Незважаючи на бізнес-минуле головного українського податківця, Роман Насіров не лише на свободі, але й претендує на пост президента країни. Через суд його поновили на посаді, але він так і не повернувся на роботу, тому що в ДФС заявили: для його фактичного відновлення на посаді глави відомства потрібне рішення Кабінету міністрів. Однак судове рішення не допомогло Роману Михайловичу повернутися до обов'язків. Щоправда, він не впав у відчай. Тепер відомий vip-корупціонер - кандидат на виборах президента України 2019. Які ж цілі ставить перед собою головний екс-фіскал? Давайте дізнаємося.

Біографія

Народився 3 березня 1979 року.

Знак Зодіаку: Риби. За східним гороскопом: рік Земляної Кози (Вівці).

Національність: азербайджанець.

Як то кажуть, - грошей мало не буває. Незважаючи на своє найгучніше звільнення, екс-фіскал продовжує «грати» по-крупному. І навіть претендує на пост головнокомандуючого країни. Як і обіцяв одіозний чиновник у 2018 році, він подав ув 2019 відповідні документи до ЦВК.

Роман Насіров

Нагадаємо, його затримання і арешт мали місце в 2017 році внаслідок підозри в розкраданні 2 млрд. грн. Вийти на свободу Роману Насірову допомогла застава в кругленьку суму - 100 млн. грн., яку внесла за нього дружина.

Опинившись на волі, екс-чиновник вищого рангу намірився повернутися на займану раніше посаду. Оскільки окружний адміністративний суд Києва відновив його на посаді, ряд ЗМІ охрестили відомство «притоном для корупціонерів». Та Кабмін не підтвердив це рішення, і Роман Насіров був звільнений. Натомість vip-корупціонер вирішив йти у президенти.

Сьогодні він говорить про те, що в найкоротші терміни зможе вирішити одне із найболючіших і хвилюючих українців питання. Обіцяє суверенітет території держави та відновлення територіальної цілісності країни.

Ще екс-фіскал обіцяє налагодити добрі стосунки із сусідніми країнами. У його планах - проведення пенсійної реформи та медичне страхування, створення безкоштовних держпрограм для вивчення англійської мови для всіх бажаючих. Незважаючи на те, що в минулому корупційними схемами було оповито навіть його прихід на посаду глави ДФС, Роман Насіров направо й наліво роздає людям нові обіцянки.

Давайте ближче познайомимося з n-ним кандидатом Романом Насіровим. Читайте біографію, досьє на vip-корупціонера. Дізнайтеся, хто він такий насправді. Які його доходи і членів сім'ї? Чим колишній глава фіксальної служби любить похизуватися? І яку кругленьку суму він приховав?

Сім'я

Роман Микаіла оглу Насіров народився і виріс в українській столиці. Батьки: батько - азербайджанець, мати - українка. У 1976 році його поважний батюшка Микаіл Ільяс Насир-оглу переїхав із Азербайджану до України. Тут суворий кавказький чоловік одружився з українкою.

Роман Насіров

Сімейний стан Романа Насірова: одружений. Дружина - Катерина Олександрівна Глімбовська, батько якої - відомий будівельний магнат, який очолює «Альтіс-Холдинг». Дружина екс-фіскала - бізнес-леді, власниця британської фірми Altis ltd. Діти: двоє синів Олександр та Михайло, дочка Яна.

Дружина екс-фіскала - модниця номер один. Вона завжди йде в ногу з модою, віддаючи перевагу дорогим брендам. Наприклад, віддає перевагу сумочкам Chloe, вартість якої 56 тис. грн. Такими дрібницями жінка любить себе балувати.

З огляду на те, що за 2015 рік служби Роман Михайлович отримав 36 тис. грн. зарплати, про що свідчить його декларація, напевно, він майже два роки трудився на благо держави, щоб виконати примху коханої дружини - купити їй чергову сумочку.

Та й сам колишній глава фіксальной служби любить похизуватися брендами. Його куртка, наприклад, коштує близько 57 тис. грн. (Відомий німецький бренд Patrick Hellmann). У ній він хизувався на інавгурації американського президента Дональда Трампа.

Як відомо, найдешевший квиток на комплекс заходів коштував тоді 25 тис. доларів. За словами Романа Насірова, він - прихильник Дональда Трампа і йому хотілося подивитися на такий важливий захід.

Та й годинник у vip-корупціонера не з дешевих. Його декларація включає двоє чоловічих і четверо жіночих швейцарських годинників відомих торгових марок. Вартість одного з «Ролексів», корпус якого зроблено з кераміки та водонепроникної стали, - понад 10 тис. доларів.

Ювелірні вироби Катерини взагалі займають «послужний список». Що вже казати про три сумки бренду Hermes та одязі від Chanel. Більш того, сім'я володіє антикварними виробами, столовим порцеляновим сервізом відомої німецької марки, зброєю, творами мистецтва та іншими багатствами.

Освіта

Після закінчення київської середньої школи Роман Насіров вступає до Чернігівського державного інституту економіки та управління.

Роман Насіров

Всього через рік після вручення йому диплома у 2000 році отримує ще один - закінчує юрфакультет Київського національного університету.

Проходив курси MBA у напрямку фінанси та міжнародний менеджмент Університету Східного Лондона. Отримав наукову ступінь кандидата юрнаук.

Кар'єра і бізнес

За даними відкритих джерел, свою кар'єру Роман Насіров почав дуже рано - з 16 років був заступником директора, начальником департаменту митного супроводу в компанії «Укрнафта-Вентус» ЗАТ «Галнафтогаз» (мережа «ОККО»). Щоправда, його офіційна біографія замовчує про факт такого раннього працевлаштування на шанованій посаді. Керував майбутній махінатор у юному віці тридцятьма людьми.

Продовжив кар'єру в Cantor Fitzgerald/BGC. Після однієї чільної посади через 2 роки зайняв іншу - став керуючим директором у Concorde Capital. Займався торгівлею цінними паперами.

З 2014 року підтримував партію Блок Петра Порошенка «Солідарність», народний депутат.

З 5.05.2015 року займав пост глави ДФС. На час проведення розслідування його було усунуто з посади. Незважаючи на судове рішення, яке визнало Романа Насірова потерпілою стороною, 31.01.2018 р. Кабмін звільнив його з посади, тому що наказ про виконання рішення суду про поновлення, підписаний самим Романом Насірова, є неправомірним.

Роман Насіров

Петро Порошенко також прокоментував тоді ситуацію. Глава держави на прес-конференції заявив, що відновлювати винного ніхто не буде.

Компромат і чутки

Згідно електронній декларації, у Романа Насірова кілька земельних ділянок у Чернігівській області. Багато земельних наділів він орендує. Власницею нерухомості є дружина. Їй належить житловий будинок площею 414,6 м² у Козині Київської області. До речі, це селище облюбували багато наших політиків. У її власності також столична квартира на 157,3 м².

Роман Насіров

Із транспортних засобів: «Тойота Камрі», 2008 р.в. - власність Романа Михайловича. «Ленд Ровер Рендж Ровер», 2013 р.в., «Тойота Ленд Крузер Прадо 150», 2014 р.в. і мотоцикл «Харлей-Девідсон», 2014 р.в. належать дружині.

Грошові активи сімейства, згідно з декларацією 2017 року: у Романа Насірова 55 тис. доларів та 1 млн. 250 тис. грн. готівкою. На брокерське рахунку корупціонера 297 тис. 730 доларів. Цікаво, що величезну суму коштів, яка зберігається на банківському рахунку Великобританії, він вказав лише в декларації кандидата в президенти країни, яку подав 16.01.2019 р. До цього зазначена сума в деклараціях за попередні роки була відсутня. Про це обурено писали багато ЗМІ.

У дружини готівкою 120 тис. доларів, 2 млн. 100 тис. грн. На її банківських рахунках 154 946 тис. грн. і 30 євро. Судячи з усього, 100 тис. грн. внесеної за чоловіка застави за звільнення - досить мізерна сума на тлі їхнього загального задекларованого матеріального добробуту.

Після того, як Романа Насірова звільняють із посади голови Державної фіскальної служби, він обирає шлях політика. Його мета сьогодні - дістатися крісла президента країни. Так вже виходить у нас в Україні, що чиновники отримують тисячі вироків, але за ґрати відправляються одиниці.

У випадку Романа Насірова екс-фіскалу інкримінували нанесення державі збитків у розмірі 2 млрд. грн. Тепер у нього з'явилися більш високі цілі, ніж податки. Незважаючи на кримінальну справу, колишній чиновник почав активно займатися суспільно-політичною діяльністю.

Як повідомляли відкриті джерела, ще в березні 2018 року Роман Насіров заявляв у інтерв'ю ТСН: «Скоро ви про це почуєте набагато більше», маючи на увазі своє рішення висувати кандидатуру на виборах президента України 2019. І зараз екс-фіскал зайнятий передвиборчою агітацією.

Фотографії

Роман Насіров

Роман Насіров

Роман Насіров

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації в передплатниках Романа Насірова було 7 тис. 355 осіб.

Твіттер