У 2014-му році список «мерів» та різних інших «народних губернаторів» поповнив черговий сепаратист - Олег Царьов. Тоді він був єдиним власником справжнього мандата, але швидко його втратив, промінявши на віртуальне звання глави «Новоросії». Те, що ця «держава» довго не проіснує було і так зрозуміло, а з Царьовим на чолі тим більше.

Біографія

Народився 2 червня 1970 року.

Сім'я

Незважаючи на те, що народився в Дніпропетровську, його дитинство і юність пройшли в селі Катеринівка. Тут, в Покровському районі на лівому березі річки Вовча, жили його бабуся з дідусем, куди його привозили мама з батьком. І дуже часто залишали тут.

Батьки: батько - Анатолій Іванович (інженер-конструктор космічних кораблів), мати - Ніна Василівна (доцент, викладач в педінституті, кандидат хімічних наук).

Коли Олегу було чотирнадцять років, сім'я Царьових переїхала до Тернополя. Це було пов'язано з тим, що його маму направили керувати кафедрою неорганічної хімії в новоствореному педінституті. Але насправді, кажуть, що його мама була далеко не світилом науки, тому її відправили навчати майбутніх вчителів.

А інша версія стверджує, що сімейство Царьов просто вирішили відправити подалі з Дніпропетровська через якийсь скандал. Повернутися вони змогли тільки після перебудови.

У нього є два брата: Михайло, Іван і сестра Марія.

Сім'я: дружина - Лариса Анатоліївна, на два роки старший за чоловіка - 1968 р.н.

Особисте життя: познайомилася пара в банку. Майбутня дружина допомогла заповнити йому фінансові документи. Взяв у неї номер телефону. Коли згодом чоловік почав шукати бухгалтера, то згадав про дівчину і подзвонив. Вона впоралася з квартальними звітами.

Спільне життя почали в Дніпропетровську. Згодом народили чотирьох дітей.

Діти: сини - Максим та Ігор, дочки - Ольга і Катерина.

Найстарший - Максим, молодший - Ігор (1.04.2008 р) Різниця між сестрами - чотири роки: Оля народилася 2.10.1999 р, Катя - 11.10.2003 р

Згодом, незрозуміло на які гроші, сім'я переїхала у великий будинок на березі Дніпра. Дітей, звичайно ж, відправили вчитися ніяк не в українські школи. Всі вони зараз закордоном.

Олег Царьов з родиною

Захоплення політика: класична боротьба, піші походи з наметами по гірській місцевості.

Освіта

Політик отримав вищу освіту в двадцять два роки. Він закінчив МІФІ - Московський інженерно-фізичний інститут.

Вступив туди відразу ж після закінчення тернопільської школи №10.

У вузі отримав червоний диплом за спеціальністю «автоматика і електроніка фізичних установок».

Олег Царьов молодий

Кар'єра і бізнес

Після здобуття вищої освіти в Москві повернувся до Дніпропетровська. Перший рік працював на невеликому підприємстві «Автекс». Потім інженер з підготовки виробництва став директором. Найцікавіше, що посаду цю він отримав занадто швидко, навіть для геніальної людини. Всього кілька тижнів. Пізніше виявилося, що всі невеликі підприємства, я в яких працював Олег Царьов в перший час створювалися друзями його сім'ї.

Олег Анатолійович Царьов два роки керував Українським фінансовим страховим товариством «Довіра».

Кар'єрний ріст спостерігався з 1995 року, коли стає замдиректора. А згодом і директором ТОВ «Дніпропетровський комп'ютерний центр», директором ТОВ «Кремнієва долина», заступник директора з економіки ВАТ «Дніпропетровська паперова фабрика». Так минуло сім років. Кажуть, що в цей час практично з кожним з цих підприємства пов'язані різні афери.

З 1998 р сімейство Царьових, трохи розжившись, починає скуповувати невеликі підприємства Дніпропетровська. Опинився в їх руках якимось чином і цілий санаторій в Криму. І на чолі всього цього вирішують ставити самого Олега, адже він уже має досить хороший досвід в подібних «справах».

Відомо, що шістдесят відсотків акцій санаторію, що включав корпус на шістсот дванадцять місць і сім гектарів паркової території з басейнами, спочатку належали державі. Потім у підприємства утворився борг у розмірі понад семи мільйонів гривень перед організаціями Царьова. І як сплату боргу санаторій переходить до них. Ось тільки на ділі в цій історії дуже багато прогалин, незрозуміло хто допоміг йому захопити санаторій, і звідки у держави може бути борг перед Царьовим.

Санаторій Царьова

У ряді ЗМІ зазначається, що його «кришував» уродженець Дагестану Загід Краснов, який до речі був навіть не великим кримінальним авторитетом, а рекетиром. За радянським паспортом - Загіддін Габібулаєв. Його національність - лезгин. Згодом саме він вирішив «подарувати» своєму протеже Царьову мандат нардепа Верховної Ради.

Одіозні лідери вирішили створити громадський рух. «Громадянська сила» стала наступним етапом їх тісної співпраці.

У 2002 році на парламентських виборах обраний народним депутатом, самовисуванець.

Листопад 2007 року - член фракції «Партія Регіонів». Кажуть, що Царьов відразу намагався бути ближче до Януковича. Але на його виборчій дільниці шансів не було, адже там всім керували люди Тігіпко. І тільки після того, як останній пішов з посади, у Царева поставили головою Дніпропетровського відділення.

Мобілізувавши вручений йому ресурс і користуючись протестними настроями виборців, на виборах 2006 року Олег Царьов мав всі шанси покласти область до ніг Януковича, забезпечивши за ПР стійку більшість в обласній та міській радах (сам Царьов знову обрався до Ради, а також до облради). На ділі ж він ледь не провалив вибори в облраду, бо надто вже відкрито підкуповував виборців пайками з символікою ПР і влаштовував свята від імені партії - за що в березні 2006-го Кіровський районний суд зняв її з обласних виборів. Зрозумівши, що «донецькі» за це його просто страчують, Царьов в паніці почав виправляти свої помилки, влаштовуючи мітинги і пікети (для яких йому виділяв своїх людей Загід Краснов) і ледь добився відновлення партії через Апеляційний суд за пару днів до виборів.

Але поступово сімейство Вілкул, яке перебувало в близькому контакті з Рінатом Ахметовим, почали зрушувати Царьова. Спочатку Олександр Юрійович (Вілкул-молодший) забрав у Олега Анатолійовича керівництво над міським, а згодом - і обласним виборчим штабом «Партії Регіонів».

Олег Царьов

Грудень 2007 року - член Комітету з питань податкової та митної політики.

7 квітня 2014 року - виключений з «Партії Регіонів».

2014 г. - висував себе на пост Президента України.

29.04.2014 - зняв свою кандидатуру з президентських виборів.

26.06.2014 - «спікер парламенту» Союзу самопроголошених республік - організацій "ДНР" і "ЛНР", які Генпрокуратура України кваліфікує як терористичні.

Компромат і чутки

Сьогодні Олег Царьов займається тим, що проливає бруд на Україну. Він зазначає в соцмережах, що «російська мова - мова БОГА». І додає, що «Сатаністи його забороняють у всіх країнах ...» Пише, що «українські націоналісти розривають країну». А «Київський режим стає заручником внутрішнього протистояння в Конгресі США».

Прихильник проросійського вектора ще напередодні 2015 вітав жителів Донбасу як глава «Новоросії». За українофобію і сепаратизм перебуває у всеукраїнському карному розшуку.

У той час, як його бізнес в включеному Криму процвітає, в Україні його паперова фабрика, агрофірма і хлібокомбінат перейшли в руки інших людей. Під час Майдану активісти захопили і його будинок на березі Дніпра, записаний на сина. Зараз там живуть переселенці.

Новини, що стосуються його особистості, пов'язані з черговим фейковий заявою в соцмережі. 8.08.2018 р з'явилася інформація про те, ніби його вбили. Спочатку все дізналися про його смерть з фейсбук.

Журналіст телеканалу «Інтер» і «Радіо Свобода» Романа Смещук послався на конфіденційну інформацію, яку нібито отримав від адвокатів колишнього лідера луганських «регіоналів» Олександра Єфремова, який знаходиться в ув'язненні.

Згодом Смещук сказав, що в цьому випадку мав місце інформаційне вкидання. І видалив повідомлення. Так що насправді Царьов нікуди не подівся. Він живий і неушкоджений.

Щодо того, чому його вже більш, ніж десятий раз «ховають», Царьов каже, що «української владі просто потрібні перемоги». У російських ЗМІ роздмухують історію про те, що Україні вигідна його смерть. І сурмлять, що насправді людина, смерті якого бажають багато українців, розвіяв міфи про власну смерть.

Російські ЗМІ люблять також відзначати, що багато підписників Тараса Чорноівана, який називає екс-регіонала «зрадником» і «собакою», «до пари цього представнику« креативного класу ». У своїх коментарях щодо цієї ситуації люди висловлювали жаль з приводу того, що новина виявилася фейковою.

Судячи з його фото з радником президента Російської Федерації з економічних питань Сергієм Глазьєвим, користувачі мережі Інтернет також приписали йому серйозні проблеми з алкоголем.

Олег Царьов

Більш того, російські ЗМІ повідомляли свого часу, що Царьов отруївся. Причина - російський сурогатний алкоголь. Олег Анатолійович сам зміг собі викликати «швидку». Його доставили в лікарню у важкому стані.

Справжній клоун

У 2010-му році Царьов, який вже втратив майже всю владу і більшу частину бізнесу, вирішує стати публічним політиком. Адже так можна заробити голоси і популярність. Але ось він напевно не подумав, що для цього потрібно бути хоча б трохи грамотним і вміти розмовляти.

Майже всі його спроби зробити собі самостійно піар закінчилися повним провалом для Царьова, зате веселощами для всіх розсудливих людей. Чого тільки варте його "што". Та й крім цього, спроба пропіаритися в ресторані Криївка.

Тому його політична розкрутка з 2010-го по 13-й роки просто провалилася. Хоча чорний піар - теж піар.

"Новоросія"

Насправді досить складно зрозуміти навіщо Царьов вирішив піти в цей проект. Адже було одразу зрозуміло, що повноцінної підтримки від Кремля там не буде. Але Царьова це не зупинило і він вирішили, що стане "главою Новоросії" та в 2015-му році навіть намагався вітати жителів своєї "країни".

Олег Царьов

Варто відзначити, що він отримав за це якусь вигоду, адже його бізнес в Криму і зараз навіть приносить непоганий дохід.

А рік тому Царьов і зовсім заявив, що планує побудувати в Криму мережа птахофабрик. І це до речі після того, як на півострові рейдери захопили і "законсервували" підприємства «яєчного магната» Олега Бахматюка.

Сьогодні Олегом Царьовим розказано багато «казок». Про те, наприклад, що «Німеччина хотіла бачити Кличко новим Президентом України». А Порошенко вибрали замість Кличко, тому що останній не пройшов співбесіду у Байдена США. Він говорить також про те, що мета німецьких політиків - захоплення українських ресурсів.

За слова зрадника Батьківщини, українці «живуть ненавистю, насичені нею, живуть в очікуванні смерті. Для них це велика радість (мав на увазі свою «смерть»), тому ось такий підхід ».

Так, дійсно, багато українців ставляться до нього вкрай негативно. А як би він хотів, щоб Україна належала до нього після всього того, що він робив і говорив? Природно, ніхто не пробачить йому зради.

Він заявляє російським ЗМІ, що у нас в країні з кожним днем зарплати все менше. Цікаво, на яких підставах? Жодними фактами свою порожню балаканину не підтверджує.

Звичайно, всі українці хочуть жити краще. Багато хто виїжджає в пошуках кращого життя за кордон. Про це також свідчить сумна статистика емігрує населення. Але чи в усіх бідах варто звинувачувати чинну владу і «проклятих бандерівців»?

Схоже, утікач-сепаратист не відчуває за собою ніякої провини. Екс-депутат навіть збирається відкрити мережу птахофабрик на включеному півострові. Частина фінансових коштів, витрачених на її будівництво, покриє уряд РФ.

Фотографії

Олег Царьов

Олег Царьов

Олег Царьов

Відео

В мережі Інтернет багато компрометуючих відео, що стосуються особистості Царьова. Одне з них - його не відбувся візит в ресторан «Криївка» у Львові, стилізованого під притулок для партизан.

Щоб потрапити до закладу, потрібно сказати пароль: «Слава Україні!» У відповідь має прозвучати: «Героям Слава!» Однак народний депутат не захотів вимовляти пароль. І вирішив піти, перед цим сказавши, що він - російський.

Ще більший резонанс викликало його відео (можна скачати або подивитися на каналі ютуб), в якому він так і не зміг відповісти на питання громадського телебачення, коли ж почалася Друга світова війна. Тим більше, що відносно неї він досить часто любить висловлюватися в соцмережах. А ось дату початку війни бізнесмен, виявляється, не знає.

Олег Царьов вирішив відповісти по-своєму. Намагався розповісти ведучому, що Волинська різанина була влаштована «бандерівцями». Але коли Роман Скрипін сказав, що потрібно відповідати на поставлене запитання, екс-депутат з вищою освітою довго думав, а потім видав, що в 1941 р

Ще одне цікаве відео - факт побиття і закидання яйцями Царьова натовпом людей. Народ вимагав відмовитися від боротьби за пост Президента. Інцидент стався біля стін будівлі телеканалу "ICTV".

Від радикально налаштованих українців йому допоміг врятуватися «Правий сектор». Нардеп закликав людей до мирного діалогу. Однак реалії життя довели народ до крайнощів.

До речі, раніше в Миколаєві його вже закидали яйцями. Так що Царьову це не вперше. Тоді інцидент стався на території лікувального закладу під час його передвиборної поїздки. Крім яєць летіла в нього і картопля.

Посилання

Офіційний сайт.

Фейсбук.
Олег Царьов. Прес-центр. Фейсбук.
Твіттер.