Біографія

Артем Валерійович народився 8 січня 1984 року в місті Черкаси. Є громадянином України, і протягом останніх п'яти років так само проживав на території України, а саме в Києві.

Сім'я

Артем Валерійович сімейна людина, одружений.

Освіта

Середню освіту Артем Валерійович отримував до Києва в 323, куди він переїхав разом з батьками. Після школи вступає до Київського університету технологій і дизайну, і вчиться в ньому протягом трьох років, після перекладається в Полтавський університет споживчої кооперації, освоївши там спеціальність "Маркетинг", отримав відповідний диплом, і в 2016 році Артем Валерійович вирішує вступити до Київської духовної семінарії .

Кар'єра і бізнес

Культенко Артем починає свою трудову діяльність у 2000 році в сфері мобільного зв'язку, де займається продажею сім-карт і мобільних телефонів, після обіймає посаду генерального директора фірми "Кертіс груп".

Після Артем Культенко стає співзасновником і керівником ГО "Союз інвесторів транспортної інфраструктури Києва", так само є співзасновником ТОВ "Будмашсервіс". Ще Артем Валерійович володіє кондитерським бізнесом вже на протязі довгих років, а саме яке - той час був власником мереж "Львівські пироги" і "Ваша львівська кав'ярня" в Дарницькому районі Києва, де запускав різні кондитерські стартапи.

Після такого досвіду в різних сферах, Артем Культенко в 2014 році приймає рішення балотуватися до Київради від "Партії ветеранів Афганістану" як безпартійний за 8 округом (Дарницький район). В цей же час він є членом ГО "Громадянський корпус".

Після цього політичного досвіду Артем Валерійович балотується до Верховної Ради 9 скликання від партії "Слуга народу", де проходить за списками, перебуваючи під No51.

Компромат і чутки

Після парламентських виборів журналістами і різними активістами були викриті деякі недобросовісні персонажі. Але варто зауважити, що серед представників партії "Слуга народу" так само знайшлося чимало тих, хто приємно здивував послідовністю своїх дій.

Артем Валерійович довго терпів беззаконня під час того, як на посаді президента України був Петро Порошенко, і не маючи бажання - це терпіти, приймає рішення, відправиться в київський виборчий штаб Володимира Зеленського.

Артем Культенко разом з командою людей, що входять в партію по максимуму, виклалися під час президентських виборів 2019 і всіма силами допомагали Україні знайти нового гідного президента. Ось і на сьогоднішній день все команда готова взятися за питання боротьби з корупцією, за відновлення територіальної цілісності і соціальної справедливості в Україні.

Артем Валерійович Культенко

Як відомо депутатом від партії "Слуга народу" міг стати кожен, для цього було необхідно: пройти співбесіду і продемонструвати політичні напрацювання.

У березні 2018 громадська організація Артема Культенко організувала брифінг проти демонтажу 872 зупиночних комплексів в Києві.

Були в списках кандидатів в народні депутати і ті які не пройшли перевірку і були виключені, їх стало сім осіб. Першим був виключений колишній депутат Одеської міськради і ведучий "Суб'єктивних підсумків" на телеканалі NEWSONE Дмитро Співак, який займає 33 позицію в списку. Проти цієї людини була розгорнута масштабну цькування через його приєднання до партії "Слуга народу", так що Співак змушений був відмовитися від крісла народного депутата. Наступним кандидатом на виключення став Юрій Гусєв він займав 41 позицію в списку. Його ім'я було згадано в справах що стосуються завищення цін при закупівлі палива для армії, а також у справі про зникнення мільярда гривень на квартири для військовослужбовців.

Третьою на виключення зі списку стала Ірина Панченко, ця кандидатура здобула шквал критики. Як стверджували журналісти, своє місце Ірина змогла отримати завдяки грошам свого батька, який нібито витратив близько двох мільйонів доларів. А за словами самої Ірини, то вона працювала в штабі партії "Слуга народу" і складалася в партії з моменту створення, і зовсім незгодна з усіма нападками подібного плану в її адресу.

Ще був виключений один кандидат їм став Вадим Гутцайт, що займає 81 позицію в списку. З мережі стало відомо, що ого вирішили виключити з причини плагіату в роботі спортсмена на пост в Департамент спорту. Але на своїй сторінці в соцмережі Вадим спростував це, і написав, що виключення зі списку - його власна ініціатива. Він каже, що "звик працювати на результат", а це на його думку навряд чи станеться в парламенті.

Наступним на виключення став No83 - Роман Карбаджак, його знають як 23-річного сина голови Арцизького райради Юрія Карбаджака і депутата Виноградівської сільради Лариси Карабаджак. Скоріш за все він не проживав на території України протягом останніх 5 років і з цього не зможе претендувати на депутатське крісло.

Так само зі списку виключили начальницю відділу гендерної політики в Мінсоцполітики Наталю Богданову і Ігоря Чернюх, директора ПП "плеймейт Україна". Причини виключення на сьогоднішній день невідомі.

Звичайно ж на склад списку партії дійсно впливає критика українців, але представники "Слуги народу" не пояснюють, з якої причини спочатку в списки потрапили сумнівні люди.

Зміни торкнулися і списку мажоритарки, так ведучий каналу "1 + 1" Сергій Іванов опублікував інформацію в своїй соцмережі, що від пропозиції відмовляється, у зв'язку з тим, що не може собі фінансово дозволити депутатство, і хоче розвиватися в напрямку журналістики. 

Артем Культенко

Є інформація, що тривалий час Артема Валерійовича активно підтримує громадська організація "Громадянський корпус", керівником якої є Роман Солодкий, його знають, як "короля незаконних МАФів".

Кульченко і Солодкий, а також Сергій Корнієвський - є засновниками ще однієї громадської організації під назвою "Союз інвесторів транспортної інфраструктури міста Києва". Дана організація висловлювала свою активну позицію щодо МАФів і парковок.

Варто нагадати, що Роман Солодкий свого часу був дуже активним членом "Партії регіонів" про це свідчить величезна кількість фотографій з проросійською символікою, а саме георгіївською стрічкою. 

Після того як були виключені вище названі люди, в першу сотню потрапили ще кілька людей. Так 40 рядок списку займав Вадим Струневич, він є засновником і власником ряду компаній. Можливо, "Київводоканал" безпідставного перерахував понад 30 мільйонів гривень його фірмі ТОВ "М.Д. Груп".

Далі на 78 місце потрапила Ольга Кавун, її сім'ю називають "прокурорським кланом", так як чоловік Ольги, Дмитро - заступник прокурора Одеської та Харківської областей за часів Віктора Януковича. У той час ходили чутки про тісні взаємини Дмитра з генпрокурором Віктором Пшонкою. Ольга є власницею меблевою фабрикою і салоном краси. 

Фотографії

Артем Валерійович Культенко

Команда Слуга народу

Відео

Посилання

Особистої сторінки Артема Культенко в соціальніх мережах не знайдено.