Самовисуванець Олександр Данилюк заявив, що не має ілюзій щодо своєї участі в майбутніх президентських виборах. Більш того, лідер ГР «Спільна справа» не має наміру здобути в них перемогу. Своє самовисування кандидат коментував як реванш Росії, що має, за його словами, безліч інструментів втручання в українські вибори. Дізнайтеся, чому він кілька разів мав всі шанси потрапити за ґрати? І скільки мільйонів на його рахунках та дружини?

Біографія

Народився 26 вересня 1981 року.

Знак Зодіаку: Терези. За східним гороскопом: рік Металевого Півня.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Захоплення: поезія, література, є автором книги «Преторіанці: після й до Революції».

Вік кандидата: 37 років.

Олександр Данилюк

Ще зовсім недавно нинішній глава Центру оборонних реформ був фігурантом кримінальних проваджень. А вже сьогодні він - кандидат у президенти. І завляє про те, що його мета - «протидіяти спробам російського втручання у виборчий процес».

Члена ГР «Спільна справа» двічі оголошували в розшук. Крім цього, він нелегально перетинав український кордон. Згодом із нього були зняті підозри в організації масових заворушень.

За освітою та родом діяльності Олександр Володимирович - адвокат. Свого часу представляв інтереси кандидата в президенти Віктора Ющенка.

Давайте ближче познайомимося з кандидатом на пост президенти країни, що не має ілюзій. Дізнаємося хто він такий, подробиці його життя і що представляє собою організація, яку він очолює?

Сім'я

Дитинство та юність пройшли в Києві. Тут майбутній адвокат народився і виріс. Батьки: батько - учений, мати - лікар.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Світлана Володимирівна Суродіна. Діти: син Владар Данилюк-Суродін і дочка Олександра Суродіна-Данилюк. У дітей подвійне прізвище батька та матері.

Освіта

Після закінчення школи вирішив стати правознавцем. Із цією метою вступив до Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.

Олександр Данилюк

Ще будучи студентом, почав займатися правовим захистом. Очолив ВО «Правове суспільство». У 2006 році отримав сертифікат USAID фахівця із залучення прямих іноземних інвестицій.

Кар'єра і бізнес

У 23 роки став адвокатом Віктора Ющенка, який на той момент ще не був президентом, а кандидатом на пост головнокомандуючого. Після розгрому фірми ProstoPrint, яка належить Андрію Олійнику, захищав бізнесмена.

Супроводжував ряд загальнонаціональних кампаній, забезпечуючи правовий захист із протидії виборчим фальсифікаціям. З 2004 року керував «Всеукраїнським центром сприяння ПД, систематично займаються захистом індивідуально-колективних прав підприємців.

Через 4 роки поряд із іншими особами ініціював позов про зняття кандидатури чинного міського голови Леоніда Черновецького з виборів.

2.12. 2010 подав подання до Конституційного Суду України, що стосується відповідності Податкового кодексу КУ.

Олександр Данилюк

Кандидат на посаду президента України є автором ряду поправок до Податкового кодексу, розробником Національної антикризової програми, впровадженої попереднім урядом у багатьох аспектах.

14 травня 2011 організував акцію протесту «День гніву». До речі, велика частина мітингів під такою назвою проходить у Москві. У акціях приймають участь російські опозиційні партії та рухи, що виступають на захист людей від погіршення соціально-економічного становища.

В Україні протест був спрямований проти місцевої політики уряду. За даними ЗМІ, організатор хотів усім показати, що українці не будуть мовчати й можуть діяти. Але співробітники правоохоронних органів затримали тоді лідера громадського руху «Спільна справа». Щоправда, ненадовго - всього на 2 години.

За даними відкритих джерел, ініціатора та координатора акції Олександра Данилюка звинуватили тоді в порушенні правил проведення мирних зібрань. І постановили йому виплатити штраф у розмірі 340 грн.

3 березня 2014 року в зв'язку із загрозою введення російських військ на Україну, адвокат, очолюючи свій рух, займався організацією зборів військовозобов'язаних.

З 15 липня по 5 листопада 2014 року - радник міністра оборони України Валерія Гелетея. Поставлені перед ним завдання Міноборони - реформування армії та проведення АТО.

Під час Революції Гідності представник оборонної реформи виступав лідером подій на Євромайдані, був прихильником національної безпеки та оборони.

Дочитайте статтю до кінця та дізнайтеся, в яких вуличних акціях він брав участь, якими були його переслідування? Які обіцянки він дає українцям зараз та про що свідчить його декларація?

Компромат і чутки

Декларація кандидата в президенти свідчить про те, що вся нерухомість і земля знаходиться у власності його дружини. Світлана Володимирівна - власниця двох земельних ділянок в Гаспрі (Ялта, Автономна Республіка Крим). Один земельний наділ площею 1028 м², другий - 100 м². У цій же місцевості в її володінні - 90% гаража на 106,3 кв. м.

Олександр Данилюк

У Криму в неї дві невеличкі квартири: 21 і 28,1 кв. м. Там же у неї є житловий будинок площею 80,5 квадратів. В Україні, згідно з електронною декларацію, ніякої нерухомості, в тому числі орендованої, у сім'ї немає. При цьому зареєстроване місце декларанта - місто Київ.

Тут виникає питання: тож де мешкає його сім'я, якщо, крім невеличкої кримської нерухомості у них нібито більше нічого немає? Відповідь буде наступною: після подій 2014 року лідер Революції Гудності був оголошений у розшук та перебував у Англії.

Його сім'я таємно покинула межі країни й сховалася в столиці Сполученого Королівства Великобританії. Причина переховування – звинувачення в активній участі у масових заворушеннях.

Про його переслідування ми розкажемо більш детальніше далі. А поки що повернемося до його декларації. Корпоративні права декларанта: ТОВ «Всеукраїнський центр сприяння підприємницькій діяльності», ТОВ «Інформаційне агентство «Гілдхолл», ТОВ «Бленхейм технолоджіс ЛЛС». Олександр Володимирович є їхнім кінцевим бенефіціаром.

У власності дружини ТОВ «Скейн-Україна», ТОВ «ДА + ГРУП», ПП «Атлант, Скейн ЛТД», «Скейн ЛТД» та 50% власності ТОВ «Фірма Бекас ЛТД». Дружина кандидата є кінцевим бенефіціаром даних організацій.

Країна реєстрації головного офісу «Скейн ЛТД» - Великобританія, ТОВ «Бленхейм технолоджіс ЛЛС» - США. У всіх інших фірм та компаній - Україна.

Олександр Данилюк

Зарплата декларанта за 2017 рік за основним місцем роботи (ГО «Центр оборонних реформ») - 620 тис. 170 грн. Прибуток дружини від занять підприємницькою діяльністю - 1 млн. 730 тис. 24 грн.

Згідно з декларацією, дохід від підприємницької діяльності Олександр Володимирович не отримує. А дружина отримує прибуток тільки від «Скейн ЛТД».

Банкам подружжя не довіряє й зберігає усі заощадження готівкою в британських фунтах. У кандидата в президенти 170 тис. готівкою, у його дружини - 92 тис. У перерахунку на українську гривню ці суми еквівалентні 6 млн. 24 тис. 491 грн. та 3 млн. 260 тис. 312 грн.

А тепер більш докладно розкажемо про те, коли та чому кандидат у президенти міг потрапити до в'язниці? Лідера ГР «Спільна справа» оголосили в розшук 31 січня 2014 року. У розшук були оголошені тоді Сергій Коба, Дмитро Булатов, син Анатолія Гриценка Олексій та Євген Карась. Звинувачення їм усім висували аналогічні: масові заворушення.

Кандидата в президенти також оголошували в розшук за підозрою в скоєнні терористичного акту. Тут маються на увазі події, що розгорталися в 2014 році, коли відбулося захоплення міністерств.

Як повідомляють відкриті джерела, 25.01. 2014 р. активісти громадського руху, лідером якого є Олександр Володимирович, захопили будівлі міністерств агрополітики та енергетики/вугільної промисловості. А наступного дня - будівлю міністерства юстиції.

Як повідомляли ЗМІ, 3 лютого 2014 року громадянин України Олександр Данилюк пішки перетнув український державний кордон, після чого виїхав до Лондона, сховавшись таким чином від переслідування правоохоронних органів.

Не минуло й місяця, як із адвоката були зняті підозри в організації масових заворушень. Згодом в ЗМІ з'явилася інформація про те, що в зв'язку із вступом у силу закону про амністію МВС більше не розшукує Дмитра Булатова, Олександра Данилюка та ін. осіб. Їх виключили зі списку розшукуваних. Після зняття звинувачень адвокат повернувся на батьківщину.

Лідер Центру, що займається захистом індивідуальних та колективних прав підприємців, заявляє в своєму особистому блозі: «Чиновники в Україні причетні до корупції. Сенсація просто». І ділиться з читачами фактами: «Україна займає 130 місце з 168 за рівнем корупції. Кожна друга пляшка горілки - контрафакт. Кожен третій літр палива - контрабанда».

Пріоритетні напрямки виборчої програми Олександра Данилюка:

* Не допустити реванш Росії на Донбасі.

* Прискорити економічне зростання України за прикладом Японії, Тайваню, Південної Кореї.

* Відмовитися від мажоритарної складової виборів у ВР.

Як повідомляє Znaj.ua, Олександр Володимирович не розраховує виграти президентські перегони. Керівник «Спільна справа» уточнює, що тільки використовує можливості кандидата на пост глави держави, щоб «протверезити» виборців.

Фотографії

Олександр Данилюк

Олександр Данилюк

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед його передплатників було 615 осіб. Подобається сторінка 631 людині.

Персональний блог Олександра Данилюка