Біографія

Стариченко Микола Анатолійович - український діяч, голова Київської обласної ради, кандидат економічних наук.

Стариченко Микола народився 2 липня 1973 року в селі Саварка, Богуславському районі Київської області.

Сім'я

Микола Стариченко сімейна людина, його дружина Анна Василівна Стариченко, з нею у них спільні діти: син Назар і дочка Поліна.

Освіта

Микола Анатолійович надходить в Національний аграрний університет, і закінчує освіту в ньому отримавши диплом магістра державної служби. Після цього надходить в Білоцерківський національний аграрний університет, диплом якого отримує, відучившись за фахом менеджмент організацій і адміністрування.

Стариченко Микола отримав нагороду - "Заслужений будівельник України" і науковий ступінь кандидата економічних наук.

Кар'єра і бізнес

Кар'єра Миколи Анатолійовича почалася на посаді електромонтера 3 розряду, він займався питаннями ремонту і обслуговування устаткування ЦСП-1 Київського ордена Трудового Прапора заводу художнього скла, на протязі одного року з 1992 - 1993 год.

Далі його призначають на посаду майстра електроцеху Київського ордена Трудового Прапора заводу художнього скла, де він трудиться на протязі трьох років. Після цього стає слюсарем 3 розряду з ремонту електричних машин в ВАТ «Білоцерківської ТЕЦ», на цій посаді Микола Анатолійович працює протягом двох років.

Йде далі в кар'єрі і наступний рік працює на посаді директора АВПП «Меркурій».

Наступний рік своєї кар'єри Микола Анатолійович присвячує роботі на посаді директора ЖКВП «Фурсівської»;

Наступним професійним досвідом Стариченко Миколи стає робота на посаді керівника сектору з питань комунального господарства відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Білоцерківської райдержадміністрації Київської області, тут він працює на протязі наступного року. Покинувши посаду керівника займає нову для себе посаду начальник відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства Білоцерківської райдержадміністрації Київської області, тут працює до 2003 року. Після 2004 був призначений на посаду провідного інженера, заступника начальника відділу служби автомобільних доріг у Київській області, цій роботі віддає ще рік.

Стариченко Микола Анатолійович

Отримавши професійні навички йде далі і стає директором з капітального будівництва ТОВ «Епіцентр К» на цій посаді працює до 2005 року. Через рік Микола Анатолійович стає директором ТОВ «Енергобуд-М», на цій посаді працює протягом трьох років.

Далі його призначають на посаду першого заступника голови Таращанської районної державної адміністрації Київської області.

У період з 2008 - 2014 року працює директором Департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації. Наступний рік працює директором з капітального будівництва ТОВ Інститут «Білоцерківцівільпроект». Після цієї посади Стариченко Микола Анатолійович переходить на посаду асистента кафедри менеджменту Білоцерківського національного аграрного університету.

У травні 2019 Микола Анатолійович стає голова Київської обласної ради. В цьому ж році Микола Анатолійович вирішує присвятити себе політиці і висуває свою кандидатуру в кандидати народних депутатів

від «Радикальної партії Олега Ляшка» на позачергових парламентських виборах 2019, Стариченко Микола був No 36 в списку партії.

Компромат і чутки

До цього дня опоненти Миколи Анатолійовича Стариченко не можуть забути йому його "регіональне" минуле, адже в попередній, VI скликання КОС 2012 року, він був помічений під прапорами Партії регіонів, виступав від Таращанського округу. Після Революції Переваги Миколу Анатолійович працював в колегіальному органі в складі позафракційної депутатської групи "Київщина".

Протягом VI каденції Микола Анатолійович очолював Департамент будівництва і архітектури КОДА, саме тут він свого часу відзначився проведенням гучних і скандальних тендерів і пособнічествовал діловим партнерам своєї сім'ї. 

В період коли проводилися вибори в 2015 році, Миколі Анатолійовичу вдалося пройти в КОС вже під першим номером списку радикалів. Як стало відомо - він є хорошим другом ще одного екс- "регіонала" Віталія Гринчука, якого повторно обрали на цих виборах главою Білоцерківської райради, так само від Радикальної партії.

У травні 2016 року, після того як слідчі Генеральної прокуратури України змогли провести обшук в будинку Миколи Стариченко з метою з'ясування місцезнаходження розтрат бюджетних коштів посадовими особами якогось підприємства. У той час нинішній лідер радикалів Олег Ляшко і сам заступник глави Київоблради стверджували, що дані дії відбуваються за розпорядженням президента Петра Порошенка. 

У травні 2019 року Миколу Анатолійович Стариченко, будучи на посаді заступника глави КОС Старикової, підписав розпорядження, в якому йшлося про скликання позачергового засідання, порядком денним став пункт про її відставку.

Уже в кінці травня цього ж року депутати КОС під керівництвом Стариченко Миколи змогли змінити представників  "Свободи" і "Самопомочі" на чолі яких було п'ять постійних комісій КОС, а саме: бюджетно-фінансової, АПК, молодіжної, екологічної та питань свободи слова - на креатуру БПП і "Оппоблока". 

З 2015 року Микола Анатолійович Стариченко систематично веде звіт доходів в декларації про особисте майновий та фінансовий стан, там же вказує фінансовий стан своєї родини. Так, в декларації за 2018 рік він вказав таке нерухоме майно: земельні ділянки в кількості семи штук їх загальна площа 8 908 квадратних метрів, ще володіє двома квартирами, загальною площею які 164,8 квадратних метра, житловий будинок в Крюковщине Києво-Святошинського району Київської області, його площа становить 273,9 квадратних метра. 

Стариченко Микола Анатолійович

У декларацію за 2017 рік Стариченко Микола Анатолійович вніс таке майно: Квартиру в Києві площа якої становить 89,3 квадратних метра, земельну ділянку в Святошинському районі в Київській області, його площа складає 1200 квадратних метрів, ще одну земельну ділянку загальною площею 2400 квадратних метра в Вишгородському районі Київської області, і три земельних ділянки по 1000 метрів квадратних. 

У декларації за 2018 рік Микола Стариченко зазначив що за цей рік його дохід склав п'ятсот сорок дві тисячі сімсот сімдесят три гривні. В цей же період часу дохід його сім'ї склав: вісімсот десять тисяч чотири сотні п'ять гривень.

У мережі з'явилася інформація, що Стариченко Микола привітав з новим навчальним роком студентів і викладачів комунальних критий вищої освіти Київської обласної ради "Академія мистецтв".

Історія цієї комісії багата на яскраві сторінки. А серед його випускників - народні і заробив артисти України, видатні гравці культури і мистецтва. Академія, без перебільшення, є кузнею кадрів для установ культури і мистецтв Києва. Завдяки ректору середньої школи, Василю Романчишин, академія отримала нові можливості для того, щоб так з радістю вручили лекторів честі Київської обласної ради.

Фотографії

Стариченко Микола Анатолійович

Стариченко Микола

Відео

Посилання

Фейсбук