Біографія

Микола Володимирович Присяжнюк був народжений 13 січня 1960 селі Ксаверів Малинського району Житомирської області УРСР - український технолог, державний діяч, екс-міністр аграрної політики і продовольства України

Сім'я

Микола Володимирович сімейна людина, його дружина Тетяна Присяжнюк. Спільно з нею виховують трьох дітей: сина Романа - 1981 р.н., дочок - Христину 1988 р.н. і Аліну 1998 р.н.

Освіта

Микола Присяжнюк відучився в Скуратівський середньої школи, випустився в 1977 році і відправився вступати в технічне училище в місті Київ.

Протягом трьох років Микола Володимирович служить на строковій службі в Збройних силах СРСР, в плоть до 1981 року.

Микола Володимирович вирішується отримати ще одну вищу освіту, на цей раз в Донбаському гірничо - металургійному інституті сюди надходить на кафедру "Промислове та цивільне будівництво", диплом отримує в 2000 році.

Наступним освітою, яке отримував Микола Присяжнюк стало вступ до Національної академії державного управління при Президентові України, тут він отримав диплом магістра державного управління.

Кар'єра і бізнес

Після того як Микола закінчив освіту в технічному училищі пішов працювати на київський завод «Кристал».

Завершивши строкову службу в Збройних силах СРСР Микола Володимирович відправляється на роботу в Єнакієвому (Донецька область) де займає посаду монтажника в тресті «Енакіевометалургбуд». Через деякий час - на шахті «Ольховатська» (об'єднання «Орджонікідзевугілля»), його кар'єра почала йти в гору, так він посаду гірничого робітника змінив на заступника директора.

Микола Володимирович Присяжнюк

Протягом двох років, в період з 1986-1988 роках працював на посаді головного технолога капітального будівництва виробничого об'єднання «Орджонікідзевугілля». В цей період часу він знайомиться з Віктором Януковичем, який в той час є директором автобази ВО «Орджонікідзевугілля».

Далі Микола Володимирович стає учасником кооперативного руху, створює і стає на чолі ряду різних підприємств, тут він займає керівні посади в багатьох великих компаніях.

З 2002 року Микола Володимирович приймає присягу державного службовця. В цей же час його призначають на посаду першого заступника голови Житомирської обласної держадміністрації.

Після такої різноманітної професійної діяльності Микола Володимирович вирішує зайнятися політичною діяльністю. І вже під час парламентських виборів у 2006 році йде на вибори спільно з Партією регіонів, тут він знаходиться під номером 99 у списку партії. Миколи Володимировича обрали до Комітету Верховної Ради, які займаються питаннями екологічної політики.

Протягом трьох років в плоть до 2010 року Микола Володимирович працює на посаді голови Комітету Верховної Ради України займається питанням аграрної політики та земельних відносин.

У березні 2010 року Миколу Присяжнюка призначають на посаду Міністра аграрної політики України. А вже в грудні цього ж року він обіймає посаду Міністра аграрної політики та продовольства України. Через два роки Миколи Володимировича призначають на посаду Міністра аграрної політики та продовольства України. Уже через два роки згідно з указом Верховної Ради України міністра відсторонили від посади.

Микола Володимирович Присяжнюк

Завдяки спостережливим журналістам стало відомо, що якийсь - то час назад Микола Присяжнюк став відомий, як автор однієї афери. З - за неї з держбюджету було виведено кілька сотень мільйонів гривень. І через короткий час всі ці кошти були переведені йому на офшорні рахунки. Так само відомо, що в 2010 році Аграрним фондом було закуплено цукру на 770 мільйонів гривень у компаній «Оіл-рівер» і «Албенти». Після цього журналісти провели розслідування і незабаром з'ясували, що вище названі фірми, через ряд офшорів, так само належать Миколі Присяжнюку. Від цієї махінації Україна зазнала серйозних збитків, тому що "Аграрний фонд« подарував »цим компаніям 70000000 гривень, і варто зауважити, що це лише за одну торгову операцію, а їх надалі прокручували багато разів. 

Компромат і чутки

Конфлікт який назрів над ім'ям Миколи Присяжнюка розгорівся в 2014 році, в цей час від Генеральної прокуратури України надійшло звернення до суду, вони попросили призначити запобіжний захід колишньому міністру аграрної політики і продовольства України Миколі Присяжнюку, а саме утримання його під вартою. У квітні цього ж року Миколу Володимировича оголошують в розшук.

Стали відомі такі новини, Микола Присяжнюк в своєму рідному місті в Житомирській області тримає контроль над видобутком: граніту, щебеню, піску, інших корисних копалин. Велика частина справ в регіоні ведеться через контрольовану Миколою Присяжнюком структуру ЗАТ «Інвестиційні технології».

Нещодавно стало відомо, що він володіє автомобілями в кількості 18 штук, кожен з них з дорогої марки. Ось буквально за 2018 рік Миколою Володимировичем було придбано три різних автомобіля. Одним з яких є - Maserati Quattroporte, її вартість становить 257000 доларів. За донним з інтернету, відомо, що в 2019 році Микола Присяжнюк прибув на Херсонщину на «Майбаху» ринкова ціна якого 800000 доларів.

Громадський діяч Микола  Присяжнюк

Так само стало відомо, що в 2011 році під час проведення покладання квітів до пам'ятного знаку Героям Крут у Києві, Микола Присяжнюк прибув на джипі Cadillac Escalade. Ще в колекції автомобілів Миколи Володимировича є ексклюзивна модель від італійського автодизайну - Maserati Quattroporte, цю модель так само називають «розкішшю Італії», його вартість 257000 доларів.

Для щоденних поїздок Микола Присяжнюк придбав ще Mercedes Benz S550 4MATIC, вартістю 185000 доларів.

Згідно з поданою декларацією сім'ї Миколи Присяжнюка є так само Mercedes Benz R350 ринкова ціна якого 106000 доларів.

Так само відомо, що міністр Микола Володимирович Присяжнюк володіє величезним маєтком в Гуровщине, вартість якого явно перевищює його доходи. Ще є кілька квартир в престижних районах Києва, а саме: на вулиці Рогнідинській, що на бульварі Дружби народів, як зам губернатора він володів квартирою в Житомирі на Старому Бульварі. 

Інформація на вересень 2019 року свідчить про те, що Микола Присяжнюк значиться в базі даних МВС України, як особа, що переховується від органів влади. 

Фотографії

Микола Володимирович Присяжнюк

Присяжнюк Микола

Відео

Посилання

Фейсбук