Чернів Єгор Володимирович відрізняється від минулих депутатів прогресивним освітою і сучасними інтересами, які охоплюють ІТ-технології та комунікації з громадськістю. Чернів не тільки підприємець, але і ветеран-учасник російсько-української війни. У 2019 на з'їзді партії Слуга народу Зеленський оголосив про першій сотні депутатів, які увійшли до списку кандидатів. Єгор Володимирович отримав 26 місце в цьому списку і пройшов до Парламенту. На своїй Facebook сторінці активно повідомляє про свою позицію, щодо роботи у Верховній Раді і про негативне ставлення до минулої влади. Вважає, що депутати старої формації вже не переживають про потреби народу, а хочуть отримати чергові 5 років недоторканності для захисту свого бізнесу.
Біографія
Єгор Чернєв народився 5 лютого 1985 року в Києві. Паралельно навчався в двох ВНЗ і отримав два дипломи магістра. Випустившись з університетів, відразу отримав найвищу посаду в компанії, яка займається інформаційними технологіями і телекомунікаціями. Працював на телекомпаніях і в фірмах, які входять в холдинги Віктора Пінчука. З 2014 року служив добровольців в українській армії. Знову почав свій бізнес після повернення з фронту. Влітку 2019 року стало представником партії Президента Зеленського і увійшов в Парламент.
Чернів є ініціатором багатьох стартапів і засновником громадської організації.
Сім'я
Неодружений.
Освіта
У 2002 році вступив до Київського національного університету культури і мистецтв, який закінчив з дипломом магістра за спеціальністю менеджер зі зв'язків з громадськістю (PR).
У 2006 році паралельно з першою освітою навчався в магістратурі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
У 2014 році отримав додаткові знання на курсах в Українській школі політичних студій та на курсі "Фінансовий менеджмент".
У 2015 році вступив до аспірантури Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана на кафедру економіки і національного господарства.
У 2017 році вступив в King`s Business School, King`s College London (Великобританія, Лондон).
Кар'єра і бізнес
У 2007 році відразу після отримання освіти став генеральним директором "New Media Projects".
У 2012 році череву стає генеральним директором "Starlight Digital Sales".
У 2013 році Єгор Володимирович заснував і став генеральним директором Wanna - стартап зі збору та аналізу даних з соцмереж.
У 2014 році пішов на фронт, став добровольцем в російсько-українській війні, брав участь в бойових діях.
У 2015 році повернувся з війни і заснував компанію, яка займається розробкою ІТ-рішень, аутсорсингом IT-проектів, управляє командою програмістів.
У 2016 році Єгор став начальником управління продуктового маркетингу ВАТ "Укрпошта".
З 2016 по 2017 рік - експерт державного стимулювання інновацій в "High-Tech Office of Ukraine".
У 2018 році започаткував громадську організацію "ІННОВАЦІЙНА НАЦІЯ".
Компромат і чутки
Невипадкове отримання місця Єгора Володимировича у списоку партії Слуга народу, сам майбутній депутат називає приємною несподіванкою і до сих пір не знає, хто його порекомендував. У команді Зеленського він - експерт з цифрових технологій та інновацій. Підозрює, що його запросили в команду, тому що Чернєв пропонував свої ініціативи, щодо державних стратегій розвитку ІТ-технологій в Україні.
У Чернева є вже план дій і чітка позиція, яка буде стосуватися розвитку в економічній і технологічній сферах.
Майбутній депутат є автором статей для інтернет-видань та ділитися з читачами своїми напрацюваннями в сфері інформаційних технологій, які зможуть спростити ведення бізнесу. Він уже має готові шляхи вирішення питань електронної комерції, здачі документів і роботи з прогресивними програмами для ведення бізнесу. Чернів вважає, що Україна готова до цифрової трансформації і може в майбутньому стати лідером по розробці програм.
Єгор Чернєв був учасником проекту "Нові лідери" і навіть увійшов до 100 кращих. Хоча, сам входив до групи компаній, яка і заснувала проект.
На відміну від свого лідера Зеленського, Чернів відкрито заявляє про те, що основне завдання України найближчим часом - це боротьба з російською агресією.
Також відомо, що під час Революції, Чернів був активним учасником євромайдан. 3 з 4 кандидатів від цієї організації увійшли в Парламент.
У соціальних мережах Єгор Володимирович пояснює позицію Слуги народу і активно пояснює крок, які будуть робити депутати. Його агітаційна програма була спрямована на соціальні мережі, так як він є авторитетом для багатьох українців, які підтримували його в бізнесі і в громадських ініціативах.
Як ветеран, Чернів підтримує військових в спірних питаннях, які стосуються нечесних звинувачень. Один з важливих показників роботи депутата з громадськістю - підтримка таких точкових акцій, які дають бій системі, спрямованої на дискредитацію українських військових. Депутат вважає, що країна повинна захищати своїх солдатів, тоді і солдати будуть хотіти захистити свою Україну.
Як представник активних українців в питанні збереження цілісності України, Єгор висловив свою думку, щодо телемосту з Москвою. Він був категорично проти таких дискусій і повідомив своїм читачам, що телемосту або здачі українських кордонів ні в якому разі не відбудеться. Також депутат вважає важливим нагадати українцям про те, що нова влада не збирається здавати Україну Росії і не піде на компроміс, який буде вигідний країні-агресору.
Ще один меседж, який несе Чернєв - це категорична відмова від представників Партії регіонів і дочірніх організацій до управління країною. У соціальних мережах депутат агітує не голосувати за одіозних політиків, які розвалили Україну і створили сотні схем, за допомогою яких розкуркулювали бюджетні кошти.
У своєму інтерв'ю, Чернів говорить про те, що досвід в роботі депутата не так важливий, як особисті якості. І освіту депутата йде на другий план - в Парламенті можуть засідати і юристи, і економісти, і медики. Вузькі спеціальності дають більше можливостей для конкретних рішень. Фахівці в різних областях відкривають більше можливостей, ніж виключно політикани в професії і життя.
Єгор Володимирович залишається представником і керівником TechUkraine і створює нові ініціативи, спрямовані на популяризацію України за кордоном і активированию технологій для створення позитивного іміджу країни.
Інформація про черневой опублікована на сайтах РФ, які займаються пошуками і покаранням воїнів АТО. На сайті опубліковані його особисті дані і він входить в список українців, яких розшукує російськими військовими.
Прихід в Раду ІТ-фахівців - не новина для нового уряду. Багато партій в цей раз привернули до роботи працівників сфери технологій. Лідерами такого експерименту стали партії Голос і Слуга народу. В тому числі, Єгор Чернєв став одним з представників цифрової індустрії.
Декларація
У декларації, яку подав Єгор Чернєв в 2016 році для отримання можливості роботи в Укрпошті поки числиться дуже скромний дохід: близько 150 тис грн за рік.
Крім того, депутат володів автомобілем Тойота Корола і двома земельними ділянками.
Фотографії