Біографія

Тарас Романович Козак народився 6 квітня 1972 року у Львові.

Знак Зодіаку: Овен

Народився в рік Водяного Щура

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: православний

З ким пов'язується найбільший український інформаційний магнат? У яких порушення його звинувачують і чим він займається в парламенті? - Відповіді тільки в цій статті.

Сім'я

Тарас Козак

Біографія Козака Тараса Романовича має дані про те, що він не єдина дитина в сім'ї. Депутат позв'язується з з Богданом Козаком. Особисто політик не підтверджує факт спорідненості, але багато джерел стверджують, що родич Тараса Романовича є його партнером по бізнесу. Саме на нього оформлені юридичні особи: компанія Озеро, якій належить комплекс Наварія Нова. Також на нього записана компанія Галицьке перехрестя, фірма Експонент, Керамбуд, Укрінвестлімітед, а також Західекспертспецбуд.

Освіта

Тарас Козак

Тарас Козак, Медведчук для якого, згідно з численними чутками, є другом, партнером і наставником, має прекрасну освіту. Так, досьє на депутата інформує про те, що свого часу він закінчив звичайну львівську школу, після якої вступив до Львівського сільськогосподарського інституту. Називається випускником економічного факультету. Випускник спеціальності бухгалтерський облік. Займався контролем і аналізом господарської діяльності.

Депутат Козак має дві вищі освіти. У період з 1995 по 1999 роки він навчався у Львівському університеті. Має диплом юридичного факультету. Професійний правознавець. Отримав другу освіту будучи студентом заочної форми.

Тарас Козак має науковий ступінь. Захистив кандидатську дисертацію з економіки.

Кар'єра і бізнес

Тарас Козак

Майбутній кандидат на місце головного опозиційного політика країни починав кар'єру досить скромно. Так, з 1994 по 1995 року Тараса Козак був звичайним працівником радгоспу Львівський.

Майбутній нардеп, сім'я якого за чутками всіляко допомагала в просуванні кар'єри, з 1993 по 1998 роки працював старшим державним податковим інспектором-ревізором. Пізніше Козак став начальником оперативно-контрольного відділу, а також заступником начальника і начальником управління оперативного контролю.

Прорив в кар'єрі Козака, Опозиційний блок для якого став другою родиною, трапився в 1998 році. Тоді молодий чиновник стає начальником управління оперативного контролю та протидії порушенням у сфері діяльності суб'єктів підприємництва.

У період з 2001 по 2003 роки Тарас Козак працює на посаді заступника голови ДПА в рідній Львівській області. У наступному році він стає начальником Західної регіональної митниці при Державній митній службі.

Уже в 2004 - 2005 Тарас Романович працює одночасно заступником Голови Державної митної служби України та начальником Західної регіональної митниці.

П'ять років свого життя (2005 - 2010 роки) Козак присвятив Державній митній службі, в якій пропрацював заступником голови. У 2009 - 2010 році він також виконував обов'язки начальника Одеської митниці.

У політику з державної служби Козак потрапляє в 2010 році. Тоді в майбутньому одіозний депутат і власник ряду інформаційних каналів стає депутатом Львівської обласної ради. У той же період він займає пост голови громадської організації Центр Правова держава.

Опозиційний блок приходить в кар'єру Козака в 2014 році, коли він стає нардепом від партії, традиційно пов'язують з кумом Путіна і Медведєва Віктором Пінчуком.

У 2019 стає членом Верховної Ради України дев'ятого скликання від Опозиційного блоку - За життя.

Декларація Козака, опублікована в Мережі, дає привід вважати, що він є одним з найбільш багатих українських депутатів. Козаку належать два будинки у Львові і Києві, площа яких перевищує 300 і 600 метрів, відповідно. Також він є власником земельної ділянки під Ялтою і володіє правом власності на незакінчений санаторій.

Тарас Козак, голос якого чули не всі з глядачів його каналів, не приховує своєї любові до дорогих швейцарському годинників, які він колекціонує. Так, нардепу, чия дружина також веде розкішний спосіб життя, має пристрої розкішних марок Ролекс, Патек Філіп та  Брюгге Піге. Також йому належить дорогий автомобіль марки Ауді.

Тарас Козак, сайт якого цікавить сотні тисяч виборців Опозиційного блоку, декларіріровал право власності на табачного монополіста - компанію Теддіс. Даний бізнес він нібито веде в партнерстві з російським мільярдером Ігорем Кесаєвим.

Однак, Козак найбільше відомий як власник медіа-імперії, яку пов'язують з Віктором Медведчуком. На нього оформлені канали Зік, Ньюс Ван і 112 Україна.

На Тараса Козака також оформлений цілий ряд підприємств, серед яких слід відзначити такі: Хоммар, Львівський м'ясокомбінат, Біохімфарма, Тако плюс, Мальвазія Інвест, Керамбуд, Озеро, Галаавіасервіс, Сканді-авто, Капітал плаза, Добробут-Інвес, Будімекс-дромекс, Інтер'єр Янкович, Пройпшем Украіан, Міськбудмоноліт, Магнат РР і Кіевінвестспецстройдевелопмент.

Точних відомостей про розмір капіталів нардепа - немає. Однак, на думку експертів, Тарас Романович володіє активами, оцінюваними в більш ніж 100 мільйонів доларів.

Також є кавалером Ордена За заслуги третього ступеня.

Компромат і чутки

Тарас Козак

Тарас Козак є одним з найбільш скандальних депутатів сучасної України. Тісно пов'язується з українським політиком і бізнесменом Віктором Медведчуком, якого називають головним представником президента РФ Володимира Путіна в Україні.

Найближчий партнер Козака був визнаний особою, яка загрожує миру, безпеці, стабільності і суверенітету України і навіть внесений до списку санкцій США. Віктора Медведчука визнавали винним в підриві демократії в Україні і перешкоджанню демократичним процесам в країні, яке загрожувало українському суверенітету.

Крім того, нібито найближчого партнера Тараса Козака звинувачують у посередництві та відкритій роботі на так звані ДНР і ЛНР. Вважається єдиним переговірником між українською владою і президентом Путіним за часів правління Петра Порошенка.

Проукраїнські користувачі Мережі масово критикували і відкрито звинувачували Медведчука в здачі Донбасу і Криму Росії, оскільки той неодноразово говорив про необхідність налагодження діалогу між Москвою і Києвом, відкрито говорячи про необхідність поступок Путіну.

В період 2014 року Медведчук втручався в переговорний процес між українською владою і проросійськими бойовиками, фактично заважаючи ВСУ проводити антитерористичні заходи.

Також широко критикувалася діяльність Медведчука в якості члена триконтактною групи під час активної фази Мінських переговорів.

Саме Віктор Медведчук вважається тією людиною, яка контролює канали 112 Україна, Ньюс Ван і Зік. Особисто Тарас Козак, згідно загальним переконанням є лише особою, на яку зареєстровано право власності на медійні активи.

Тарас Козак називався людиною, яка відкрито заробляє на російсько-українській війні. У ЗМІ є інформація, що він є кінцевим бенефіціаром компанії Добробут, зареєстрованої на території анексованого Криму, адреса юридичного засновника якої зареєстрована на півострові. Виходячи з цього, можна вважати, що Козак заробляє гроші на окупованих територіях, а потім виводить їх в офшори.

Відзначимо, що Тарас Романович реєструє майже всі свої компанії в оффшоніх зонах. Це також стосується його активів Turul Investments Limited (Кіпр), Hakail Limited (Кіпр), Revelon Investments LTD (Британські Віргінські острови), Migover Trading LTD (Кіпр), Havanor Management Limited (Кіпр), ТОВ Добробут-Інвест (Україна), ТОВ Добробут-Інвест (Росія).

Окремої заслуговує критика редакційної політики його каналів: 112 Україна, ЗІК і Ньюс Ван. Їх безліч разів звинувачували в публікації замовних матеріалів, антиукраїнській пропаганді, роботі на Москву і в відсутності журналістських стандартів. Зокрема, після того, як стало відомо, що Козак став новим власником каналу ЗІК з нього пішли багато журналістів і други співробітники.

Фотографії

Тарас Козак

Тарас Козак

Тарас Козак

Відео

Посилання

Посилання на сторінку нардепа в соціальній мережі Фейсбук.