Біографія

Владлен Михайлович Неклюдов уродженець м. Кривий Ріг. Народився 13 жовтня 1973 року. Судимість відсутня. Безпартійний. На парламентських виборах в Верховну Раду в 2019 році балотувався від партії «Слуга народу» під номером 36. Партія і обранці прийняли Неклюдова, і він став Депутатом Верховної Ради 9 скликання. Тривалий період проживав в Дніпрі.

Сім'я

Владлен Неклюдов одружений на Вікторії Неклюдовій, з якою вони виховують двох дітей: Тихона і Єлизавету. Мати Неклюдова: Катерина Дмитрівна.

Освіта

Вищу освіту Владлен Михайлович отримав на юридичному факультеті Київського національного економічного університету, де отримав кваліфікацію юрист-економіст. Другу вищу освіту здобув в Одеській юридичній академії, також на юридичному факультеті.

Кар'єра і бізнес

По закінченню ВНЗ Владлен Михайлович з 1998 року почав трудову діяльність в прокуратурі. Нині він є прокурором відділу нагляду за органами і дотримання ними законів, в процесі їх боротьби з організованою злочинністю прокуратури в Дніпропетровській області.

У 2015 році Неклюдов брав участь в конкурсі на керівника Криворізької прокуратури. Але за результатами тестування він виявився на 14 місці з 16 і відповідно не пройшов. Хоча зріз по законодавчій базі у нього був на гідному рівні, а ось по результату загальних здібностей не пройшов.

На парламентських виборах в Верховну Раду в 2019 році балотувався від партії «Слуга народу». Увійшов до депутатський корпус і став народним обранцем 9 скликання.

Владлен Неклюдов

Компромат і чутки

Був прокурором в ряді справ, одне з них було дуже резонансним, коли сталося ДТП в Кривому Розі. Це було в 2018 році. В результаті аварії зіткнулися маршрутка, легковий автомобіль Мазда і автобус. В результаті 8 осіб загинуло та ще одна людина пізніше померла в лікарні. 

По мимо діяльності прокурора у Неклюдова є ще й музичне хобі. Досить давно Неклюдов займається вокалом, співає на трьох мовах і навіть записує свої пісні, веде свій ютуб-канал, який так і описує, що портал створений для тих, хто любить музику і все, що з нею пов'язано. Неклюдов виступає перед друзями, на вечірках і корпоративах, також Владлен виступав і для колишнього генерального прокурора Віктора Пшенки, який був під час депутатства одіозного і побіжного президента Віктора Януковича. Відкриті джерела швидко підхопили факт музичної діяльності прокурора та стали називати його «співаком для Пшонки», «співаючим прокурором», а також «прокурором-шансонщиком». Втім, самі ж користувачі інтернету і слухачі Неклюдова залишаються в захваті від його виконань і всіляко нахвалюють його в соціальних мережах і навіть пропонують всерйоз зайнятися музичною діяльністю і відійти від прокуратури. Основну частину пісень Владлен Михайлович присвячує своїй родині, зокрема, дружині і дочці. У його виконанні навіть є пісні французькою мовою. 

Втім, не всі Криворіжці вважають, що Владлен Михайлович Неклюдов придатний, щоб захищати їх інтереси у Верховній Раді. На одну з робочих зустрічей, які проводив кандидат на пост президента України Володимир Зеленський прийшли криворіжці з плакатами. На одному з плакатів виднівся напис, що Владлен Неклюдов - Садист. За словами присутніх людей, вони хочуть звернути увагу до кандидатури Неклюдова, який не може бути політиком. Мітингувальники повідомляють, що Неклюдов, будучи державним обвинувачем недобросовісно виконував свою роботу. Владлен Михайлович був обвинувачем у справі, яке вів житель Кривого Рогу Анатолій Руденко. В ході судновий діяльності Європейський суд з прав людини визнав порушення Україною права жителя Кривого Рогу на свободу і особисту недоторканність. 

На парламентських виборах в Верховну Раду Владлен балотувався від партії «Слуга народу», до цього був безпартійним. Балотувався під номером 36, що згідно з усіма соціальними опитуваннями означало, що це стовідсотково прохідна позиція. В першу 20-ку партійного списку увійшли функціонери самої партії, а також представники експертного співтовариства. Кандидати з другого списку «80» до останнього не знали, чи погодили їх. Тільки коли на самій зустрічі називалася та чи інша прізвище люди розуміли, що вони стали частиною команди, так було і з Владленом Неклюдовим. Втім, люди з першою 20-ки говорили, що були спроби ввести в сотню членів команди і людей, у яких дале ко не чисті біографії. Знаходилися ділки, які йшли на хитрість, навіть міняли свої прізвища, створювали нові профілі в соціальних мережах і перезаливали фотографії. Але на все це знайшлися фахівці, які зайнялися постпраймерізом і змогли відрізнити фейків від людей, які дійсно хочуть щось змінити. До слова, до Неклюдова не було ніяких питань і проблем з прийняттям його кандидатури. 

У списку партії окрім Неклюдова ще є сім чоловік, які є чиновниками і співробітниками правоохоронних органів. Експертів в команді нараховується значно більше, в відкритих джерелах повідомляється, що їх близько 20 осіб.

Владлен Неклюдов стабільно, протягом декількох років, як і належить державному службовцю заповнював свою декларацію.

Так в декларації за минулий 2018 рік вказано про наявність однієї квартири і однієї земельної ділянки. Є автомобіль марки Нісан. У джерелах доходу вказана зарплата від основного місця роботи, а також отримання допомоги за доглядом за дитиною до трьох років. Втім, все майно Неклюдова записано на родичів. Так, згідно з документами квартирою і машиною володіє тесть, земельною ділянкою володіє дружина і ще одна квартира в рідному місті записана на матір. Цікавий ще один момент, що в декларації вказано, що мати Неклюдова Катерина Дмитрівна отримала грошовий подарунок у розмірі 300000. І не вказано в якій валюті був піднесений такий значний, фінансовий подарунок. За рік заробітна плата Неклюдова зросла практично вдвічі і стала 400 тисяч, також із загального списку зникла одна з квартир, про яку ще в 2017 році у своїй декларації згадував Владлен Михайлович.

Всього своїм виборцям Владлен Михайлович дав 47 обіцянок, жодне з них ще не виконано, всі перебувають на стадії виконання. 

Фотографії

Владлен Неклюдов

Відео

Посилання

Ютуб