Не секрет, що Віктор Васильович Бондар підтримував одіозні антидемократичні закони. Керувати українським транспортом і зв'язком він почав у 29-річному віці. Ось чому його вважають одним із наймолодших міністрів України. До цього екс-регіонал керував Донецьким м'ясокомбінатом. А нині балотується на пост президента країни. Але чи варто довіряти кандидату, який у 2014 році голосував «за» прийняття законів, які суттєво обмежують права українців та свободу слова? Судіть самі: зовсім нещодавно він був затятим прихильником регіоналів, а сьогодні ця людина обіцяє української молоді безмежні перспективи. Де ж істина? Спробуємо розібратися.

Біографія

Народився 5 листопада 1975 року.

Знак Зодіаку: Скорпіон. За східним гороскопом: рік Дерев'яного Кролика.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік кандидата: 43 роки.

Захоплення: дайвінг.

Віктор Василевич Бондар – голова партії «Відродження». У минулому – міністр транспорту та зв'язку. Як повідомляють медіа-видання, зважаючи на попередню його зайнятість на м'ясокомбінаті, колеги прозвали нардепа за очі «м'ясником».

Наш герой - колишній суворовець, який не пішов стопами свого батька, людини військової, офіцера, а став цивільним юристом. Згодом захопився політикою. Нині - претендент на посаду головнокомандувача країни.

Віктор Бондар

Сьогодні бажаючих боротися за президентське крісло дуже багато. Деякі політики-кандидати вже об'єднали свої зусилля. Інші продовжують наполегливо боротися за голоси виборців. Для чого ж йде на вибори наш герой? Що являє собою його передвиборча програма? Давайте дізнаємося, які статки політика? І які скандали пов'язані з особистістю лідера партії «Відродження»?

Сім'я

Дитинство пройшло в місті Ленінград (нині - Санкт-Петербург). Тут він народився і виріс. Коли йому було 7 років, сім'я переїхала до України. Переїзд був пов'язаний із тим, що його батько - військовий, тому спочатку сім'ї опинилася на російських просторах. А з часом оселилася в українській столиці. Після закінчення військової кар'єри, його батько працював на метрополітені. Був начальником станції.

Сімейний стан: розлучений. Колишня дружина: Алла Василівна. Діти від першого шлюбу: три сини - Микита, Кирило, Максим і дочка Дарина. Чи стала причиною розбрату в їхніх стосунках коханка - достеменно невідомо.

Інформація про те, з чим було пов'язаней розлучення, у відкритих джерелах відсутня. Невідомі подробиці і його особистого життя. Швидше за все, розлучення відбулося в 2016 році, оскільки в декларації за 2015 рік у графі «інформація про членів сім'ї суб'єкта декларування» зазначена дружина, а в 2016 та 2017 рр. - тільки діти.

Як повідомляють відкриті джерела, в даний час політик зустрічається з Інною Анісімовою. У 2018 році дівчина опублікувала на своїй сторінці в соцмережі досить багато фотографій, де вони разом гуляють по Львову.

Віктор Бондар

Відомо, що пара розділяє захоплення дайвінгом. Обидва люблять занурюватися у воду та плавати поруч із акулами, про що свідчать їхні фото в соцмережах. Перед фотокамерами 26-річна Інна вже встигла приміряти не один весільний наряд. На фото видно, що зйомки робив професійний фотограф. Однак про їхнє з Віктором Бондарем весілля мова поки не йде.

Освіта

Віктор Бондар - колишній київський суворовець. У 17 років він закінчив Суворовське військове училище (1988-1992 рр.)

У лідера партії «Відродження» дві вищі освіти. Першу він отримав у юракадемії ім. Ярослава Мудрого. Згодом, у віці 29 років, крім отриманої тут спеціальності «юрист», освоїв ще одну. Став аналітиком комп'ютерних систем, закінчивши Київський політехнічний інститут.

Кар'єра і бізнес

Обійнявши посаду президента країни, Віктор Бондар обіцяє зробити багато. Але чи можна йому вірити? Чи забезпечить він зростання міжнародного авторитету України, як зазначено в його передвиборчій програмі чи це лише порожня бравада?

Спробуємо розібратися. Для початку відстежимо його трудову діяльність, можливо, його життєвий шлях нехай допоможе зробити достовірні висновки? Наш герой почав працювати в 1996 році. У 21 рік молодий суворовець став юррадником у компанії «Сигма».

Пропрацювавши на цій посаді 4 роки, стає замдиректора харківського «Європейського фонду розвитку». Цікаво, що дана організація займалася нічим іншим, як наданням дозвілля і мисливських угідь під Харковом для обраних.

Віктор Бондар

Крім цього, майбутній народний депутат успішно займався бізнесом: у роздріб торгував цигарками, алкоголем, продуктами харчування. У підсумку він швидко «став на ноги». І дуже скоро у молодого перспективного бізнесмена з'явилася власна квартира, машина і мобільний телефон, який в ті часи вважався справжнім дивом техніки. Про це він зізнавався в інтерв'ю ЗМІ, з гордістю розповідаючи про те, що, будучи студентом четвертого курсу, вже міг так розкошувати.

Перш, ніж очолити в 2005 році міністерство транспорту і зв'язку України, в реальному секторі економіки нашому героєві вдалося попрацювати зовсім небагато. Він встиг покерувати Донецьким м'ясокомбінатом. Крім цього, займав посаду віце-президента ТОВ «Українські комунікації».

Ймовірно, цього було цілком достатньо, щоб керуючий м'ясокомбінатом глибоко проникся транспортними проблемами держави і зайняв почесний пост міністра. І буквально через рік, перейшов на іншу, не менш важливу посаду, - заступника голови Секретаріату Президента України. І тут пропрацював протягом всього лише року (2006-2007 рр.). Після цього протягом наступних трьох років наш герой - губернатор, глава Дніпропетровської ОДА.

З 2010 по 2012 рр. сенсом його життя стає митниця. Тепер вже екс-регіонал, а на той момент - прихильник «Партії регіонів» протягом двох років очолював митну службу країни. Підтримував фракцію до 2014 року. І вийшов з неї лише після Революції гідності. А через рік очолив політичну силу «Відродження».

Компромат і чутки

Сьогодні, балотуючись у президенти країни, лідер партії пропонує скоротити чисельність народних обранців у парламенті. Він вважає, що депутатів має бути до 250 осіб. Кандидат на посаді головнокомандувача планує скасувати недоторканність глави держави. Його передвиборна програма включає також скасування недоторканності для народних обранців та суддів.

Віктор Бондар

Екс-міністр бачить дієвим механізм імпічменту президента. Він - прихильник впровадження системи медстрахування та механізму добровільного продовження пенсійного віку. У його планах - скасування загальнообов'язкового підвищення пенсійного віку.

Кандидат впевнений, що на ремонт/переоснащення дитячих дошкільних і шкільних установ щороку необхідно виділяти не менше 5% від загального обсягу видатків державного бюджету.

На рахунку кандидата на пост головнокомандуючого країни кілька гучних скандалів. Один із них стосується відкритого суміщення діяльності народного депутата з веденням підприємництва. Як повідомляють відкриті джерела, будучи народним обранцем, він займався бізнесом, що заборонено законом.

У епіцентрі скандалу Віктор Васильович виявився і в грудні 2010 року, коли послідував його арешт. Однак через чотири дні він уже був звільнений під підписку про невиїзд. А буквально через рік (у вересні 2011 року) справу проти нардепа і зовсім було закрито через відсутність складу злочину.

Нагадаємо, наш герой був заарештований тоді за звинуваченням у посібництві умисного знищення в 2006 році незавершеного об'єкта будівництва. Справа стосувалася столичного автовокзалу «Теремки».

Декларація кандидата в президенти за 2017 рік демонструє наявність у нього двох земельних наділів: площею 1500 кв. м на Київщині і 2500 кв. м на Хмельниччині. У його власності - одеська квартира на 77,7 кв. м і величезний житловий будинок на 611,4 кв. м в Гостомелі Київської області.

Незважаючи на те, що ще з молодих років Віктор Бондар міг дозволити купити собі «Фольксваген Пассат», який згодом змінив на «Ауді» і т.д., згідно його декларації за 2017 рік, транспортні засоби в гаражі екс-міністра відсутні.

Політик вказав зарплату в розмірі 234 тис. 498 грн. (майже 20 тис. грн. на місяць). На його банківських рахунках - 51 тис. 422 грн., готівкою - 1 млн. 317 тис. 665 доларів, 240 тис. 600 євро і 170 тис. 514 грн.

Претендент на пост головнокомандуючого країни вніс до декларації ряд цінностей. Це не тільки ціла колекція картин, дорогоцінних ікон та антикваріат, а й кілька пар дорогих наручних годинників. Корпоративні права: ТОВ «Будінформ», декларант є кінцевим беніфіціари організації.

Сьогодні кандидат обіцяє українській молоді безмежні перспективи. І сприятливі умови для розвитку та функціонування бізнесу. Але, незважаючи на гарну сьогоднішню риторику кандидата в президенти, напевно, не варто забувати про його минуле: прихильник «помаранчевих» раптом перейшов до «регіоналів». А надалі підтримував «диктаторські закони».

Нагадаємо, пакет одіозних антидемократичних законів істотно обмежував права українців і свободу слова. Політик голосував за них 16 січня 2014 року. То ж чи зможуть українці довіряти кандидату, що «воскрес» із «регіоналів» та не так давно підтримував введення диктатури в Україні?

Багато депутатів, що піднімали тоді руку «за» втекли до Росії. Інші сьогодні - представники нинішньої влади. І Віктору Васильовичу ніщо не заважає дозвільно жити. Та ще балотуватися в президенти. Але ж нашій країні потрібні реальні реформи, а не порожні обіцянки.

Фотографії

Віктор Бондар

Віктор Бондар

Віктор Бондар

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації в його передплатниках було 443 тис. 388 осіб. Подобається сторінка 443 тис. 60 людям.

Персональний сайт, партія «Відродження», телефон, контакти: 0 (800) 800-123 (гаряча лінія). Електронна адреса для звернень: contact@vidrodzhennya.org.ua

Контактні дані Віктора Бондаря: +38 (044) 255-49-49, поштова скринька: Bondar.Viktor@rada.gov.ua

Відео-виступи політика на каналі Youtube.