Біографія

Діденко Юлія Олександрівна народилася 8 травня 1978 року в Одесі - український підприємець, комерційний директор ТОВ "Рекламне агентство « РАЗОМ », представник Володимира Зеленського на виборах 2019.

Знак Зодіаку - Телець.

Національність українка.

Сім'я

Інформація щодо сімейного стану Юлії Олександрівни відсутня.

Освіта

Діденко Юлія Олександрівна здобувала вищу освіту в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, на факультеті "Управління персоналом". Уже будучи на посаді народного депутата України закінчила факультет управління трудовими ресурсами в місті Донецьку.

Кар'єра і бізнес

Трудова діяльність Юлії Олександрівни починається з 2009 року, коли вона починає займатися підприємницькою діяльністю в рідному місті Одесі. Через сім років в 2016 році Діденко Юлія стає засновницею і очолює ТОВ «ФІРМА-Софія», спільно з якимось Євгеном Діденко, дана організація зареєстрована в Криму. Дана організація спеціалізується на діяльності готелів і подібних засобів тимчасового розміщення. Ще одним її досвідом в роботі є зайняття посади фінансового директора угорської компанії Tantal-Plus KFT, що займається яка займалася продажем м'яса індиків, після цього досвіду вона займає нову для себе посаду, і стає комерційним директором ТОВ "Рекламне агентство« РАЗОМ », її власником на сьогоднішній день є Юрій Баскаков - в минулому студентський мер Одеси, активний учасник руху «Студентська республіка» та багатьох інших подібних проектів.

Політична діяльність Діденко Юлії Олександрівни почалася, коли вона стала

офіційною представницею кандидата на пост Президента України Володимира Олександровича Зеленського, проходила вона по округу No 134 по місту Одеса на виборах 2019.

У 2019 Юлію Олександрівну обрали на пост народного депутата до Верховної Ради 9 скликання від партії "Слуга народу" де вона проходила під номером 32 в списку як безпартійна. Так само разом з Юлією Олександрівною в партію увійшли ще три одесита Андрій Костін, який займає 105 рядок списку, є заступником голови адвокатів Одеської області. І ще одним учасником команди "Слуга Народу" стає Іван Шинкаренко займає 121 рядок списку, Іван в ЦВК він зареєструвався інженером Інституту відновлюваної енергетики Академії наук України, ще він є керівником громадської організацією «Центр екологічних досліджень та розвитку». Третім одеситом увійшов до партії став - екс-глава облради і екс-губернатор, а також діючий народний депутат Микола Скорик, балотувався він від «Опозиційною платформи» за життя.

Компромат і чутки

Новоутворена партія "Слуга народу", що є фаворитом парламентських виборчих перегонів, згідно з результатами соціологічних досліджень, на з'їзді організованим в честь озвучування списку імен перших ста кандидатів у народні депутати за партійним списком, було зібрано величезну кількість народу, шанувальників даної партії і журналістів.

Даний захід проходив а Києві, а конкретніше на території Національного ботанічного саду імені Миколи Гришка. Гостей, яких на з'їзді зібралося кілька сотень, до місця його проведення привозили на гольфкар, пригощали напоями, солодощами і стала вже традиційною шаурмою.

Само собою на з'їзді був присутній президент України Володимир Олександрович Зеленський. Коли Зеленський виступав перед усіма присутніми людьми, він зробив акцент на тому, що в Раду від партії "Слуга Народу" підуть представники з усіх куточків країни, для того щоб кожен відстоював права своєї рідної території. Реакція присутніх і тих хто дізнався про список обранців від команди була абсолютно різною. Щодо обраних кандидатів Президент України Володимир Зеленський повідомив - "Вони не йдуть в парламент заради недоторканості, ми її скасуємо. Вони не йдуть відбувати номер, тому що за кнопкодавство ми будемо позбавляти мандата. Вони не йдуть заради збагачення, так як за це ми будемо садити ".

Представлення учасників команди Слуга народу

У зв'язку з тим, що Діденко Юлія Олександрівна є новим обличчям в команді "Слуга Народу", великій кількості учасників соціальної мережі інстаграм Юлія здалася підозрілою особою, і багато хто був обурені тим, що саме вона серед інших співробітників Верховної Ради буде приймати серйозні рішення управління країною.

Діденко Юлія Олександрівна йдучи в народні депутати підготувала свою передвиборчу програму, в якій були розглянуті різні питання, а саме: обіцянка повернути відповідальність чиновників за незаконне збагачення; впровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів; проведення максимально можливу кількість державних послуг в онлайн; досягнення вищого середньоєвропейського рівня доходів і якості життя українців; введення механізму впливу громадян на рішення влади через референдуми, введення механізму надійного захисту свідків; відновлення реформування Збройних сил за стандартами НАТО; скорочення переліку фінансових і господарських злочинів, за які настає кримінальна відповідальність; позбавлення СБУ функції обмеження бізнесу; введення електронного голосування; введення виборів за пропорційною системою з відкритими списками; запровадження механізму відкликання депутатів, які втратили довіру виборців; проведення радикальної чистки і перезавантаження прокуратури; проведення демонополізації ключових галузей; прийняття законів, які необхідні для розширення співпраці з НАТО; скасування недоторканності народних депутатів; передача максимальної кількості повноважень виконкомам місцевих рад, перетворити державні адміністрації на префектури європейського типу; прийняття законів які необхідні для розширення співпраці з Євросоюзом; впровадження невідворотності покарання для співробітників поліції за перевищення службових повноважень; встановлення витрат на оборону в розмірі не менше 5% ВВП; підтримка ініціативи Президента по перезавантаженні відносин з найближчими сусідами України на заході; впровадження невідворотності покарання для співробітників СБУ за перевищення службових повноважень; децентралізація і демонополізація оборонних держзакупівель; позбавлення Державної фіскальної служби правоохоронної функції, залишивши тільки сервіс; посилення спроможності громадського контролю за судовою системою; гарантування на законодавчому рівні незмінність діючих умов оподаткування для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб; введення державної стратегії оптимізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації енергетичних ринків; проведення національного економічного аудиту країни із залученням вітчизняних та міжнародних компаній; запуск програми «комерційної дипломатії» для просування українських товарів на глобальні ринки; введення системи грошової винагороди для громадян при виявленні корупції; забезпечення захисту міноритарних акціонерів і корпоративної прозорості; забезпечення законодавчого супроводу ініціатив Президента, спрямованих на відновлення територіальної цілісності і державного суверенітету України; введення режиму найбільшого сприяння для іноземних інвесторів українського походження; проведення всіх соціальних пільг в грошову форму; проведення всеукраїнського перепису населення. І вже будучи в команді "Слуга народу" Діденко Юлія Олександрівна займається усіма питаннями які увійшли в передвиборну програму.

Фотографії

Команда

Відео

Посилання

Соціальної сторінки Діденко Юлії Олександрівни не знайдено.