Біографія

Михайло Альбертович Федоров

Михайло Альбертович Федоров народився 21 січня 1991 року у місті Василівка, що знаходиться в Запорізькій області.

Знак Зодіаку: Водолій

Народився в рік Білій Вівці

Розмовляє російською, українською та англійською

Віросповідання: православний

Чим прославився нинішній віце-прем'єр України? Чим саме він займається в новому уряді? Які скандали він вже має в своєму досьє? - Ці та багато інших фактів лише в цьому матеріалі.

Сім'я

Михайло Альбертович Федоров

Один з наймолодших чиновників українського уряду за короткий час зумів побудувати не тільки професійне, а й особисте життя.

Про батьків і сім'ї одного з найбільш впливових людей в сучасній Україні майже нічого не відомо. Повідомляється, що Михайло Федоров родом з хорошої сім'ї, яка надавала йому велику підтримку.

У 2014 році Михайло Федоров одружився. Дружиною нинішнього віце-прем'єра є Анастасія Федорова. Про жінку мало, що відомо, однак джерела зуміли з'ясувати, що свого часу вона була студенткою Запорізького національного університету. Має диплом в області іноземної філології. Подружжя має доньку Марію, але не поширяться про обставини особистого життя.

Крім сім'ї Михайло Альбертович захоплюється шахами і навіть придбав кваліфікацію першого розряду по даній грі.

Освіта

Михайло Альбертович Федоров

Нинішній головний спеціаліст в сфері Діджитал має гарну академічну і практичну освіту. Майбутній творець діджитал-агентства Smmstudio є випускником Запорізького національного університету. Має диплом факультету Соціології та Управління

Після отримання базової вищої освіти Михайло закінчує Вищу політичну школу, а також освітню школу представників НАТО в Україні. Свого часу нинішній чиновник був одержувачем стипендії ОБСЄ в рамках процесу моніторингу за екологією Запоріжжя та області.

Кар'єра і бізнес

Михайло Альбертович Федоров

Максим Альбертович Федоров починає свою справу в рідному Запоріжжі лише в 2015 році. Датою народження його першої справи називають травень місяць. Саме тоді він засновує свію першу компанію SMMSTUDIO.

Нинішній український чиновник одним з перших почав пропонувати послуги просування в соціальних мережах. Молодий бізнесмен нібито збільшував продажі своїх клієнтів через їх просування в таких соціальних мережах як Фейсбук і Інстаграм.

Крім діяльності СММ-піонера України, нинішній чиновник встигав будувати кар'єру в громадському секторі. Михайло Альбертович був спікером IT-Forum 2016, iForum 2019 і LVIV SMM FORUM. Також він проводив курс DIGITAL & SMM на платформі Вільна освітня ПЛАТФОРМА.

Відзначимо, що в роки підприємництва Михайло Федоров, досьє якого поки що мало кого цікавить, познайомився з представниками імперії Кварталу. Нинішній віце-прем'єр довгі роки працював на фірму Квартал-Концерт, яка організовувала концерти артистів колективу майбутнього ппезидента Зеленського і приватних артистів.

Уже в 2018 році Михайло Федоров отримав місце операційного директора проекту Суперлюди. На даному етапі він займався організацією консалтингової діяльності компанії.

Дивно, проте один з наймолодших представників української влади в історії встигав займатися громадською діяльністю. Зокрема, Федоров був організатором найбільшого в Запоріжжі молодіжного громадського руху "Актив-Z". Біографія топ-чиновника стверджує, що в період 2012 - 2013 років він був студентським мером Запоріжжя і реалізував ряд різних проектів для розвитку молоді рідного міста.

У числі одного з останніх проектів Федорова значиться реалізація проекту Посилення інформаційного потенціалу Запоріжжя. Дана робота проходить за активної підтримки фонду USAID.

Digital-представник президента Зеленського також називався співорганізатором соціально-благодійної акції під назвою Я для тебе, а також нібито активно займався проблемами екології в рідній області.

Політичну кар'єру Михайло Федоров починає в 2014 році. Відразу ж після Революції Гідності, він стає кандидатом в народні депутати від партії 05.10. У передвиборчому списку політичної сили, він займає 166 місце.

Однак, справжній прорив в кар'єрі Федорова відбувся лише в 2019 році. Він стає членом виборчого штабу тодішнього кандидата в президенти Володимира Зеленського. Саме майбутній віце-прем'єр очолив digital-напрям виборчої кампанії Володимира Зеленського.

Після того, як Михайло Альбертович привів свого шефа до вершин влади, відбувся і його особистий прорив. Підприємець отримав шостий номер у передвиборчому списку партії Слуга народу.

Уже з кінця травня Федоров почав офіційно взаємодіяти з президентом Зеленським, отримавши місце радника в його адмністраціі.

Вся Україна дізналася ім'я Федорова лише 29 серпня 2019 року. Тоді стало відомо, що молодий підприємець із Запоріжжя отримав посаду в новому уряді України під головуванням Олексія Гончарука.

Федоров отримав портфель віце-прем'єр-міністра, а також міністра цифровий трансформації.

Відзначимо, що успіхи Михайла Альбертовича в проведенні компанії Володимира Зеленського були відзначені колегами з Європи. Так, нинішній представник уряду отримав перемогу в 7 номінаціях щорічної премії Європейської асоціації політичних консультантів (EAPC) Polaris Awards. Роботу Михайла Альбертовича оцінили фахівці в просуванні в соціальних мережах.

Діяльність у міністерстві 

Маса критики обрушилася на Михайла Федорова після його призначення в уряд. Не всі зрозуміли його завдання.

Однак згідно з рейтингом аналітичного порталу "Слово і діло", Михайло Федоров став найефективнішим міністром Уряду в 2020 році.

За рік роботи Міністерству цифрової трансформації вдалося реалізувати багато ініціатив і закласти міцний фундамент для побудови цифрової держави. Це дозволить Україні в 2021 році увійти в режим "без паперів".  Ідею про створення цифрової держави Михайло Федоров і його команда розподілили на 4 конкретні стратегічні цілі, за кожною з яких закріплений окремий заступник:

  • 100% послуг переведені в онлайн.  Якщо послуги немає в онлайні, її немає офлайн.

  • 95% транспортної інфраструктури і населених пунктів покриті швидкісним інтернетом.

  • 6 млн українців залучені до програми розвитку цифрових навичок. 

  • 10% - частка IT в ВВП країни.

Серед головних досягнень року Мінцифри Михайло Федоров назвав запуск застосунку та онлайн-порталу Дія. Україна стала першою державою в світі, де можна скористатися електронним паспортом, не показуючи паперовий або пластиковий оригінал, а також четвертою країною в Європі, яка ввела цифрові документи для водіїв. 

Компромат і чутки

Img desc = ""]604683[/ img]

Михайло Федоров і його колеги по партії Слуга народу позиціонують в себе в якості молодих і прогресивних політиків. За їхніми словами, їм чужі практики колишніх чиновників: корупція, чорна бухгалтерія, авторитаризм і брехня.

Однак, позиціонування членів Слуги народу було взято під сумнів ще навесні 2019 року. У розпал передвиборної компанії майбутнього президента Зеленського з'ясувалося, що його сммщік бере чорні гроші за свої послуги.

Зокрема, нинішній віце-прем'єр став фігурантом розслідування програми Наші гроші. Журналісти проекту дізналися, що Федоров отримував кошти на підтримку каналів інтернет-просування Зеленського від представників Сергія Шефіра в чорну. Один із соратників президента платитив не через офіційні рахунки виборчої компанії, а готівкою, які видавали в офісі ЗеКоманди.

Відзначимо, що згідно з оцінкою експертів, через руки Шефіа і Федорова пройшли мільйони доларів лівих грошей, податки з яких так і не дісталися на рахунки податкової служби України.

Маса критики обрушилася на Михайла Федорова після його призначення в уряд.

Безліч суперечливої ​​інформації про Федорова повідомляють користувачі соціальних мереж. Зокрема, користувачі Фейсбуку не соромляться в коментарях і задають безліч провокативних питань.

Зокрема, українці не можуть зрозуміти, за які заслуги Федоров отримав свою посаду в Кабміні. Також відвідувачі офіційної сторінки зазначають, що не розуміють, чим буде займатися підприємець в уряді і навіщо їм витрачати на нього свої гроші.

Є категорія відвідувачів сторінки Михайла Альбертовича, які ставлять його навички в сфері просування під сумнів. Його називають не талановитим і не ефективним фахівцем, успіх якого стоїть на зв'язках і талановитіших і на більш поступливих підлеглих.

Фотографії

Михаил Федоров

Михаил Федоров

Михаил Федоров

Відео

Посилання

https://www.facebook.com/fedorov1991