Біографія

Андрей Пузийчук

Андрій Вікторович Пузійчук народився 13 червня 1978 року в селі Малина, що знаходиться в Житомирській області.

Знак зодіаку Близнюки

Народився в рік Земляного Коня

Говорить російською та українською

Віросповідання: православний

Сином якого українського мільярдера є новий народний депутат України від партії Батьківщина? У яких шкідливих звичках його звинувачують? Яким чином і для чого він потрапив до парламенту? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Андрей Пузийчук

Біографія нинішнього народного депутата, розміщена в Мережі, повідомляє, що він є вихідцем з багатої і впливової сім'ї, Пузійчук Андрій Вікторович є сином успішного забудовника - Віктора Пузійчука.

Відзначимо, що старший брат політика також зумів відбудуться в якості бізнесмена. Так, Віталій Пузійчук відомий як один з власників великої будівельної компанії під назвою Фундамент.

Відзначимо, що сам нардеп всіляко уникає розмов про свою сім'ю або особисте життя. Не дивлячись на солідний вік, Андрій Вікторович за офіційними даними не перебуває в шлюбі і не має дітей. Джерела стверджують, що нинішній нардеп любить вільний спосіб життя, вечірки, галасливі компанії і не має наміру обмежувати себе сімейними справами.

Освіта

Андрей Пузийчук

У відкритих джерелах є інформація, що Пузійчук має вищу освіту. Згадка про це є навіть на сайті Верховної Ради України. Однак, відзначимо. що інформації про ВНЗ, в якому навчався син багатого батька і спеціалізація - не відомі.

Кар'єра і бізнес

Андрей Пузийчук

Досьє на Віктора Пузійчука - досить скупе. Відомо, що син багатого батька номінально числиться засновником Київської будівельної компанії. Однак, в даний момент бізнес нинішнього нардепа давно ліквідовано.

Наприклад, в 2001 році він з'являється в державних документах як один з засновників вищевказаних компанії. Однак, в 2005 році документи про право власності на підприємство переоформляються на його батька Віктора Пузійчука.

Відзначимо, що в період з 2008 по 2012 року колишній бізнес нинішнього нардепа, компромат на якого безпосередньо пов'язаний з його сім'єю і зв'язками, був вкрай успішнім в Києві. Київська житлово-будівельна компанія вигравала безліч тендерів від Комунального підприємства Житлоінвестбуд. За даний період компанія заробила, щонайменше, понад півмільярда гривень.

У 2012 році підприємство, яке пов'язується з нардепом і його сім'єю, придбало компанію Азур Груп, яка успішно продовжила співпрацю з тим же Житлобудінвестом і заробило ще додаткові півмільярда гривень.

У 2018 році Пузійчук несподівано стає головою Чернігівської обласної організації Батьківщина. На цій посаді молодий політик замінив попереднього керівника осередку - Валерія Дубіля.

В 2019 році молодий політик, син і брат мільйонерів входить в передвиборний список Батьківщини під двадацать першим номером. На даний момент Пузійчук є народним депутатом України дев'ятого скликання.

Сьогодні його посада в парламенті звучить, як перший заступник Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Інформація про доходи депутата - не відома. Згідно з інформацією джерел, Пузійчук веде розкішний спосіб життя, який спонсорують його багаті родичі.

Компромат і чутки

Андрей Пузийчук

Віктор Пузійчук - вкрай закрита фігура. У Мережі немає його інтерв'ю, а також складно знайти його фото. Відзначимо, що причини неймовірної закритості нинішнього депутата від партії Батьківщина так і не відомі.

Особисто Андрій Вікторович себе не компрементував. Однак, його називають імовірним учасником злочинних схем його сім'ї.

У відкритих джерелах можна зустріти інформацію, що на момент свого обрання народним депутатом, він значився директором домобудівної компанії Фундамент.

У ЗМІ політика характеризують як сина і брата великих київських забудовників, а також компаній, що надають підрядні послуги столичним школам і різним муніципальним установам.

Зокрема, Віктор і Віталій Пузійчукі відкрито називаються партнерами по незаконному бізнесу колишнього начальника київського депортамента будівництва та житлового забезпечення Михайла Голиці. Також сімейство Пузийчиків називається ймовірними партнерами депутата Київської міської ради Миколи Негрича. Спільний бізнес вони ймовірно вели через ряд комерційних структур, основною з якої називають компанію Фундамент.

Відзначимо, що до 2016 року Голицю називали майже-що єдиним розпорядником будівництва великих об'єктів в Києві. Саме друг сім'ї нинішнього депутата виділяв гроші і нібито визначав, хто саме буде реалізовувати великі будівельні проекти в найбільшому місті країни.

Завдяки дружбі з важливим київським чиновником, сім'я Пузійчук отримала кілька мільярдів гривень на будівництво та ремонт шкіл, дитячих садків та інших об'єктів муніципальної власності.

У 2018 року столичний мер Кличко прийняв рішення призначити на місце свого заступника одного із соратників Голиці - старого директора Жітобудінвеста, після чого сім'я Пузійчиків знову почала отримувати вигідні замовлення на будівництво різних об'єктів в найбільшому місті України.

Кошти, отримані від будівельного бізнесу, сімейство нібито вклало в політичну кар'єру Андрія Вікторовича, якому купили прохідне місце в партійному списку партії Батьківщина. В організації мандата для Пузійчука молодшого нібито допомогла стара знайома сімейства - Євгенія Тимошенко, яка свого часу була їх бізнес-партнером по будівельному бізнесу в Києві.

Андрія Пузійчука називають типовим київським мажором, Численні свідки нібито заявляли, що депутат провів молодість у столичних нічних клубах, ресторанах, саунах і караоке-барах. Є дані, що нардеп свого часу зловживав наркотиками і алкоголем.

Є інформація, що в 2017 році Андрій Пузійчук вступив в бійку з одним з охоронцем тодішнього депутата від Блоку Петра Порошенка Русланом Демчаком. Тоді Андрій Вікторович потрапив в поліцію і відправився на експертизу, яка нібито виявила не тільки те, що він був п'яний, але і вживав кокаїн.

Сім'ю Пузійчуков також звинувачували в численних злочинах. Так, на батька Віктора свого часу було відкрито дві кримінальні справи, ще два - на його брата Віталія. Крім того, згідно з даними численних ЗМІ, сам депутат свого часу фігурував відразу ж у двох кримінальних справах.

Відзначимо, що в деяких ЗМІ є інформація про те, що висунення Андрія Пузійчука в народні депутати мало ще один мотив. Зокрема нинішній політик нібито допомагає відмивати кошти не тільки своїй впливовій сім'ї, а й видатним київським чиновникам - Миколі Негричу і Олександру Спасибко, які в різні роки розпоряджалися великими тендерами на будівництво в Києві.

Фотографії

Андрей Пузийчук

Андрей Пузийчук

Андрей Пузийчук

Відео

Посилання

Ссылка на страницу депутата на сайте Верховной Рады Украины.