Біографія

Соломчук Дмитро Вікторович український підприємець, директор ТОВ "ФІРМА« АГРО-ЦЕНТР », кандидат в народні депутати.

Дмитро Соломчук був народжений 1 жовтня 1980 року в місті Рівне.

Національність: українець.

Сім'я

Батьки Соломчука Дмитра - Віктор Васильович і Валентина Іллівна Соломчук. Підприємницькою діяльністю не займаються.

Сестра - Соломчук Тетяна, - бухгалтер.

Дмитро Вікторович одружений, дружина Соломчук (Степанюк) Олена Степанівна. Спільно виховують сина Даміана Дмитровича, 2016 року народження.

Освіта

Дмитро Вікторович навчався в загальноосвітній школі No11 в місті Рівне в період з 1987 по 1994 роках.

Після цього його приймає загальноосвітня школа No 4 так само в місті Рівне, тут він закінчує середню освіту в 1997 році.

Після школи протягом шести років вчиться в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі, де опановує фах «Товарознавство та комерційна діяльність» і отримує кваліфікацію товарознавця-комерсанта (диплом РВ No21526161 від 26.05.2003).

Протягом п'яти років з 2013 по 2018 року Соломчук Дмитро отримує заочну освіту за напрямом підготовки «Правознавство» в Рівненській філії Національної академії внутрішніх справ (диплом В18 No188595 від 21.06.2018).

Кар'єра і бізнес

Кар'єра Соломчук Дмитра Вікторовича починається в 2005 році, коли він стає фізичною особою-підприємцем, працює з роздрібною торгівлею невикористовуваних товарів в спеціалізованих магазинах.

Через два роки Дмитру Вікторовичу вдається заснувати своє підприємство ТОВ «Фірма« Агроцентр »і стати його директором. Дане підприємство спеціалізувалося на виробництві та продажу запчастин до сільськогосподарської техніки. Ця фірма розмістила свої філії в Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Львівській, Київській, Житомирській областях.

Соломчук Дмитро Вікторович

Далі з 2014 року Соломчук Дмитро стає співзасновником і головою громадської організації «Час-дій», якою управляє спільно з Ігорем Бялик. Через два роки разом з партнерами засновує компанію ТОВ «Могул Лубрикантс», яка займається роздрібною торгівлею паливом.

Щодо цієї діяльності в місті Дмитро Вікторович висловлюється - «Наша місія - спільними зусиллями зробити Рівне комфортним для життя. Ми усвідомлюємо відповідальність, яку беремо на себе і переконані, що вона є тим об'єднанням, яке творить майбутнє міста »- певна місія ГО« Час дій ».

Через два роки обіймає посаду співвласника компанії ТОВ «Могул Лубрикантс». Основним видом діяльності фірми є роздрібна торгівля пальним.

Дружина Дмитра Вікторовича Олена Соломчук з 2009 року зареєстрована як фізична особа-підприємець. Займається таким видом діяльності, як роздрібна торгівля деталями для автотранспортних засобів.

В цей же час подружжя веде спільний бізнес - ПП «Фірма« Агроцентр », але він є не єдиним, чим займаються Соломчуки. Ще на території підприємства розташований магазин дитячих іграшок agrobaby.com.ua і арт-кафе «Елеонора».

Отримавши такий досвід в сфері бізнесу Дмитро Соломчук вирішує взяти участь у виборах, так в 2019 році на президентських виборах їм був очолений штаб команди Володимира Зеленського на Рівненщині. Під час парламентських виборів виставляє свою кандидатуру від партії «Слуга народу», де проходить за списками під No 33.

Компромат і чутки

Володимир Зеленський, за попередніми результатами, переміг на Рівненщині у виборах Президента. По області він набрав 60% голосів. Найбільшою була підтримка Зеленського в окрузі з центром в Сарнах, де він набрав 64%, найменшою в окрузі з центром в Дубні - майже 58%.

Дмитро Соломчук став одним з 15-ти заступників голови фракції партії «Слуга народу» в новообраній Верховній Раді. До того ж крім нього заступниками керівника президентської фракції, яку має очолити підприємець Давид Арахамія, також стануть Галина Янченко, Юрій Місягін, Павло Халімон, Євгенія Кравчук, Павло Сушко, Юрій Корявченков (Юзик), Юрій Кисіль, Микола Тищенко, Вадим Струневич, Ольга Савченко, Максим Ткаченко, Артем Культенко, Роман Мулик та Олена Гуляк.

Соломчук Дмитро

Будучи вже на посаді народного депутата Соломчук Дмитро Вікторович обіцяв провести аудит кожного міста, селища і села на Рівненщині в за період 3 - 4 місяців. Але на цей рахунок на нього обрушився величезний потік критики від користувачів соціальних мереж. Хоч і офіційний представник в Рівненській команди кандидата в президенти України Володимира Зеленського Дмитро Соломчук сам прекрасно розуміє, що дану обіцянку виконати просто неможливо. Користувачі Фейсбук відверто обурювалися щодо непрофесіоналізму Соломчук Дмитра Вікторовича.

Щодо свого рішення вступити саме в команду "Слуга народу" Дмитро Вікторович висловлюється так - "Час" політичних пенсіонерів "давно минуло. Люди, які десятки років кочують з посади до посади, від партії до партії, виснажили нашу країну. Хоча, вони до сих пір сподіваються підкупами людей і іншими нечесними методами залишитися на своїх корупційних схемах. Нам потрібно допустити до влади молодих і творчих, які готові брати на себе відповідальність за зміни і створювати їх. "

Саме з цього Дмитро Вікторович прийняв рішення працювати в цій команді, щодо роботи команди. Має бути об'єднати всіх однодумців. Всі ті, хто хоче змінити систему і вірить, що це безсумнівно вийде, може приєднатися до команди яку в області координуватиме Соломчук Дмитро. Якщо є шанс, що можливо змінити систему, то чому б ним не скористатися.

Резонансні справи пов'язані з Дмитром Соломчук - це його штрафи. Тричі суд карав Дмитра Вікторовича штрафами і попередженням і один раз (в 2015-му) відхилив претензії податківців.

Перший штраф був виписаний 15 серпня 2016 року в сумі 85 гривень за те, що «працюючи директором НПФ« Агро-Центр »Дмитро Соломчук допустив порушення ведення податкового обліку і в результаті цього був занижений податок на прибуток за 1 квартал 2016, загальна сума склала 138 000 564 гривень.

Наступний штраф був виписаний 9 вересня 2016 року в цей день Дмитро Вікторович отримав попередження за те, що «вчинив адміністративне правопорушення у вигляді не зміст і не перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб в сумі 7000 94 гривні.

І третім штрафом 28 вересня 2018 року - була сума 85 гривень за те, що «не включив до доходів прострочену кредиторську заборгованість, в результаті чого занижено податок на прибуток на суму 150 000 584 гривні.

Ще один штраф був виписаний 2 листопада 2018 року - в сумі 50 гривень штрафу за те, що "не втримав і не перерахував до бюджету податок на доходи фізичних осіб за 2016 сумі 11 000 687 гривень 40 копійок.

Ще Дмитро Соломчук судився з житомирським депутатом і підприємцем Топольницький Дмитром Владиславовичем щодо стягнення боргу за договором позики. З судової справи стало відомо, що Соломчук Дмитро ще в 2011 році зайняв Топольницький Дмитру 148000 гривень (в то протягом 18 500 тисяч доларів). Цей борг не був виплачений навіть після програшу Топольницького Дмитра в суді.

Дмитро Соломчук подавав у 2009 році до суду на Фермерське господарство «Власюк Валерія Івановича». Хотів стягнути заборгованість у фермера в розмірі майже 51 000 гривен.

У 2013 році Дмитром Соломчук був виграний суд в Агропромислового підприємства «Світ». Дане підприємство спеціалізувалося на виконанні робіт зі збору врожаю для Соломчук. Урожай зібрали, але терміни все таки були прострочені. Господарський суд Рівненської області зобов'язав підприємство виплатити Дмитру Соломчук 37000 гривень.

Фотографії

Соломчук Дмитро Вікторович

Народний депутат Соломчук Дмитро

Відео

Посилання

Фейсбук