Біографія

Игорь Галайчук

Ігор Васильович Галайчук народився 19 червня 1972 року в столиці України.

Знак Зодіаку: Близнюки

Народився в рік Водянного Щура

Розмовляє російською і українською мовами

Віросповідання: православний

Чим Ігор Галайчук скандально відомий в Києві? Що про нього думають виборці і з ким його пов'язує преса? - Відповіді тільки в цій статті.

Сім'я

Игорь Галайчук

Особисте життя Галайчука не є темою пильної уваги ЗМІ, проте в прессі все ж можна зустріти інформацію про його сім'ю.

Досьє політика має дані про те, що його офіційною дружиною є Галайчук Марія Миколаївна. Разом подружжя завело трьох дітей.

Освіта

Игорь Галайчук

Один з найвпливовіших київських чиновників не відразу здобув вищу освіту. Він пішов зі школи після 8 класу і поступів до МПТУ №10, в якому здобув середню технічну освіту.

Вищу освіта Ігор Галайчук отримав вже будучи дорослою і впливовою людиною. У період з 2001 по 2004 роки він пройшов навчання в Академії внутрішніх справ України. Має диплом юриста і правознавця.

Кар'єра і бізнес

Игорь Галайчук

Біографія Галайчука говорить, що трудовий шлях він почав на початку 90-х років. Як і мільйони інших юнаків свого віку він пройшов службу в рядах радянської, а потім української армії. У військах Ігор Васильович пробув в період з 1990 по 1992 роки.

Київ є рідним містом для нинишней впливової фігури, але по початку він не приймав його з теплотою. Галайчук довго не міг влаштуватися в житті і перебивався чорною роботою.

Відомо, що в період з 1993 по 1996 роки він працював водієм на одне з київських столичних підприємств.

У період з 1997 по 2007 нинішній член столичної адміністрації значився звичайним провідником вагонів і працював на Укразілізниця.

Прорив в кар'єрі Галайчука нібито трапився, коли він познайомився з Геннадієм Мармеру - колишнім депутатом Голосіївської районної ради. Разом чоловіки нібито стали засновниками агентства нерухомості Аромат садів.

Вже у 2007 році Галайчук несподівано йде з роботи провідника і відразу ж стає директором клубу Т2. У тому ж році він приєднується до партії Батьківщина.

Уже в 2008 році вчорашній провідник очолює партійний осередок політичної сили Юлії Тимошенко в Голосіївському районі столиці. Також він стає главою контрольної ревізійної комісією Київської міської партійної організації.

Галайчук також відомий як політик, приймальня якого була однією з перших відкрита в районі Теремки. Ініціатива політика дозволила сотням жителям Києва отримати безкоштовну правову допомогу.

Наступний кар'єрний зліт в кар'єрі Галайчука стався лише в 2015 році. Тоді він стає депутатом Київської міської ради від усієї тієї ж Батьківщини. Прийшовши до влади, він стає першим заступником голови постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами.

Ігор Галайчук, також як і інші українські чиновники, регулярно публікує дані своєї податкової декларації. Згідно з опублікованими даними, депутат і члени його сім'ї є заможними людьми.

Галайчук володіє п'ятьма земельними ділянками на території Київської області. Також вони мають дві квартири в столиці і заміські будинки в селах Рогоджне, Крюкошне, два гаража і два об'єкти нежитлової нерухомості.

Також подружжя Галайчук мають авто марок Лексус і Ауді, а також яхту. Сім'я декларувала предмети розкоші, включаючи дорогоцінні годинники.

Галайчук декларував права власності на підприємства Клуб-Т2 і Галайчук. Згідно з офіційними даними, Ігор Васильович за 2018 рік заробив понад п'ятсот тисяч гривень, в той час як його дружина зуміла отримати на рахунок не більше сорока чотирьох тисяч. Галайчук мають сбереженрія в розмірі, що перевищує 500 тисяч гривень, сто тридцять тисяч доларів і вісім тисяч євро. Його дружина зуміла накопичити сімдесят тисяч гривень і двадцять вісім тисяч гривень.

Компромат і чутки

Игорь Галайчук

Ігор Галайчук не є обговорюваною персоною, проте в Інтернеті на нього можна знайти компромат.

Так, депутат дотримується найгірших традицій українського політики і займається гречкосейством. Деякі столичні ЗМІ дали образливе прізвисько політику і назвали його Маршалом Гречкою.

Відомо, що в переддень чергових виборів політик постійно роздає на своїй ділянці продуктові набори. Безкоштовна їжа катується серед пенсіонерів і маргіналів, які охоче голосують за щедрого кандидата.

У Мережі навіть є знімки з місця роздачі продуктового пайка від тодішнього кандидата в депутати від партії Батьківщина.

Відзначимо, що багато жителів столиці були категорично проти подібної практики передвиборної агітації і протестували проти неї і її організатора. Також багато користувачів Мережі висміяли кандидата, який підгодовував всіх бажаючих лише заради того, щоб за нього проголосували на виборах.

Деякі дякували Юлії Володимирівні Тимошенко, що вона роздає пайок, який купили за гроші олігархів.

Не сподобалася киянам і бепроіграшная лотерея для дітей. Галайчук намагався підкупити навіть дітей і його не бентежив той факт, що лотерея в Україні дозволена тільки для осіб старше 18 років.

Ігор Васильович також має безліч сумнівних зв'язків. Його пов'язують зі скандально відомим забудовником і колишнім членом Партії регіонів - Ігорем Лисовим. Так, він був власником київського клубу Т2, який знаходився біля київського Іподрому, розташованого в Голосіївському парку.

Партнера і друга депутата називають в народі товстим нардепом-шахраєм, який засідає в органах влади майже 20 років.

Відразу ж після того, як новим президентом України став Володимир Зеленський, а його політична сила перетворилася на провідну в країні, до нього перейшли багато старих политиків. Зокрема, в цьому звинувачували і та Ігоря Галайчука.

Після тріумфу ЗеКоманди по всій країні представника Батьківщини помітили з наклейками нового президента. Тоді в Мережі відразу ж заговорили про те, що Галайчук покинув Юлію Володимирівну і різко позеленів.

Чутки змусили Галайчука похвилюватися і особисто спростовувати цю новину. Так, він заявив, що наклейки Зеленський не кліїв, а лише сидів у компанії представників ЗеКоманди.

Фотографії

Игорь Галайчук

Игорь Галайчук

Игорь Галайчук

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.