Артур Леонідович Палатний – політик, народний депутат України VII і VIII скликань, Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму протягом двох скликань, заступник голови партії «Удар», кандидат наук.

Біографія

Народився 15 липня 1973 року в Києві.

Сім'я

Одружений, виховує сина і дочку.

Освіта

У 1994-му закінчив Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди за спеціальністю «Фізична культура».

У 1999 році вступив до аспірантури Національного університету фізичного виховання і спорту України. Захистив дисертацію й здобув науковий ступінь кандидата наук із фізичного виховання і спорту за спеціальністю «Олімпійський і професійний спорт».

Хобі

Захоплюється боксом, займає посаду Почесного президента Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України, віце-президент Федерації боксу міста Києва.

Кар'єра і політична діяльність

Із 1997 по 2004 рік – менеджер, а потім начальник відділу маркетингу і реклами в ТОВ «ІТА».

Із 2001 року – виконує обов'язки голови правління ЗАТ «Театральне».

Із 2005 по 2012 рік – член наглядової Ради компанії «Ukr.net».

Із 2004 року – доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор та туризму Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди. Автор 22 наукових і навчально-методичних робіт.

Із 2010 по 2012 рік – депутат Київської обласної ради, голова фракції «Удар Віталія Кличка».

У 2012 і 2014 роках – обирався народним депутатом України VII і VIII скликань. Протягом двох скликань очолював Комітет Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму.

Нагороди, звання

Кавалер ордена «За заслуги» III ступеня (2018 рік).

Погляди

Виступає за створення окремого органу центральної влади з питань розвитку спорту. Планомірно відстоює бюджетне фінансування програм молодіжного будівництва та молодіжного житлового кредитування.

Фотографії

Артур Палатний

Артур Палатний

Артур Палатний

Артур Палатний

Артур Палатний