотоциклі BMW чорного кольору, одягнений у чорний одяг, на голові - шолом. Підготовка зловмисника не викликає сумнівів, що здійснювали замах на життя бізнесмена.

Фотографії

Ігор Сало, 24tv.ua
Ігор Сало

Ігор Сало, 24tv.ua
Ігор Сало та Влада Литовченко

Авто Ігоря Сало підірвали у Києві, Facebook, National.Police
Авто Ігоря Сало підірвали у Києві

Відео

Посилання

Фейсбук, Інстаграм, Твіттер - сторінки бізнесмена у соцмережах відсутні.