Біографія

Павло Миколайович Сушко народився 16 листопада 1979 року в Хмельницькій області.

Знак Зодіаку: Скорпіон

Народився в рік Земляної Кози

Розмовляє російською, українською та англійською

Яким чином прикордонник і військовий став продюсером і членом української та європейської академій кіномистецтв? Що пов'язує Сушко і президента Зеленського? Відповіді на ці та багато інших питань в цьому матеріалі.

Сім'я

Про особисте і сімейне життя Павла Сушко майже нічого не відомо. Продюсер і політик не розмовляє з журналістами на непрофесійні теми. Однак, згідно з даними джерел Сушко має сім'ю і щасливий в особистому житті.

Освіта

Img desc = ""] 601 734 [/ img]

Павло Сушко, Харків для якого став рідною домівкою з 2000 року, є одним з найбільш освічених членів українського парламенту дев'ятого скликання.

Свого часу він з відзнакою закінчив Національну академію прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького. Має диплом офіцера оперативно-тактичного рівня.

Уже в 2010 році нинішній представник партії «Слуга народу» здобув другу вищу освіту. Політик в 2010 році отримав диплом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Третій диплом про вищу освіту Сушко, біографія якого відрізняється безліччю цікавих подробиць, отримав в 2013 році. Так, він закінчив Національний університет культури і мистецтв в Києві. Має диплом за спеціальністю «Кіно і телемистецтво». Є професійним режисером телебачення.

Кар'єра і бізнес

Павло Сушко, чий Інстаграм стрімко збирає підписників, є професійним військовим. Кінопродюсер і новий депутат від «Слуги народу» більш ніж 18 років прослужив в рядах збройних сил України. Має звання підполковника запасу.

З 2000 року Сушко займав спочатку рядові, а після керівні посади в Державній прикордонній службі України. Є ветераном Харківського прикордонного загону.

Кар'єра і життя професійного військового різко змінюється на початку 2010-х років. В офіційних джерелах зазначено, що в цей період колишній офіцер починає працювати в кіновиробництві та проходить всі ступені кіновиробництва. Вчорашній прикордонник починає в якості звичайного адміністратора і за п'ять років виростає до поста виконавчого продюсера в різноманітних кінопроектах.

Так, він стає продюсером. Прикордонник очолює продюсерську компанію «Solar Media Entertainment» і береться за фінансування зйомок повнометражного фільму «DZIDZIO Контрабас».

Перший же досвід в кінобізнесі стає вкрай успішним і навіть входить в історію. Кінокомедія стає першою українською картиною, яка не тільки окупає себе в кіно, але і приносить прибуток.

Після першого фільму Сушко, досьє на якого в Мережі доводиться збирати по крупицях, перетворюється в видну і впливову фігуру. Уже в 2017 році продюсер починає читати лекції і проводити майстер-класи по кінопродюссірованню зі студентами столичних ВНЗ.

Після успіху комедії «DZIDZIO Контрабас» Павло Миколайович запрошений поповнити склад Української кіноакадемії, а в 2018 році стає головою журі «ZIFF» Запорізького міжнародного кінофестивалю короткого метра.

У 2018 році Сушко Павло Миколайович отримує міжнародне визнання і стає членом Європейської кіноакадемії. Тоді ж нинішній Зедепутат організовує нову кінокомпанію Prime Story Pictures, в якій займає місце генерального продюсера.

У 2018 році Сушко стає тріумфатором української кінопремії Золота Дзиґа. Перемагає в номінації вибір глядача, які визнали його фільм DZIDZIO Контрабас кращою картиною року.

У послужному списку Павла Миколайовича також значиться картина Бігуни режисера Дмитра Лактіонова, яка вийде в прокат лише в майбутньому. Раніше він був продюсером роботу Вигодські Вузькоколійки від режисера Олександра Недбаева. Виступав в якості асоційованого продюсера картини Егрегор від Любомир Левицького і фільму Правила бою від Олега Борщевського.

Мало хто знає, однак Сушко пробував свої сили в якості актора озвучки. Політик подарував свій голос двом героям картин Поліцейський пес і персонажам мультфільму Гріфко проти прибульців.

В черговий раз Павло Миколайович, компромат на якого вже почали шукати його політичні опоненти, кардинально змінює життя вже в 2019 році. Колишній військовий і продюсер йде в політику. Сушко отримує двадцять восьме місце в передвиборчому списку партії нового президента Володимира Зеленського Слуга народу. Увійшов до складу депутатського колективу Верховної Ради дев'ятого скликання.

Своїм виборцям він обіцяв забезпечити широку підтримку політиці президента Зеленського і заявляв про координацію діяльності партії Слуга народу в Харкові і області.

Перед переїздом до Києва на роботу в парламенті Сушко встиг організувати роботу Зе! Офісу в Харкові,створити волонтерський рух і забезпечити загальну підтримку президенту Зеленському та його партії Слуга народу.

Компромат і чутки

Img desc = ""] шістсот одна тисячу сімсот тридцять дві [/ img]

Павло Сушко називається давнім другом і соратником нинішнього президента України, про що він не любить публічно зізнаватися. Кінопродюсер, чиє висування в депутати справоціровало скандал в Харкові, відповідно до джерел із Зеленським майбутній політик познайомився на початку 2000-х років. Повідомляється, що Володимир Олександрович і Павло Миколайович зблизилися на зйомках в Харкові. Знаючі люди стверджують, що дане знайомство стало доленосним для вчорашнього прикордонника, яке відкрило йому шлях спочатку в кіно, а потім і в велику політику.

З тих часів молоді та успішні чоловіки підтримували дружні і ділові стосунки.

З цієї причини мало хто з інсайдерів здивувався тому факту, що Сушко балотувався в депутати Верховної Ради від політичної сили свого давнього друга. Багатьох обурила політична програма Сушко та його самолюбування під час проведення передвиборної компанії.

Він називав себе успішним бізнесменом, який вміє відбирати талановиті кадри і працювати з ними, мотивуючи успішно вирішувати завдання найрізноманітнішої складності.

Сушко не забув згадати свій величезний досвід на військовій службі, постійно підкреслюючи, що віддав 18 років життя роботі в прикордонній службі.

Також Павло Миколайович відзначав, що зумів здійснити юнацьку мрію і почав робити кіно, що було висміяно деякими користувачами Мережі, які відзначали, що проект DZIDZIO Контрабас не можна назвати прикладом якісного кінематографа.

Багато висміяли той факт, що Сушко пишається фільмом, який отримав вкрай змішані відгуки від глядачів і критиків.

Відзначимо, що судячи з відгуків у Мережі найуспішніший кінопроект Сушко мало кому сподобався. Глядачі, які переглянули комедію DZIDZIO Контрабас, відзначають його погану якість. Фільм називають вульгарним, дешевим, несмішним, дурним, образливим і непотрібним.

Роботу Сушко в якості кінопродюсера називають такою, що українське кіно і прищеплює глядачам неправильний і вульгарний образ вітчизняного кіногероя.

Критики заявляли про жахливий монтаж, непрофесійний сценарій, погані діалоги, неякісну операторську роботу і несучасность продукту нинішнього депутата.

Професіонали відзначали, що картина має напівкустарний вид і більше схожа на студентку роботу, а не на фільм, що виходить на великий екран.

У Харкові стверджували, що Сушко несправедливо отримав прохідне місце в передвиборному списку Слуги народу і нічого не зробив для рідного міста і своєї нової партії. Джерела повідомляли, що не дивлячись на те, що Павло Сушко був призначений офіційним представником Слуги народу, з ним неможливо було зв'язатися і вирішити питання передвиборної компанії, посилаючись на зайнятість у справах власного бізнесу.

Недоступність головного ЗеПредставітеля на Харківщині дратувала багатьох активістів, які бажають потрапити до складу команди президента.

Місцеві активісти відкрито говорили про договорняки і відзначали, що партійна структура Слуги народу була створена з Києва і складалася з лояльних і вірних людей. На думку харків'ян, висуватимуться в партії самостійно було неможливо.

Фотографії

Павло Сушко

Павло Сушко

Павло Сушко

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=GUNrXKuy_gI

Посилання

https://www.facebook.com/sushko.pavlo/