Максим Конобас - депутат-мільйонер із сумнівною репутацією. Його звинувачують у лобіюванні власного бізнесу. Максим Петрович фігурує також у ряді земельних скандалів. Давайте поговоримо про це більш детально. Дізнайтеся всю правду про те, що відбувалося.
Біографія
Народився 15 травня 1973 року.
Знак Зодіаку: Телець. За східним гороскопом: рік Чорного Водяного Бика.
Національність: українець.
Віросповідання: православний.
Вік: 46 років.
Захоплення: подорожі.
Максим Конобас є членом політичної сили екс-президента України Петра Порошенка «Солідарність». Він - глава Солом'янської районної організації політсили у столиці.
Громадською діяльністю займається із 1998 року. Депутат Солом'янської райради у Києві 3-х скликань: 1998-го, 2002-го року та 2006-го рр. Депутат Київської міськради 7-го та 8-го скликань.
Протеже Максима Конобаса - найбільший забудовник, народний депутат Верховної Ради України 8-го скликання від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Дмитро Андрієвський. Про те, що Максим Петрович був у нього раніше помічником, повідомляє Kievvlast.
Видання розповідає також про його зв'язки та земельні афери у тандемі з кумом Максимом Шкуро. Голова Солом'янської РДА – відомий політик у парламенті України, імя якого пов’язане із земельними скандалами. Читайте докладніше про їхні махінації. Дізнайтеся всю правду про депутатів Київської міськради.
Сім'я
Дитинство та юність пройшли у Києві. Тут він народився і виріс. Батьки: мати - Неоніла Сергіївна.
Сімейний стан: одружений. Дружина: Наталія Леонідівна. Діти: троє синів - Петро, Дмитро та Ярослав. У соцмережі Фейсбук у графі «родичі», крім сина Петра, зазначена також дочка Катерина Риковська (дівоче прізвище - Волошина). Її дата народження: 25 вересня 1990 року. Вона одружена із Сергієм Риковським із вересня 2017 року.
У відкритих джерелах інформація про дорослу доньку депутата відсутня. Судячи із її року народження, Максим Конобас уперше став батьком досить рано - у 17 років. Невідомо, чи одружився він тоді. Судячи із прізвища дочки у дівоцтві по матері, - ні.
Освіта
1990-1995 рр. - у 17 років, після закінчення школи, вступив до торгово-економічного інституту в столиці. Навчався на факультеті «економіка із обліку та аудиту».
Через 16 років після цього отримав звання магістра. Навчався у Національній академії держуправління при президентові України. Спеціальність - «державне управління».
Кар'єра і бізнес
Згідно з даними видання Чесно, свою трудову діяльність розпочав ще у 19 років. Джерело інформує про те, що він почав працювати у 1992 році, тобто коли навчався на другому курсі вищого навчального закладу. Але ким саме - невідомо. У відкритих джерелах інформація про цей період його трудової діяльності відсутня.
Із 1995-го року (тобто відразу після закінчення вузу) наш герой перебував на керівних посадах ряду комерційних структур Солом'янського району столиці. Згідно з даними офіційного порталу Київської міськради, громадською діяльністю почав займатися із 1998 року, тобто із 25-ти років.
Відомо, що у 2005-му році створив і очолив у Солом'янському районі столиці громадську організацію «Благо». Це фонд підтримки підприємництва та малого бізнесу, члени якого - різні підприємства й фізособи-підприємці, зареєстровані у цьому районі.
2014 р. - Київська міська рада (Київрада), висувався по 50-му мажоритарному округу Солом'янського району столиці від партії Віталія Кличка «Удар».
2015 р. - пройшов до Київської міськради повторно. Балотувався під егідою політичної сили Петра Порошенка «Солідарність», Солом'янський район, округ №101.
Компромат і чутки
Як повідомляє портал Kievvlast, кум Максима Конобаса - відомий скандалами глава Солом'янської районної державної адміністрації у столиці Максим Шкуро. За даними Скелет-інфо, депутат Київської ради 8-го скликання від політсили «Солідарність» Максим Шкуро їсть безкоштовно у всіх ресторанах ввіреного йому району.
Про це стало відом ЗМІ після того, які він сам розповів про це у своїй п'яній розмові у потязі. Відбулася ця історія у січні 2016- го року, коли Максим Шкуро їхав у поїзді інтерсіті «Львів-Київ». Як повідомляє Київ.правда, він повертався із Буковеля до Києва. Перед цим неабияк випив і почав ділитися задушевними розмовами.
У числі випадкових попутників виявився активіст із Харкова Сергій Прокопенко, який передав дорожній монолог, записаний на диктофон, київським активістам. Із нього випливало також те, що Максим Шкуро може брати на Солом'янському ринку безкоштовно все, що забажає: «Я тут був цар і Бог...»
У числі його приємних бонусів - безкоштовне обстеження у лікарні. Скелет-інфо також повідомляє про те, що його кум, Максим Конобас, допомагав другу продати або здати у довгострокову оренду практично за копійки багато приміщень, що належать Солом'янському району Києва.
У 2016 рр. ряд інтернет-видань повідомляли про те, що Максим Конобас зі своїм кумом Максимом Шкуро провернули ряд земельних афер. Та й за 2 роки до цього, у 2014-му році, їм приписували махінації у Солом'янському районі столиці: куми за безцінь приватизували приміщення, наповнивши їх МАФами. Про це повідомляли ЗМІ.
Згідно з даними відкритих джерел, Максим Петрович заволодів також 20 сотками комунальної власності - присвоїв собі землі у Протасовому Яру, що перейшла до організації «Протас», бенефіціаром якої він є.
І ще один цікавий момент: раніше Знай.юа та інші відкриті джерела вже повідомляли про те, що до числа його бізнес-імперії нібито увійшов і стрип-клуб «Зоряний носоріг». До речі, раніше даний заклад із сумнівною репутацією був спеціалізованим дитячо-юнацьким кінотеатром «Зірка». Але приміщення у дітей забрали, облаштувавши тут своєрідний бізнес.
За даними Скелет-інфо, джентльмен-клуб представляє собою не що інше, як бордель із рестораном, більярдом та саунами. Видання повідомляє про найбільшу аферу, що стосується передачі басейну «Первомайський» у оренду із правом викупу деякій фірмі «Ерде девелопмент», яка входить до складу холдингу «Інтеко». Він належить Дмитру Андрієвському, який згодом став надійним покровителем Максима Конобаса та Максима Шкуро.
Але ж, згідно із законом, об'єкти фізичної культури і спорту приватизувати заборонено (закон «Про приватизацію держмайна»). Проте басейну для дітей уже давним-давно немає, натомість на його місці височить висотка. Незважаючи на протести жителів району, місцева влада на чолі з Максимом Шкуро, якому Дмитро Андрієвський допоміг зайняти цей пост, досягла поставленої мети покровителя.
Те, що Максим Конобас і Максим Шкуро стали людьми найбільшого забудовника Дмитра Андрієвського, - у столиці ні для кого не секрет. Найгірше те, що не тільки в Солом'янському районі столиці, а й у багатьох інших містах України на кожному районному рівні є такі «конобаси». І наша влада пронизана ними наскрізь.
Декларація депутата Київської міськради за 2018 рік: з нерухомості зазначено столичну квартиру площею 124,6 м². Крім неї, у Києві в нього є квартира трохи менше: 28,6 м². Йому також належить офіс у столиці площею 23,9 м². Максим Петрович - власник 33% столичної нерухомості площею 43,2 м².
Його дружині належить 50% квартири у Києві на 61,6 кв. м. Наталія Леонідівна орендує два офіси у столиці наступних площ: 164,6 і 88 кв. м. Декларант орендує офіс на 267,7 квадратів.
У числі транспортних засобів значаться три авта: «Лексус» RX200t, 2016 р.в. і вантажівка ГАЗ 3307, 1994 р.в. - власність Максима Конобаса. Його дружина є власницею «Тойоти» Ауріс, 2012 р.в.
Корпоративні права Максима Петровича: ТОВ «Протас» - 24% від загального капіталу, ТОВ «МЦД «Зірка» - 100%, ТОВ «Титан торг» - 50%, ПП «Титан груп» - 100%, ПП «Лот»- 60 %. Він же є бенефіціаром усіх вищеперелічених організацій.
Зарплата декларанта за основним місцем роботи склала у 2018 році трохи більше 60 тис. грн. Прибуток Максима Петровича від заняття підприємництвом склав 145 тис. 200 грн. Поворотна фінансова допомога (ТОВ «Протас») - 172 тис. грн.
Прибуток від зайняття підприємницькою діяльністю Наталії Леонідівни - 776 тис. 80 грн. Її зарплата за основним місцем роботи (інформація про місце роботи у декларації відсутня) - 191 тис. 786 грн.
Грошові активи сімейства: готівкою у Наталії Леонідівни 20 тис. доларів. Розмір грошової суми, позиченої нею третім особам, склав 30 тис. доларів. Декларант позичив третім особам 1 млн. 380 тис. грн. На його банківському рахунку (ВТБ-банк) - 125 тис. 753 грн.
Фінансові зобов'язання депутата: отриманий ним 31 грудня 2016 року кредит склав 24 тис. 53 грн. Поворотна фінансова допомога (ТОВ «Протас») - 122 тис. грн. Розмір сплачених коштів у рахунок основної суми позики (кредиту) - 50 тис. грн.
Фотографії
Відео
Посилання
Сторінка його сина Петра у соцмеріежФейсбук
Приймальна (адреса, телефон): 03037, м. Київ, вул. Червонопартизанська, буд. 1/3, +38(044) 221-73-84.
Електронна адреса: konobas.maksym@kmr.gov.ua