Біографія

Ольга Леонідівна Веремеєнко народилася 16 жовтня 1972 у селі Магдагачи Тігдінського району Амурської області (Росія). Ольга Леонідівна - частий фігурант гучних розслідувань та компрометуючих статей. Її звинувачують у розкраданнях, обмани, агресії, порушення ряду законів. Депутат входить до складу партії Тимошенко, але Юлія Володимирівна не поспішає реагувати на звинувачення проти свого колеги. Найгучніший скандал пов'язаний з селищем Водогін, але Веремеєнко відхрещується від своєї участі в аферах, які відбувалися за рахунок державного бюджету.

Сім'я

Чоловік Дмитро Вікторович Веремеєнко. Дочка Яна.

Ольга Веремеєнко

Освіта

Закінчила Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) та отримала диплом фінансиста.

Також Ольга отримувала знання в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса на спеціальності Державне управління.

Кар'єра і бізнес

У 2000 році Ольга Веремеєнко стала членом партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", головою якої є Юлія Тимошенко.

Ольга працювала в фірмі свого чоловіка ЧП "Акрилат-Хімконтракт", на посаду його заступника.

У 2014 році стала головою Оболонської районної партійної організації "ВО "Батьківщина", і членом бюро Київської міської партійної організації.

На парламентських виборах в 2014 році після Євромайдану Ольга балотувалася до Верховної Ради України, як самовисуванка, але не пройшла.

У 2015 році Ольга Веремеєнко пішла до Київської міської ради від партії "Батьківщина", і стала депутатом.

Ольга Веремеєнко

Компромат і чутки

Сім'я Веремеєнко не чула про заборону торгівлі з Росією і протягом тривалої війни з РФ, продовжує купувати матеріали для свого бізнесу. Про це говорять багато видань, що прослідкували за схемами Ольги Леонідівни та її чоловіка.

Також, Ольгу Веремеєнко звинувачують в розкраданні 150 тис грн з державного бюджету на оформлення і відкриття власної приймальні.

У 2015 році завод Акрилат-Хімконтракт був звинувачений в несплаті податків. Але як виявилося, чоловік Ольги Веремеєнко не перший раз ухилявся від сплати податків. Таке відбувалося в далекому 2005 році. Довгий час, Дмитро Веремєєв був фігурантом кримінальної справи з цього приводу.

З 17.03.2008 року завод Дмитра Веремеєнко числиться в міжбанківської електронної бази юридичних осіб-шахраїв.

У 2016-2017 роках, Ольга Веремеєнко задекларувала більшу частину свого майна на свою дочку і сестру, що є порушенням Закону України "Про запобігання корупції". Так як була інформація, що ні дочка, ні сестра не мають достатньої кількості доходів, щоб купувати таку кількість нерухомого майна. Крім того, підприємство її чоловіка теж не отримує такі доходи, які могли б перекрити покупки, здійснені за рік. Декларування недостовірної інформації карається і веде до кримінальних розслідувань.

Ольга Веремеєнко

Судячи з декларації депутата, крім кількох прикрас, вона більше не володіє нічим цінним. Живе Ольга Леонідівна на кількох сотках земельної ділянки, а мільйонерами можна назвати родичів Веремеєнко. Дочка депутата в свої молоді 9 років стала власницею земельної ділянки в Києві площею 776 м2. Через пару років Яна Веремеєнко "придбала" ділянку в Києві площею 607 м2, два житлових будинки в Києві площею майже 250 і 300 м2. і кілька творів мистецтва.

А в 2016 році в декларації у дочки виявилося на рахунку 55 000 євро і 70 000 дол.

У 2017 році вибухнув скандал, пов'язаний з "витоком" міського бюджету в НВК "Укрпромжітлобуд". Стало відомо, що селище Водогін, що входить в Оболонський район, недоотримує 3 млн грн на рік. А бухгалтерські розрахунки привели слідчих саме до Укрпромжілбуд. Сама ж Ольга Леонідівна не погоджується зі звинуваченнями, які висловили правоохоронні органи.

У відповідь на звинувачення в розкраданнях, Ольга Леонідівна "перевела стрілки" на свого колегу Василя Вікторова. Звинуватила його в нецільовому використанні бюджету і таким чином вирішила очистити своє добре ім'я від нав'язливих пліток про її причетність до розкрадання бюджету.

Незважаючи на те, що жителі водогону публічно звинувачували Веремеєнко в покриванні і її причетності до незаконної забудови, Юлія Тимошенко ніяк не реагує на дані звинувачення, хоча, для це значно знижує популярність партії.

Але в тій же інформаційній статті, де люди обурюються незаконною забудовою, фігурує і чоловік Ольги Леонідівни. Жителі селища звинувачують його в побитті жінки. Подібний сюжет повторився і по відношенню до 12-ти річного хлопчика, який з мамою гуляв у парку. Але в ролі агресора вже була сама депутат Ольга Веремеєнко.

Але на сайті БЮТ Ольгу Леонідівну описують більш радісно, ​​як людину, яка завжди допомагає нужденним. Наприклад, приймає у себе ветеранів Другої світової війни.

Фотографії

Ольга Веремеєнко

Ольга Веремеєнко

Відео

Посилання

Facebook