Біографія

бунечко (рос.) Віталій народився в 1973 році та на момент призначення його головою Житомирської обласної державної адміністрації йому виповнилося 46 років. Після школи вступив у Волинський університет імені Лесі Українки, а після її закінчення продовжив навчання в Академії Служби безпеки України.

Сім'я

Даних про сім'ї Віталія не багато, більше тієї інформації, яку він несе самостійно. Наприклад, на виступі він сам розповідав, що народився в Житомирській області – це стало його певним терміном. Він сказав, що вважає себе етнічним поліщуком і завжди цим пишався.

 

Як стало відомо журналістам, бунечко (рос.) має старшого рідного брата, якого звуть В'ячеслав. В'ячеслав бунечко (рос.) також відомий своєю посадою, адже він займає посаду начальника одного з департаментів «Укрнафти».

Освіта

бунечко (рос.) Віталій Іванович народився 6 серпня 1973 року в місті Сарни Рівненської області. У 1995 році Віталій закінчив університет, куди надійшов відразу після школи. Університет був обраний їм Волинський імені Лесі Українки. По закінченню цього навчального закладу Віталій отримав диплом вчителя історії.

 

На цьому бунечко (рос.) не зупинився і продовжив своє навчання далі. На цей раз їм була обрана Академії Служби безпеки України. По закінченню отримав юридичну спеціальність. У навчанні був відзначений з позитивної сторони, що дозволило йому здобути звання кандидата юридичних наук.

 

Захищена дисертація Віталієм була в 2016 році, тема її була «Служба безпеки України як суб'єкт адміністративно-деліктного процесу». Закінчена Академія СБУ Віталієм була в 1997 році, після чого він отримав спеціальність правознавець і юрист.

Кар'єра і бізнес

Кар'єра Віталія бунечко (рос.) почалася з 2014 року, коли його призначили на посаду першого заступника начальника Головного управління. Посаду начальника Головного управління регіонального органу СБУ була у нього рік, при цьому йому була вказана дислокація в Маріуполі Донецької області.

 

Після виборів у Верховну Раду України і встановлення політики Слуги народу в країні, бунечко (рос.) був призначений головою Житомирської області державної адміністрації. Призначення його було проведено 8 серпня 2019 року Президентом України Володимиром Зеленським. Його попередниками на цій посаді були Ігор Гундіч і Ярослав Лагута. Досьє Віталія не дуже різноманітно, але є про що розповісти.

 

Про призначення бунечко (рос.) Віталія Івановича головою області державної адміністрації оголошував сам Президент під час його візиту в Житомирську область, а також є фото. При цьому була зібрана громадськість в особі влади та активом Житомирської області. Також призначення було підтверджено і указом Президента №587/2019, який відразу ж був розміщений на сайті Президента України і набув чинності.

 

При входження в посаду вручається посвідчення. Бунечко (рос.) Віталію вручив посвідчення сам Володимир Зеленський, за що Віталій подякував його і висловив думку, що готовий працювати на благо Батьківщини. Також він показав усім присутнім своє нове посвідчення і отримав масу оплесків.

 

Після призначення та вручення посвідчення бунечко (рос.) запевнив усіх гостей зібрання, що вся робота Житомирської обласної адміністрації буде побудована тільки на відкритих засадах. Саме таких принципів, до речі, дотримується і сам Президент Володимир Зеленський. Віталій сказав, що серед його принципів роботи також є і публічність. Він хоче піти від бюрократичних принципів на користь країни. Віталій вважає, що саме викорінивши бюрократію, він зможе побороти корупцію в області і не тільки.

 

Всі свої принципи і плани на майбутню роботу заявив Віталій після вручення йому посвідчення Володимиром Зеленським. Саме такі аспекти містила перша його мова  на посаді голови Житомирської області.

Компромат і чутки

Віталій Іванович бунечко (рос.) не приховує свої доходи, тому, як і багато політики,  заповнює декларацію і подає її до органів державного оподаткування. Остання декларація про доходи була заповнена та подана ним на посаду голови Житомирської ОДА. Зареєстрована декларація 19 червня 2019 року.

 

Згідно декларації бунечко (рос.) прописаний в місті Києві, при цьому проживає в Донецькій області недалеко від міста Маріуполь в селищі Приморське. У списку особистого майна Віталій був лаконічним і вказав лише двоє годин. Звичайно, годинник є виробництвом відомих торгових марок, а саме Frank і Zenit, тому вони вимагають до себе особливої уваги від журналістів і громадськості.

 

Крім свого особистого майна Віталієм був вказаний і дохід за попередній рік, який за даними за 2018 рік склав 365 тисяч 409 гривень. При цьому він вказав і кількість грошових заощаджень, які є у нього готівкою – це 39 тисяч доларів, а також 32 тисячі євро.

 

Рідний брат Віталія В'ячеслав представляв інтереси «Укрнафти» в той час, коли вона брала участь у судових спорах в НАБУ. Також джерело писав про те, що бунечко (рос.) був причетний до кількох скандальних розслідувань. Це доводить і те, що в 2015 році в СБУ було організовано проти нього повстання. Це було антикорупційне повстання чесних співробітником спецслужби.

 

Коли Віталій був начальником 2 управління ГУ КЗЭ, співробітники Головного управління Контррозвідувального захисту економіки організували звернення до Президента допомогою ЗМІ. Саме у своєму зверненні працівники розповідали історію, де Віталій фігурував у корупційних схемах.

 

Для призначення бунечко (рос.) Віталія Главою Житомирської Області Владимио Зеленський приїхав не в обласне місто, а відвідав відносно невелике місто Олевськ. Саме тут проходило призначення. За чутками це місто славиться своєю нелегальним видобутком бурштину. Олевськ розташований на північному заході Житомирської області і досить часто спливає у новинах, як центр нелегального видобутку бурштину. Місто розташоване поруч з Рівненською областю, яка у свою чергу відома, як «Бурштинова народна республіка».

 

Зеленський прибув в Олевськ саме з метою прийняття участі у нараді з приводу нелегального видобутку бурштину. Паралельно він вирішив провести призначення Віталія бунечко (рос.) на посаду голови Житомирської області.

 

Також ще в 2015 році Віталія кілька разів звинувачували в тому, що він не діє, а можливо і «кришує» деяких підприємців, які хочуть вирішити питання корупційним методом. Він намагався вплинути на тендери «Енергоатому» і яким чином сприяв російським спецслужбам. Під час проведення розвідувально-підривної діяльності російськими спецслужбами проти України були припущення, що бунечко (рос.) причетний до такої діяльності.

 

Після таких подій, які мали досить негативний відтінок, бунечко (рос.) більше не з'являвся на політичній арені. Далі він став фігурувати вже при призначенні на посаду голови Житомирської обласної державної адміністрації.

 

Як повідомляє джерело, є припущення, що бунечко (рос.) знайомий з представниками «95 кварталу». Є припущення, що саме Віталій є одним народного депутата Юрія Корявченкова, якого ще називають Юзик.

 

Як повідомляє джерело, новий глава Житомирської області є людиною Коломойського, також є велика ймовірність того, що він може бути російським шпигуном і свідком тортур проросійських сепаратистів.

 

Джерело має припущення, що свого часу саме бунечко (рос.) займався корпоративами в сбу і саме він зв'язувався і запрошував Квартал-95 в гості. Там і відбулося знайомство Віталія з Володимиром Зеленським. Є ймовірність, що Зеленський просто не знає нікого особисто з СБУ, тому й довірив йому такий високий пост.

 

Під час виборів у Верховну Раду України багато хто припускав, що Володимир Зеленський балотується на пост Президента саме з подачі Коломойського. До сьогоднішнього дня ще не розвіяні всі ці чутки. Є ймовірність, що Віталій пов'язаний з Ігорем Коломойським і таким призначенням Коломойський зможе вплинути на діяльність Зеленскогою

 

Своїм призначенням Зеленський показав, що він щиро бажає завершити процес незаконного збагачення бурштином на Житомирщіні. Свою ставку він зробив саме на бунечко (рос.) Віталія.

Фотографії

 

Відео

Посилання