Біографія
Малюська Денис Леонтійович народився 19 листопада 1981 року в м Ярмолинці Хмельницької області. Закінчив у Києві університет і отримав спеціальність юриста. Довгий час займався правовими питаннями в сфері регулювання підприємницької діяльності. Потім відкрив свій видавничий центр. З 2010 року малюська став консультантом у Світовому банку, надавав технічну підтримку Українському уряду і країнам Центральної Азії. Варто зазначити, що у депутата є дружина і четверо дітей. Він вперше йде в депутати, хоча є довгі роки експертом з питань, тісно пов'язаними з політичним врегулюванням проблем в Україні. Пройшов в Парламент за списками партії Слуга народу під №21.
Сім'я
Дружина - Рабчинський Людмила Сергіївна, суддя у Верховному Суді України. Діти: Єлизавета, Уляна, Соломія і Нестор.
Освіта
У 2002 році закінчив Київський Національний університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю "Правознавство".
З 2012 по 2016 роки навчався в Лондонському університеті отримав академічну ступінь Магістр Права (LLM).
Кар'єра і бізнес
У 2003 році влаштувався в юридичну фірма і консультував з питань підприємництва.
У 2004 році Денис малюська заснував "Адвокатська фірма" Бізнес-право ".
А в 2005 став засновником компанії "Радник прес" - видавнича фірма, яка займається публікацією журналів та періодичних видань.
З 2010 року Денис Леонтійович став консультантом Світового банку International Finance Corporations і працював з ним до моменту прийняття рішення йти в народні депутати.
З 2014 один рік працював в канадській консалтингової компанії Agriteam Canada.
У 2016 році очолив Офіс ефективного регулювання і працював там до літа 2019 року.
Компромат і чутки
Народний депутат живе в Києві зі своєю дружиною-суддею і чотирма дітьми. Коли було прийнято рішення йти в Парламент, малюська відмовився від частини своїх робочих обов'язків, але так і не залишив наступника і не продав свій юридичний і видавничий бізнес.
Разом зі своїми колегами, Малюська пише в інтернет-виданнях статті, в яких порівнює ситуацію з реформи з статевим актом. Хаотичність і безсистемність українських реформ фахівець вважає проблемою, яка заважає нормальному розвитку країни. При більш відповідальному підході до реформації різних сфер, країна буде рости з іншого динамікою і може швидко врегулювати внутрішні проблеми.
Також депутат хоче форсувати питання з ринком землі. У команди Зеленського є план відкрити ринок для юридичних фізичних осіб вже з 2020 року. Мораторій, який вже вісім разів був накладений на продаж пайових земель, може бути скасований після прийняття реформи. Українці бояться відкриття ринку, тому що це може бути причиною корупції і швидкого розподілу земель між підприємствами.
Денис малюська часто виступає експертом в питаннях бізнес-можливостей в регіонах. Офіс ефективного регулювання є незалежною організацією, яка оцінює реальний рівень сприйнятливості регіонів до сучасного ритму розвитку електронних сервісів, запущених в Україні.
Також депутат вважає, що закони України, засновані на радянських, повинні бути змінені. Вони, за словами малюська - важливий фактор гальмування не тільки економічного розвитку, а й культурного. Реформація Конституції може стати родючим грунтом для плекання нового покоління сучасних українців.
Варто відзначити, що BRDO зробило з партії Слуга народу свою філію, тому як, крім малюська, в прохідний список увійшли ще Олена Шуляк, Олексій Оржель, Олександр Кубрак і Віталій Безгін.
Команда Зеленського активно говорила про боротьбу з рейдерством, а сам Малюська обіцяв вирішити цю проблему, шляхом голосування в Парламенті. єдине, чого не вистачало Президенту - це більшості у Верховній Раді. У найближчі роки буде можливість побачити, чи зможуть вирішити питання рейдерства депутати, враховуючи їх переважна більшість.
Депутат ще не встиг поділитися з українцями своїми доходами, але його дружина, як суддя, подавала в 2017 році декларацію. У ній можна знайти дві квартири загальною площею близько 300 м2 і земельна ділянка в Києво-Святошинському районі.
На основній роботі малюська отримав за 2017 год 1 436 873 гривні.
Фотографії