Володимир Гончаров - заступник гендиректора ТОВ «Епіцентр». Столичні видання припускають, що депутатом Київради він став тільки завдяки підтримці подружжя співвласників мережі будівельних гіпермаркетів Олександра і Галини Гереги. Цікаво, що активісти приписують Володимиру Валентиновичу ознаки сепаратизму. Читайте про це докладніше.

Біографія

Дата народження: 28 лютого 1977 року.

Знак Зодіаку: Риби. За східним гороскопом: рік Вогняної Змії.

Вік: 37 років.

Володимир Валентинович Гончаров - двоюрідний брат іншого депутата Київської міськради, Олександра Гончарова. Обидва - люди мільйонера, власника мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр К», Олександра Гереги. Брати тісно пов'язані з кланом Герег, як у плані депутатства, так і у бізнесі олігарха.

Читайте про це докладніше далі. Дізнайтеся також про спонсорство депутата і його підозру в сепаратизмі. Скільки засідань міськради він пропустив? І як це відбилося на окрузі? Тут представлена повна біографія і компромат на Володимира Гончарова.

Володимир Гончаров

Сім'я

Дитинство і юність пройшли у Києві. Тут він народився і виріс. Батьки - інженери. Родинні зв'язки: Олександр Гончаров - його двоюрідний брат, теж депутат Київради.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Наталія Василівна. Діти: син Микита і дочка Аліна.

Освіта

1994-1999 рр. - у 17 років, після закінчення школи, вступив до Київського національного торговельно-економічного університету. Освоєна спеціальність - фінанси і кредит.

Кар'єра і бізнес

Свою трудову діяльність розпочав через 2 роки після закінчення вищого навчального закладу. Працював спочатку бухгалтером-економістом. Чим займався до цього протягом 2-х років - невідомо. На ТОВ «Цермет АГС» пропрацював бухгалтером буквально чотири місяці (вересень - грудень 2001 р.) Потім обійняв посаду начальника цієї ж організації. Але й на цьому посту затримався недовго - пропрацював буквально рік: із грудня 2001-го по жовтень 2002 року. Чим займався наступні 3 роки, - також невідомо.

Посаду заступника начальника відділу «покриття для підлоги, плитка» у ТОВ «Епіцентр К» (гіпермаркету №2) займав у червні-серпні 2005-го. Після чого став в.о. начальника цього ж відділу (серпень - листопад 2005-го).

Його кар'єра у будівельному гіпермаркеті розвивалася стрімко швидко. Із листопада 2005 по липень 2006 року - начальник цього ж відділу, але тільки у гіпермаркеті №3. А у липні 2006-го він уже займає крісло комерційного директора ТОВ «Епіцентр К» гіпермаркету №3.

Із серпня по грудень 2006-го - в.о. директора гіпермаркету №3 ТОВ «Епіцентр К». Наступні 5 років (грудень 2006 р. - грудень 2011 р.) - директор будгіпермаркету №3.

Із грудня 2011-го по лютий 2013 року - в.о. регіонального директора ТОВ «Епіцентр К». Лютий 2013 - серпень 2014 року - регіональний директор гіпермаркету.

Із серпня 2014-го по теперішній час - заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К».

Його громадська діяльність почалася у 2014 році - він стає лідером громадської організації «Будуємо разом Україну», офіс якої знаходиться у елітному районі столиці - Княжому Затоні.

2014-2015 рр. - депутат Київської міської ради сьомого скликання, член комісії із питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Крім цього, хотів потрапити до парламенту. Висував свою кандидатуру на виборах до Верховної Ради у 2014 році по Дарницькому округу №212 у Києві, але не пройшов.

25.10.2015 р. - переобраний у Київську міськраду Дарницького району по округу №22. Член політичної сили «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Член НР вузу, в якому навчався.

Компромат і чутки

Перш ніж розповісти про взаємозв'язки Володимира Валентиновича із кланом Герег, давайте заглянемо до його декларації за 2018 рік та дізнаємося, яке матеріальні статки депутата міськради.

У власності заступника гендиректора гіпермаркету - столична квартира площею 68,4 м². Дружина володіє земельною ділянкою у Хотянівці Вишгородського району Київської області площею 695 м² та садовим (дачним) будинком на 132,4 м².

Володимир Гончаров

У власності Володимира Валентиновича - земельний наділ у Коцюбинському, що на Київщині: 1 тис. 500 кв. м. Із транспортних засобів у декларації депутата - «Ленд Ровер Фріландер», 2007 р.в., який був придбаний у цьому ж році, з чого найімовірніше, що авто було куплено у автосалоні. Вартість машини декларант не вказав. Сьогодні на вторинному ринку «Ленд Ровер Фріландер» 2007 р.в. коштує від 250 до 500 тис. грн.

Із цінних паперів вказані інвестиційні сертифікати у кількості 52 тис. 83 номінальною вартістю 49 тис. 999 грн. Корпоративні права депутата: 25% від загального капіталу ТзОВ «Укрполбуд» (Ukrpolbud), країна реєстрації - Польща. Володимир Гончаров - кінцевий бенефіціар організації.

Заробітна плата декларанта, отримана за основним місцем роботи (Епіцентр К) - трохи менше 600 тис. грн. За сумісництвом (ПрАТ «Нова лінія», заступник генерального директора із роздрібної торгівлі) він отримав майже 75 тис. грн. Із грошових активів у Володимира Гончарова 650 тис. грн. готівкою.

Політичний успіх братів Гончарових пов'язують із мережею будгіпермаркетів «Епіцентр», де Олександр є юрисконсультом компанії. Його брат Володимир зробив тут стрімку кар'єру. Він досить швидко просувався кар'єрною драбиною, дослужившись до посади заступника генерального директора ТОВ «Епіцентр К».

Згідно з даними відкритих джерел, у минулому Володимир Гончаров увійшов до топ-5 скандальних кандидатів у депутати, які балотувалися до Київської міськради. Київські видання припускають, що Володимир і Олександр Гончаренко змогли стати депутатами Київради за допомогою підтримки Галини Гереги, екс-секретаря Київради при Леоніді Черновецькому та її чоловіка-мільйонера Олександра.

Клан Герег, який ще з часів правління Олександра Олександровича Омельченка водив дружбу із кожною новою владою, вирішив делегувати до міської ради одного зі своїх найвідданіших співробітників.

Згідно з даними відкритих джерел, будівельні компанії близького родича нашого героя, Олександра Гончарова, менш ніж за 2 роки виграли 106 тендерів на суму понад 115 млн. грн. Двоюрідний брат у Київській міській раді, як і Володимир, вже більше 4-х років. Він - також київський депутат. Примітно, що його замовлення у більшості діставалися від Дарницької районної державної адміністрації.

За даними ЗМІ, закупівлі містили порушення. А роботи у більшості виконувалися у Дарницькому районі столиці, де проживають виборці депутатів. Тут варто зазначити, що Олександр і Володимир - депутати сусідніх округів: 21-й виборчий округ Дарницького району Києва і 22-й відповідно. Обидва - члени фракції екс-президента Петра Порошенка «Солідарність».

Складаючи досьє на представників Київської міської ради, видання «Слово і Дело» виявило цікаву деталь: багато депутатів, які увійшли до бюджетної комісії столичної міської ради - представники будівельного бізнесу, двоюрідні брати Володимир і Олександр Гончарови у тому числі.

Щоправда, Володимир Валентинович представляє бізнес не свій, а мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр», власники яких і стали його протеже у міськраді. До речі, після втечі Федора Януковича і повалення його режиму журналісти приписували засновника мережі гіпермаркетів до числа численної групи бізнесменів, що звикли вичавлювати соки з країни при екс-президентові й тими, які зберегли працездатними торовані схеми крадіжки.

Пізніше столичні активісти запідозрили Володимира Гончарова у сепаратизмі. За даними ЗМІ, у числі його агітаційних матеріалах була виборча газета із картою України, але без... Автономної Республіки Крим. Депутат запрошував брати участь у безкоштовних подорожах по країні, але по Україні без Криму.

Журналисти Moygrad.kiev.ua повідомляють про те, що депутат міської ради «чудить не по-дитячому»: він - спонсор поїздок до Почаєва і Софіївки великих груп людей у автобусах, що займається мінімальним ремонтом під'їздів т установкою майданчиків, щоб задобрити виборців.

Згідно з даними Чесно, депутат Київради Володимир Гончаров - завзятий прогульник. У числі його пропусків значиться 41% робочих днів засідань Київської міської ради. Ці дані були надані Київрадою у відповідь на запит громадського руху «Чесно». Така депутатська «відповідальність» не змогла не відбитися на окрузі. Прогули вивели Дарницю, повідомляє видання, на 4-ту позицію у антирейтингу.

Фотографії

Володимир Гончаров

Володимир Гончаров

Брати Володимир і Олександр Гончарови

Відео

Посилання

Фейсбук

Персональний сайт Володимира Гончарова. Контакти, адреса приймальні: вул. Княжий Затон, 16д. Телефони приймальні: +38 (044) 223-18-85, +38 (097) 297-86-41, +38 (063) 232-86-78. Електронна адреса: goncharov.press@gmail.com