Біографія

Іщенко Михайло Володимирович був народжений 9 листопада 1962 року в селі Кам'янече, Новоархангельський район, Кіровоградська область, і протягом двадцяти чотирьох років Михайло безперервно проживав на території України. Є депутатом Київської міської ради восьмого скликання від фракції "Солідарність", призначений членом постійної комісії Київської міської ради займається питаннями власності, виконуючий обов'язки директора - з будівництва КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Деснянського району Києва.

Національність: українець.

Сім'я

Іщенко Михайло Володимирович сімейна людина, він одружений на Людмилі Василівні, спільно виховують двох синів: Артема (1985 року народження) і Артура (1988 року народження).

Освіта

Михайло Володимирович отримував першу вищу освіту в Російській економічній академії імені В. Плеханова в Москві, яку закінчив за спеціальністю економіст в 2005 році. Друга вища освіта Іщенко Михайло знаходить у Національній академії державного управління при Президентові України, її закінчив в 2008 році. Після цього в 2012 році відправляється вступати до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на факультет філософії, де Михайло Володимирович навчається по сьогоднішній день.

Кар'єра і бізнес

Початком трудової діяльності Михайла Володимировича була робота в колгоспі імені Калініна, тут він працював трактористом на протязі двох років з 1978 - 1980 року. Далі Іщенко Михайло йде служити в Радянську армію на два роки. Повернувшись на перше місце роботи в колгосп, тільки тепер уже на нову посаду - водієм, пропрацювавши тут один рік. Не змінюючи посади водія він влаштовується на роботу в Трест "Київміськбуд", тут працює протягом дев'яти років.

У 1992 році влаштовується на МП «Зорі Синюхи», тут працює на посаді директора протягом одного року. Наступні десять років своєї кар'єри Іщенко Михайло присвячує ТОВ «Лелека-колор», процював на посаді заступника генерального директора. Далі Михайла призначають генеральним директором ДП «Госснаба», на цьому місці він працює до 2006 року.

Подальші чотири роки своєї трудової діяльності Михайло Володимирович присвячує роботі в місті Києві в Деснянському районі в державній адміністрації, тут він працює на посаді першого заступника голови, а з 2010 - 2011 працює так само першим заступником голови, але тепер уже в Святошинському районі в місті Києві в державній адміністрації.

Після цього трудового досвіду в різних сферах Михайло Іщенко був призначений на посаду заступника генерального директора в організації ТОВ «Лелека-колор», де пропрацював до 2013 роки.

Іщенко Михайло Володимирович

Весь наступний рік Іщенко Михайло трудиться в КП «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом'янського району в Києві, тут його призначили на посаду заступника директора.

Починаючи з 2014 року і по сьогоднішній день Михайло Володимирович обіймає посаду виконуючого обов'язки директора на Комунальному підприємстві «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» в Деснянському районі в Києві.

В паралель з професійною діяльністю Іщенко Михайло займається і політичною, так Михайло билпомощніком-консультантом народних депутатів України. У Верховній Раді 4 скликання в період з 2002 року по 2006 Михайло Іщенко працював з Михайлом Полянчича фракція "Наша Україна".

Під час сьомого скликання в період з 2002 по 2014 роки, Михайлу довелося спільно працювати з Володимиром Яворівським, який виступав від партії "Батьківщина", працював на громадських засадах.

У 2014 році Іщенко Михайло Володимирович вирішується балотуватися до Київміськради по 19-му округу на столичній Троєщині від партії "Батьківщина", але на жаль спроба не була вдалою, і Михайло програв вибори конкуренту від партії "УДАРу" Василю Севериненко.

Іщенко Михайло

Восени цього ж року Михайло Володимирович балотується в парламент по 213-му округу (Троєщина) від "Народного фронту", а й на цей раз йому не вдається пройти, так як набрав він лише 13%, а це третє місце.

Через два роки Михайло Володимирович балотується в депутати Київської міської ради восьмого скликання, від фракції "ВО" Солідарність ", його обрали по 34 виборчому округу Деснянського району столиці. І вже з 1 грудня 2015 року Іщенко Михайло стає членом постійної комісії Київради, яка займається питаннями власності.

Якийсь час назад Михайло Володимирович займав пост голови наглядової ради Благодійного фонду "Свято-Покровський".

Компромат і чутки

Відомий скандал, розгорівся над ім'ям Михайла Володимировича Іщенко трапився в 2018 році, тоді жителі Троєщіни скаржилися на незвичайну витівку Михайла Іщенка на вулиці, а конкретніше, було повідомлено, що депутат зробив спробу "організувати свято з 9 ранку, для жителів Троєщини". Але не розрахував, і все вийшло надто шумно, що жителі району не могли не обуриться, на цей рахунок вони говорили: "в суботу в квартирах де проживають люди, що чують у себе в квартирах ваші гучномовці, маленькі діти, немовлята спати не можуть! Вам вдалося зібрати 20 чоловік з перехожих, а постраждали від даної витівки тисячі жителів міста Київ, вул. Лісківська ". Як доказ з цього питання жителями району була надана відеозапис, яку зняли тим вранці на телефон "з відстані 1500 метрів". 

Ще одним скандалом стало те, що Михайло Іщенко спільно зі своїми колегами з Київради дуже розлютили мешканців Деснянського району. Конкретніше: на сесії 12 липня 2018 було піднято питання про затвердження детального плану території промрайона «Троєщина» на Пуховської вулиці, вони голосували за продовження не без відомого проспекту Генерала Ватутіна ". Саме з - за цього місцевими жителями була оголошена безстрокова акції протесту, яку вони провели під стінами Київради.

За права протестуючих виступив активіст Юрій Власенко, він повідомив, що "чинним генеральним планом міста не передбачено продовження проспекту Генерала Ватутіна, і відповідно даний проект детального плану території є незаконним".

Мешканці Деснянського району були так обурені цим питанням, що навіть пригрозили політикам які беруть участь в даному питанні: "Віктору Грушко, Михайлу Іщенко, Володимиру Шарій, Сергію Майзель, Юрію Зубко, Вадиму Онуфрійчук, Ганні Старостенко, які стали депутатами Київради від« БПП Солідарність »саме від Троєщини, тим, що голосування за цей проект може поставити крапку в їх політичній кар'єрі ". 

Іщенко Михайло Володимирович

У поданій Михайлом Володимировичем декларації за 2017 рік було внесено майно, яким володіє його родина, а саме: земельну ділянку в Новоархангельському районі в Кіровоградськой області в Україне, площа якого становить 42600 метрів квадратних, земельну ділянку в Алушті, об'ємом 2300 метрів квадратних, квартира в місті Київ, її обсяг становить 37,3 метра квадратних, земельну ділянку в Святошинському районі Кіївськой області, площею 1700 м.кв.. Ще серед спільних володінь родини Іщенко є квартира в Києві, площею 55 метрів квадратних, житловий будинок в Святошинському районі Кіївськой області в Україне, його площа становить 356,7 метрів квадратних - це майно записане на дружину Михайла на Іщенко Людмилу Василівну. 

Сам Михайло Володимирович офіційно бізнес не має, а ось його родичі є власниками і співзасновниками чималої кількості компаній, в абсолютно різних сферах діяльності. Так дружина Людмила Василівна володіє 34% фермерського господарства (ФГ) "Ілама", і є співзасновником, так само є співзасновником і власницею 50% від компанії ТОВ "Лендер груп", вони володіє компанією ТОВ "Лелека-колор", де володіє її 100 %, ще Людмила Василівна є співзасновником ТОВ "Маяк Сервіс Інвест" і власником 25%. 

Фотографії

Іщенко Михайло Володимирович

Іщенко Михайло на дні вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

 

Відео

Посилання

Фейсбук