Біографія
Максим Іванович Борозенець родом з Вінницької області, с. Дубина. Народився 27 листопада 1965 р. Навчання було в радість, зокрема школу закінчив із золотою медаллю. У столиці живе з 2000-го року. Екс-депутат від фракції «Самопоміч» у Київській міській раді. Змінив ряд посад, є успішним підприємцем, служив добровольцем в АТО. Захоплюється дорогими автомобілями.
Знак зодіаку: стрілець.
Сім'я
Дружина Максима Івановича - Алла Лютвіковна. У сім'ї є дочка - Марина.
Освіта
Закінчив школу із золотою медаллю, після чого вступив до Харківського авіаційного Інститут, де отримав диплом інженера за фахом «Системи автоматичного управління літаючих апаратів». Здобувши вищу освіту відправився в армію, де служив протягом двох років і був старшим техніком бойового полку авіації ППО. Завершив армійську службу в званні старшого лейтенанта.
Кар'єра і бізнес
Свою трудову діяльність Максим Іванович почав з 1990 року, тоді він працював на Тростянецькому м'ясокомбінаті на посаді інженера-метролога, також був начальником групи. Пізніше протягом року був завідувачем відділу у справах молоді та спорту в районній держадміністрації Тростянецького. Звільнився за власним бажанням. З 1995 року вирішив зайнятися підприємницькою діяльністю, протягом двох років займався реалізацією фруктів. Після цього з 1997 по 1999 обіймав посаду Голови правління на «Вінницькому консервному заводі».
У 2000 році разом з сім'єю переїхав до Києва, де продовжив підприємницьку діяльність, протягом шести років розвивав свою справу. У 2005 році став очолювати правління «Комплекс Либідська».
У 2014 в ряді добровольців відправився в ЗСУ, де брав участь в бойових діях в зоні АТО. У цей час став засновником Київської міської спілки ветеранів АТО. Перебував на службі в АТО с 2 березня 2014 року по 6 квітня 2015 року. Проходив службу на посаді офіцера в Шевченківському районі (м.Київ).
У 2015 році вирішив випробувати себе в ролі політичного діяча. До цього на виборчих посадах не перебував, був безпартійним. Обрався депутатом до Київської міської ради від партії «Самопоміч». Увійшов до постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами. Перебуваючи в складі фракції «Самопоміч» був заступником глави фракції, в політичній ниві був наближений до керівника фракції Олега Березюка. Через три роки в 2018 році Борозенець був в числі депутатів, які вийшли з фракції «Самопоміч», після чого став членом окремої депутатської групи «Київська команда».
Компромат і чутки
Максим Борозенець є членом правління в Київському міському товаристві ветеранів АТО, а також входить до складу наглядової ради благодійної організації «Добродар».
У 2017 році перебуваючи на посаді депутата Київської міської ради Борозенець був в числі депутатів, яким були виділені кошти на виконання обіцянок перед своїми виборцями. Так, Максиму Івановичу було виділено 250 тис. грн. Борозенець обіцяв, що отримані кошти будуть витрачені на придбання меблів для навчальних закладів.
Як і належить людині при посаді депутата Борозенець щорічно подавав свої звіти про виконану роботу в якості депутата. Згідно з цими звітами минулий 2018 рік для екс-депутата ознаменувався тим, що він став ініціатором інвентаризації ґрунтових доріг і передача їх на баланс «Київавтодор». Так само до його ініціатив відносяться розміщення в мережі інтернет всієї інформації про укладання профільними комунальними структурами договорів, а також проведення моніторингу використання автомобільних майданчиків згідно їх цільовим призначенням. Зокрема, під час проведення моніторингу в Святошинському районі було виявлено нецільове використання автомобільних майданчиків. Борезенець вносив пропозицію щодо мінімізації людського фактора і переходу на електронну оплату паркування.
Згідно з програмою Борозенця пріоритетним напрямком була підтримка жителів Києва, матеріальна допомога конкретним жителям, а також соціальним структурам міста, правова і юридична підтримка жителів через приймальню депутата.
Займається волонтерством та благодійністю. Зокрема, в міру можливого допомагає воїнам, які обороняли країну.
Також будучи депутатом міської ради, помітною дією Борозенця є ініціатива підготовки звернення депутатів Київради до Верховної Ради. Звернення стосувалося того, щоб зрушила з місця проблема рішення сміття в неналежних місцях. Борозенець підкреслював, що в Кодексі України немає окремої статті, яка б передбачала відповідальність за викидання сміття.
Громадськість активно відгукувалася на цей проект і підтримувала. У відповідь на цей проект люди стверджували, що країні вкрай необхідна екологічна поліція, а також ряд штрафів за викидання сміття в невстановлених місцях. Наводилася в приклад Європа, на території якої саме за допомогою штрафів підтримують культуру, адже там прямо на сміттєвих баках вказується розмір штрафів за неправильне сортування сміття або за викидання його в невстановлених місцях. Такий проект посприяв би мінімізації стихійних звалищ, а згодом можна було б і зовсім їх уникнути.
Декларація Максима Івановича подана в 2019 році виглядає наступним чином: в його володінні та його сім'ї є нежитлове приміщення в Вінниці, земельні ділянки в Хмельницькій і Київській областях, кілька машиномісць, квартири в Києві і Вінниці, а також нежитлова будівля і частина будівельного комплексу.
В об'єктах незавершеного будівництва вказана квартира, яка знаходиться у Вінниці. У родині Борозенець згідно з деклараціями 4 автомобіля: два MERCEDES-BENZа, PORSCHE і LAND ROVER. Згідно з декларацією одним з цих автомобілів володіє дружина Алла Борозенец. Втім, не дивлячись на свою декларацію Борезенець потрапив в поле журналістів як людина, до якого було маса питань щодо придбаних ним авто. Відкриті джерела повідомляють, що набутий в 2016 році автомобіль Порше згідно з тією ж декларації коштує 149 тисяч гривень, що природно викликає сумнів, адже такий автомобіль коштує близько 20 000 доларів. Не дивно, що член транспортної комісії так любить автомобілі і цінує свій особистий автопарк, але ось реальна ціна автомобілів явно різниться від задекларованої як мінімум в 4 рази. Борозенець має корпоративні права на підприємство «Фруктона ВН», з яких йому належать 33,33% від загального капіталу, від підприємства «Логіка» йому належить 50%, від ТОВ «Гранд Пак» - 20%, від «Укр Фрукт» і « Фруктова зірка »все 100% належать Максиму Івановичу. Політичний діяч отримує дохід від підприємницької діяльності, також отримав одноразову соціальну виплату як військовослужбовець, маж дохід від відчуження видимого і невидимого майна. Є готівкові заощадження, а також заощадження на банківських рахунках і позичені третім особам.
Максим Іванович веде досить активне соціальне життя як інтернет користувач. На його сторінці в соціальній мережі фейсбук більше 3 тисяч друзів, багато інформації про події Києва, нового парламенту і прийнятих рішеннях, а також про країну в цілому.
Фотографії