Біографія

Данило Олександрович Гетманцев - доктор юридичних наук, професор, адвокат, є почесним президентом юридичної компанії Jurimex, президентом Асоціації податкових радників, членом Європейської асоціації податкових професорів.

Данило Олександрович був народжений в столиці 26 квітня 1978 році.

Сім'я

Екс-дружиною Данила Олександровича є Тетяна Гетманцева, вона так само отримала освіту юриста в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. На сьогоднішній день працює на посаді заступника керівника Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції.

Освіта

Данило Олександрович вступив до ліцею КНУ імені Тараса Шевченка, закінчивши його в 1995 році отримав звання доктора юридичних наук і професора юридичного факультету в цьому ж університеті.

Данило Гетманцев є президентом Асоціації податкових радників, членом Академічного комітету Європейської асоціації податкових професорів, так само є членом науково-консультативної ради Верховного суду.

У 2004 році Данило Олександрович захищає дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право »за темою« Банківська таємниця: особливості її нормативно-правового регулювання в Україні та в законодавстві зарубіжних країн ».

У період свого дисертаційного дослідження Данило Гетманцев було висунуто деяка концепція щодо фінансово-правового зобов'язання як основоположною, наскрізний категорії з усіх питань фінансового права. Їм так само була обгрунтована взаємність прав і обов'язків сторін фінансових відносин в рамках відносин фінансово-правового зобов'язання. Данило Олександрович тривалий час працював над різними проблемами вдосконалення нормативно-правового регулювання відносин фінансової відповідальності, часткового оподаткування та загального оподаткування майна.

Данило Олександрович Гетманцев

Має досить помітний внесок в розвиток теорії оподаткування. Так само великий акцент робить на роботах з розвитку адміністрування податків, впровадження електронного адміністрування та захисту прав платників податків. Данило Олександрович серйозно займається послідовним відстоюванням поступовості, послідовністю і економічною обгрунтованістю змін в податкове законодавство і нанесення шкоди радикальних податкових змін. Виступає за права ексклюзивних підходів до оподаткування економічної діяльності виходячи із загальної необхідності підтримки вітчизняних галузей промислового виробництва з регулярно зростаючої віддачею.

Кар'єра і бізнес

Данило Олександрович протягом шести років, починаючи з 2000 року працював в Київському Національному Університеті імені Тараса Григоровича Шевченка, займав він там посаду асистента. Гетманцев Данило прославився коли його ім'я увійшло в список ста кращих юристів України, які стали відомі завдяки своїм проривів в сфері банківського, фінансового та податкового права. Данила Олександровича нагородили різними грамотами Верховного Суду України за сумлінну працю у напрямку права і вагомий особистий внесок у розвиток системи судочинства.

У 2004 році Данило Олександрович отримує свідоцтво, завдяки якому він має право займатися адвокатською діяльністю.

Починаючи з 2007 року впродовж шести років працює в Київському університеті займаючи посаду доцента кафедри конституційного та адміністративного права, а далі адміністративного права, а згодом фінансового права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка.

Через дев'ять років Данило Гетманцев стає одним з учасників Європейської асоціації податкових професорів. Офіційно церемонію про його вступ до складу Асоціації проводили 2 червня в 2016 році, а саме в Мюнхені в Інституті податкового права і публічних фінансів Макса Планка. Тут Данило Олександрович став відомий, як перший член Асоціації від України серед трьохсот п'ятдесяти професорів з усього світу. І вже через два роки він увійшов до складу Академічного комітету EATLP.

Данило Гетманцев

У 2019 під час парламентських виборів представляє свою кандидатуру від партії "Слуга народу", керівником якої є Володимир Олександрович Зеленський, і проходить No20 за списками. Займається питаннями оподаткування, публічних фінансів і банківського права.

Компромат і чутки

У команду "Слуга народу" Данило Олександрович потрапив на запрошення, яке надійшло від ідеолога цієї партії Руслаан Стефанчук. Джерело. Раніше особисто з Володимиром Зеленським Данило Гетманцев знайомий не був. У цій команді Данилу Олександровичу довелося працювати з розвитком питання про діджіталізаціі. Метою даного проекту є виведення економіку України з тіні, шляхом проведення всіх податкових процедур всього лише за допомогою смартфона. Це помітно прискорить і спростить здійснення всіх операцій не вдаючись до використання касового апарату.

Наступним кроком стане внесення на розгляд проекту щодо сплати податків на один рахунок, як стало відомо починаючи з 2017 року дані законопроекти лежать в парламенті без руху, так як їх постійно з якої - то причини блокують. 

Подальшої темою для впровадження є детінізація економіки, цей процес дуже складний який ні в якому разі не можна запустити. Відразу після повного введення діджіталізацію, можна буде активно займатися і цим питанням і починати загальне декларування доходів. Воно не буде стосуватися тільки тих, хто отримує доходи від держави. Це дозволить підходити до фінансів по-європейськи, вести облік своїх грошей. Звичайно ж п'яти років занадто мало, щоб змінити свідомість і мислення людей, зобов'язати всерйоз правильно і чесно платити податки. Але цього часу має цілком вистачити, щоб побудувати фундамент для втілення такого великого і корисної справи.

Вище названа система зобов'язує державу відповідати за всіма правилами перед платником податків і навпаки. Наприклад, якщо державою буде незаконно заарештовано майно, то держава зобов'язана буде виплатити штраф відповідно до закону, у разі якщо вчасно не були повернуті гроші платник податків зобов'язаний додатково заплатити пеню державі. Ці закони повинні допомогти йому пережити поліпшити систему оподаткування та чесних виплат як від платників податків, так і від держави.

Наступний пункт, можна сміливо назвати найважливішим - це внесення змін в податковому законодавстві має, щоб не було різко вираженого фіскального ухилу. І для того, щоб в подальшому не траплялося від телефонних дзвінків з проханням перерахувати податок на прибуток на місяць вперед. У той же час не повинно бути планів з наповнення бюджету в тому сенсі, в якому вони є на сьогоднішній день. Борг податківця це справедливий збір, а не занадто завищений.

Скандал за участю Данила Олександровича Гетманцева виник відразу після як стало відомо про його знайомство з народним депутатом від групи "Відродження" Віталієм Хомутинником. Данило Гетманцев є одним з співзасновників "М.С.Л.". Після деяких розслідувань деяких журналістів, стало відомо, що лотерейний оператор неформально контролюється двома народним депутатами, а саме екс-регіоналом Віталієм Хомутинником і не менш скандальним "фронтовиком" Сергієм Пашинським.

Сам Данило Олександрович Гетманцев можна сказати зізнався, що лотерейний оператор протягом довгих років працював в "тіні". "Частково, можливо, в тіні, частково із застосуванням різних схем, які раніше розробляли для нього юристи, варто зауважити абсолютно легальних схем", - таку відповідь від нього пішов на питання журналіста.

Фотографії

Данило Олександрович Гетманцев

Данило Гетманцев

Відео

Посилання

Фейсбук